alkaen42 €
Näytä hinnat 8 sivustolta
APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower
APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower
APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower
APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower
APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower

APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower

Tämän hotellin palveluihin kuuluu täydet kylpyläpalvelut, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Lisäksi majoituspaikassa on kampaamo ja tallelokero vastaanotossa.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
alkaen42 €
Näytä hinnat 8 sivustolta

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen51 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    alkaen154 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Ilmastointi
    alkaen146 €
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen51 €
    Näytä hinnat 7 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen130 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    alkaen32 €
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen42 €
    Näytä hinnat 7 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen76 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    alkaen60 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    alkaen44 €
    Näytä hinnat 4 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen73 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    alkaen31 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
99 €
50 €
0 €

Vi, 11.09.26

46 €

Sá, 12.09.26

62 €

Do, 13.09.26

43 €

Lu, 14.09.26

46 €

Ma, 15.09.26

46 €

Mi, 16.09.26

48 €

Ju, 17.09.26

52 €

Vi, 18.09.26

47 €

Sá, 19.09.26

99 €

Do, 20.09.26

Ei tietoa

Lu, 21.09.26

Ei tietoa

Ma, 22.09.26

68 €

Mi, 23.09.26

42 €

Ju, 24.09.26

52 €

Vi, 25.09.26

Ei tietoa

Sá, 26.09.26

Ei tietoa

Do, 27.09.26

Ei tietoa

Lu, 28.09.26

53 €

Ma, 29.09.26

Ei tietoa

Mi, 30.09.26

52 €

Ju, 01.10.26

74 €

Vi, 02.10.26

Ei tietoa

Sá, 03.10.26

78 €

Do, 04.10.26

Ei tietoa

Lu, 05.10.26

Ei tietoa

Ma, 06.10.26

60 €

Mi, 07.10.26

Ei tietoa

Ju, 08.10.26

86 €

Vi, 09.10.26

Ei tietoa

Sá, 10.10.26

Ei tietoa

Do, 11.10.26

96 €

Lu, 12.10.26

52 €

Ma, 13.10.26

59 €

Mi, 14.10.26

Ei tietoa

Ju, 15.10.26

81 €

Vi, 16.10.26

72 €

Sá, 17.10.26

Ei tietoa

Do, 18.10.26

Ei tietoa

Lu, 19.10.26

73 €

Ma, 20.10.26

73 €

Mi, 21.10.26

73 €

Ju, 22.10.26

81 €

Vi, 23.10.26

Ei tietoa

Sá, 24.10.26

Ei tietoa

Do, 25.10.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,3
Erittäin hyvä
perustuu 14 984 arvioon suosituilla 
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla turisteja ja liikematkailijoita tarjoten vilkkaan ja kätevän tukikohdan Osakan tutkimiseen. Sen erinomainen sijainti suoraan Hommachin aseman yläpuolella tarjoaa vertaansa vailla olevan pääsyn kaupungin laajaan metroverkostoon, ja oma uloskäynti johtaa suoraan hotelliin. Jännittävin ominaisuus on suuri yleinen kylpylä, jota kehutaan sen puhtaudesta ja kyvystä rauhoittaa väsyneitä kehoja päivän tutkimisen tai kokousten jälkeen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti henkilökunnan kohteliasta ja avuliasta käytöstä sekä aamiaisbuffetin laajaa valikoimaa, joka sisältää sekä japanilaisia että länsimaisia vaihtoehtoja ja paikallisia Osakan erikoisuuksia. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaiden tulisi harkita huoneen pyytämistä poispäin läheiseltä moottoritieltä.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Osaka

Asiakasarvostelut

Loistava49%
Erittäin hyvä32%
Hyvä11%
Kohtalainen4%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Kahvila
  2. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  3. Hissi
  4. Pysäköinti
  5. Ulkouima-allas
  6. Savuttomia huoneita
  7. Ravintola
  8. Ympärivuorokautinen vastaanotto
  9. Pesulapalvelu
  10. Kylpylä
  11. Wi-Fi aulassa
  12. Lääkäri

Hyvinvointi

  1. Hieronta
  2. Kuumakivihieronta

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja
  5. Lämmitys
  6. Vedenkeitin
  7. Ilmastointi
  8. Satelliitti-TV
  9. Kirjoituspöytä
  10. Puhelin
  11. Tallelokero huoneessa
  12. Kaapelitelevisio

Sijainti

541-0054, Japani, Osaka, 4 Chome-2-9 Minamihonmachi, Chuo Ward, Osaka

Etäisyys majoituspaikasta APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower

Hommachi:0.1 km

:1.3 km

Nmb48 Theatre:2 km

Osaka Castle:2.4 km

Kyocera Dome Osaka:2.6 km

Osaka-Jō Hall:2.9 km

Shinsekai:3.4 km

Tobita Shinchi:4.4 km

Harry Potter And The Forbidden Journey In 4K3d:6.4 km

Osaka Aquarium Kaiyukan:7.2 km

Inori No Mori:9.4 km

Tokyo International Airport:401.9 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

541-0054, Japani, Osaka, 4 Chome-2-9 Minamihonmachi, Chuo Ward, Osaka

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower

  • Onko majoituspaikassa APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower uima-allas?

    Kyllä, APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower?

    Ei, APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower sijaitsee?

    APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower sijaitsee osoitteessa 4 Chome-2-9 Minamihonmachi, Chuo Ward, Osaka, 541-0054, Osaka, Japani.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower?

    Lähellä majoituspaikkaa APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower sijaitsevat nähtävyydet ovat Namba, Kyoto Station, Osaka Station, Umeda Station, Namba Station, Dotonbori, Gion, International Airport Kansai.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Osaka)

  • La'gent Hotel Osaka Bay
    alkaen51 €
    Näytä hinnat 7 sivustolta
  • Art Hotel Osaka Bay Tower
    alkaen62 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
  • Welina Hotel Premier Nakanoshima West
    alkaen48 €
    Näytä hinnat 6 sivustolta
  • Hotel Keihan Universal Tower
    alkaen127 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
  • Hotel Lantana Osaka
    alkaen33 €
    Näytä hinnat 7 sivustolta
  • Smile Hotel Premium Osaka Hommachi
    alkaen33 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
  • BRACKETS HOTEL Osaka Hommachi
    alkaen32 €
    Näytä hinnat 6 sivustolta
  • Hotel New Otani Osaka
    alkaen112 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
  • Oriental Hotel Universal City
    alkaen71 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta

Kohteet lähellä hotellia APA Hotel & Resort Midosuji Hommachi Ekimae Tower