Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Apartament Gdynia
Apartament Gdynia
Apartament Gdynia
Apartament Gdynia
Apartament Gdynia

Hyvä tietää

  • Yksityinen parveke tai terassi

    Rentoudu omalla parvekkeellasi tai terassillasi, joka tarjoaa henkilökohtaisen ulkotilan kaupungin tunnelmasta nauttimiseen.

  • Erityiset perhehuonevaihtoehdot

    Löydä mukavat ja tilavat perhehuoneet, jotka on suunniteltu lasten kanssa matkustavien tarpeisiin.

  • Pysäköinti sisältyy hintaan

    Hyödynnä maksutonta pysäköintiä, joka on arvokas mukavuus kaupungin keskustassa.

  • Erinomainen sijainti kaupungin keskustassa

    Nauti Gdynian vilkkaasta keskustasta, josta pääset helposti tärkeimpiin nähtävyyksiin ja paikallisiin elämyksiin.

  • Pikasisään- ja uloskirjautuminen

    Koe sujuva saapuminen ja lähtö tehokkaiden pikasisään- ja uloskirjautumispalveluiden avulla, mikä säästää arvokasta aikaasi.

  • Äänieristetyt huoneet rauhalliseen oleskeluun

    Rentoudu hiljaisessa mukavuudessa äänieristetyissä huoneissa, jotka takaavat rauhallisen ja häiriöttömän ympäristön lepoon ja virkistymiseen.

  • Paikan päällä oleva pankkiautomaatti

    Nosta käteistä helposti paikan päällä olevasta pankkiautomaatista, mikä lisää mukavuutta oleskelusi aikana.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 18 sivustolta
    alkaen47 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    alkaen53 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 18 sivustolta
    alkaen52 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    alkaen76 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ravintola
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen52 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen69 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    alkaen75 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen54 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    alkaen58 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen93 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Kuntosali
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
59 €
30 €
0 €

Ma, 12.10.26

Ei tietoa

Ti, 13.10.26

Ei tietoa

Ke, 14.10.26

Ei tietoa

To, 15.10.26

Ei tietoa

Pe, 16.10.26

Ei tietoa

La, 17.10.26

Ei tietoa

Su, 18.10.26

59 €

Ma, 19.10.26

Ei tietoa

Ti, 20.10.26

Ei tietoa

Ke, 21.10.26

Ei tietoa

To, 22.10.26

Ei tietoa

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

48 €

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

La, 12.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

9,4
Loistava
perustuu 771 arvioon suosituilla 
sivustoilla
  • Siisteys
    8,7
    Loistava
  • Sijainti
    8,6
    Loistava
  • Palvelu
    8,6
    Loistava
  • Mukavuus
    8,3
    Erittäin hyvä

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  3. Hissi
  4. Kampaaja
  5. Pysäköinti
  6. Lemmikit sallittu
  7. Savuttomia huoneita
  8. Ranta
  9. Pesulapalvelu
  10. Kylpylä
  11. Wi-Fi aulassa
  12. Huonepalvelu

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Avattavat ikkunat
  4. Televisio
  5. Hiustenkuivaaja
  6. Lämmitys
  7. Vedenkeitin
  8. Satelliitti-TV
  9. Pieni oleskelutila
  10. Kaapelitelevisio
  11. Wi-Fi (huone)
  12. Jääkaappi

Liikuntamahdollisuudet

  1. Keilaus
  2. Polkupyörien vuokraus
  3. Urheilumahdollisuus
  4. Squash
  5. Tenniskenttä
  6. Vaellusreitti
  7. Pöytätennis

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

Świętojańska 34, Gdynia, 81-372, Puola
Kohokohta
Erinomainen sijainti kaupungin keskustassa
Nauti Gdynian vilkkaasta keskustasta, josta pääset helposti tärkeimpiin nähtävyyksiin ja paikallisiin elämyksiin.

Etäisyys majoituspaikasta Apartament Gdynia

Gdynia:0.7 km

Sopot Pier:8.2 km

Monument At Westerplatte:14.8 km

Gdansk Lech Walesa Airport:16.3 km

Solidarity Museum (European Solidarity Centre):18.8 km

Gdansk Main Train Station:19.3 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Świętojańska 34, Gdynia, 81-372, Puola

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Apartament Gdynia

  • Onko majoituspaikassa Apartament Gdynia uima-allas?

    Ei, Apartament Gdynia ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Apartament Gdynia?

    Kyllä, Apartament Gdynia noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Apartament Gdynia pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Apartament Gdynia tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Missä Apartament Gdynia sijaitsee?

    Apartament Gdynia sijaitsee osoitteessa Świętojańska 34, 81-372, Gdynia, Puola.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Apartament Gdynia?

    Lähellä majoituspaikkaa Apartament Gdynia sijaitsevat nähtävyydet ovat Airport Gdańsk Lech Wałęsa, Długi Targ, Gdanskin eläintarha, Fontanna Neptuna, Długa, Targ Węglowy, Ergo Arena, Gdańsk Convention Bureau.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Gdynia)

  • Hotel Kuracyjny
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    alkaen73 €
  • My Story Gdynia Hotel
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen94 €
  • Hotel Gdynia Boutique
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen69 €
  • Villa Magna
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Apartament Gdynia
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Suosittu valinta
    Relais & Châteaux Hotel Quadrille - Adults Only
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    alkaen92 €
  • Baltic Hotel
    Näytä hinnat 5 sivustolta
    alkaen105 €
  • Villa Admiral
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    alkaen58 €
  • Hotel Morski
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia Apartament Gdynia