Zafra Hotel
3 TähtiluokitusRentoudu ulkouima-altaalla, Pääset IRTRA-puistoihin minuuteissa
Rentoudu ulkouima-altaalla, Pääset IRTRA-puistoihin minuuteissa
Maisemat tulivuorille ja puutarhaan, Useita ulkouima-altaita
Ulkouima-allas ja vesiliukumäki, Kansainvälinen ravintola hotellissa
Uima-allas ja puutarha, Ravintola ja baari hotellissa
IRTRA-puistot lähellä, Varaa tilava perhehuone
Uima-allas ja vehreä piha-alue, Ravintola ja ruokailumahdollisuudet
Uima-allas ja spa, Monipuoliset ravintolapalvelut
Uima-allas ja aurinkoterassi, Kansainvälinen ravintola ja baari hotellissa
Kolme uima-allasta hotellialueella, Suora pääsy paikalliselle rannalle
Ulkouima-allas, Hotellin oma ravintola
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.
Kohteesta Retalhuleu löytyviä hotelleja ovat Zafra Hotel, Hotel y Bungalows El Jardín, Gran Karmel Hotel, and Hotel Astor. Monet matkailijat suosittelevat näitä hotelleja lämpimästi.
Jos vierailet kohteessa Retalhuleu perheesi kanssa, Hotel y Bungalows El Jardín, Gran Karmel Hotel, La Mansión del Gran Jaguar, and Hotel La Colonia ovat suositeltavia hotelleja. Nämä hotellit tarjoavat monipuolisia perheystävällisiä palveluja ja aktiviteetteja.
Matkustatko lemmikkien kanssa? Siinä tapauksessa Casa Villa Flores, Casa 4 a 5 minutos del IRTRA, Casa 2 a 5 min del Irtra, and Casa la Esperanza a 10 min Irtra ovat hyviä vaihtoehtoja. Nämä majoituspaikat eivät vain ole lemmikkiystävällisiä, vaan tarjoavat myös useita mukavuuksia, jotka saavat lemmikkisi tuntemaan olonsa kotoisaksi.
Jos etsit rentouttavaa kylpyläkokemusta vierailusi aikana kohteessa Retalhuleu, niin Mansión Los Guichos, Entrelunas, and Villa Fluvia Rafaela tarjoavat kaikki erinomaisia kylpyläpalveluja ja -tiloja.
Jos etsit hotellia uima-altaalla kohteessa Retalhuleu, niin Zafra Hotel, Hotel y Bungalows El Jardín, Gran Karmel Hotel, and Hotel Astor tarjoavat kaikki erinomaisia uima-allastiloja asiakkaiden iloksi.