Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Sänky

1 / 65

Hyatt House White Plains

  • Hyödynnä kausiluonteista ulkouima-allasta

    Rentoudu lämpiminä kuukausina hotellin ulkouima-altaalla, porealtaassa ja koripallokentällä.

  • Kävele läheiseen Wegman's-ruokakauppaan

    Kävele lyhyt matka paikalliseen Wegman's-ruokakauppaan hakemaan eväitä ja tarvikkeita.

  • Rajoitettu siivouspalvelu

    Siivouspalvelu järjestetään joka toinen päivä tai erillisestä pyynnöstäsi päivittäisen siivouksen sijaan.

  • Pääset helposti yrityspuistoihin

    Aja lyhyt matka hotellilta Morgan Stanleyn, PepsiCon ja IBM:n toimistoille.

  • Valmista ateriat sviitin keittiössä

    Valmista omat ateriasi sviitin täysin varustellussa keittiössä, josta löytyy jääkaappi, liesi ja astianpesukone.

  • Uima-altaan aukioloajat ovat rajalliset

    Kausiluonteinen ulkouima-allas on avoinna päivittäin iltaan saakka.

  • Moottoritien läheisyys voi kuulua huoneeseen

    Moottoritien puoleisissa huoneissa saattaa kuulua tavallista enemmän liikenteen melua.

Kolmen tähden Hyatt House White Plains tarjoaa huoneistomaisia sviittejä, joissa on täysin varusteltu keittiö. Hotelli sijaitsee vain minuuttien päässä yritysten, kuten Morgan Stanleyn ja PepsiCon, toimistoista, ja sen palveluihin kuuluvat kausiluonteinen ulkouima-allas, koripallokenttä ja sähköautojen latauspiste. Asiakkaat voivat nauttia maksuttomasta, tilauksesta valmistetusta munakasaamiaisesta sekä iltaisin järjestettävistä sosiaalisista tilaisuuksista. Lemmikkiystävällisiä majoitusvaihtoehtoja on saatavilla. Hotellin arvosana on 8,3 perustuen yli 4 000 arvosteluun, ja vieraat ovat korostaneet erityisesti hotellin lapsiystävällisyyttä ja yleistä kokemusta positiivisesti.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Lemmikit sallittu
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen85 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    alkaen111 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen145 €

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
266 €
135 €
0 €

Ti, 20.10.26

246 €

Ke, 21.10.26

Ei tietoa

To, 22.10.26

251 €

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

266 €

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

215 €

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

174 €

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

La, 12.12.26

Ei tietoa

Su, 13.12.26

Ei tietoa

Ma, 14.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,3
Erittäin hyvä
perustuu 4 272 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen ja mukava vaihtoehto liikematkailijoille ja perheille, jotka etsivät kätevää ja edullista majoitusta. Sen erinomainen sijainti tarjoaa hyvän pääsyn suurille moottoriteille, Westchester County Airportille ja Capitol Theateriin, mikä tekee siitä ihanteellisen työmatkailijoille tai tapahtumiin osallistuville. Hotellissa on hyvin varusteltu kuntosali, jossa on Peloton-crosstrainer, ja kutsuva ulkoilmaterassi, jossa on nuotiopaikka ja pickleball-kenttä, jotka sopivat sekä rentoutumiseen että virkistykseen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti poikkeuksellista henkilökuntaa ja palvelua, erityisesti vastaanoton tiimiä, sekä erittäin arvostettua aamiaista, johon kuuluu suosittu munakaspiste. Tilavampaa kokemusta varten harkitse yhden huoneistotyylisen sviitin varaamista, joihin usein kuuluu täysin varusteltu keittiö.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa White Plains

Asiakasarvostelut

Loistava51%
Erittäin hyvä16%
Hyvä15%
Kohtalainen7%
Huono11%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Takka
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

101 Corporate Park Dr, White Plains, 10604, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Kävele läheiseen Wegman's-ruokakauppaan
Kävele lyhyt matka paikalliseen Wegman's-ruokakauppaan hakemaan eväitä ja tarvikkeita.

Etäisyys majoituspaikasta Hyatt House White Plains

White Plains:2.8 km

White Plains:4.5 km

Westchester County Center:5 km

Bruce Museum:8.7 km

Putnam Cottage Museum:9 km

Lyndhurst Mansion:12.6 km

Stamford Center for the Arts:15.9 km

Holocaust Museum and Tolerence Center:16.6 km

Bartow-Pell Mansion Museum:17.8 km

Garvies Point Museum:18.9 km

Museum of Bronx History:20.5 km

Laguardia Airport:30 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

101 Corporate Park Dr, White Plains, 10604, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hyatt House White Plains

  • Onko majoituspaikassa Hyatt House White Plains uima-allas?

    Kyllä, Hyatt House White Plains tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hyatt House White Plains?

    Kyllä, Hyatt House White Plains noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Hyatt House White Plains pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hyatt House White Plains tarjoaa Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Hyatt House White Plains sijaitsee?

    Hyatt House White Plains sijaitsee osoitteessa 101 Corporate Park Dr, 10604, White Plains, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Hyatt House White Plains?

    Lähellä majoituspaikkaa Hyatt House White Plains sijaitsevat nähtävyydet ovat International Airport John F. Kennedy, Times Square, Midtown, Lower Manhattan, Central Park, Manhattan Center, Madison Square Garden, Long Island City.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, White Plains)

  • Baymont by Wyndham White Plains - Elmsford
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Tarrytown House Estate
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen145 €
  • Westchester Marriott
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Courtyard by Marriott Rye
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hilton Garden Inn Westchester Dobbs Ferry
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Motel 6 Elmsford, NY - White Plains
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

White Plains: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Hyatt House White Plains