Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 45

Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center

  • Lämmitetty sisäuima-allas ja poreallas

    Nauti rentouttavasta uinnista ilmastoidussa sisäuima-altaassa tai rentoudu viereisessä porealtaassa, joka pidetään mukavassa lämpötilassa ympäri vuoden.

  • Täyden palvelun amerikkalainen ravintola

    Nauti tilauksesta valmistetuista aamiaisista ja klassisista amerikkalaisista illallisista hotellin Garden Grille & Bar -ravintolassa, jossa ammattikokit valmistavat ruoat.

  • Ammattimainen bisneskeskus

    Koe luotettava majoitus, joka on räätälöity ammattilaisille. Siellä on klassinen sisustus, laajat kokoustilat ja rauhallinen, työhön keskittyvä ilmapiiri.

  • Huoneissa poreammeellisia sviittejä

    Tutustu valikoituihin huoneisiin, joissa on yksityiset porealtaat, jotka tarjoavat terapeuttisen ja rentouttavan kokemuksen väsyneille matkailijoille.

  • Lemmikkiystävälliset huoneet ja viheralue

    Tuo nelijalkaiset ystäväsi tähän viihtyisään majoituspaikkaan, joka tarjoaa erillisiä ulkona olevia nurmialueita ja kätevän lemmikkiystävällisen käytännön.

  • Lähellä Harold's New York Delia

    Kävele vain muutaman askeleen päähän legendaariseen Harold's New York Deliin, joka on kuuluisa valtavista voileivistään ja ikonisesta suolakurkkubaaristaan.

  • Hyvin varusteltu kuntokeskus

    Ylläpidä treenirutiiniasi käyttämällä erilaisia kardiolaitteita ja voimaharjoitteluvälineitä hotellin omassa kuntosalissa.

  • Kätevä 24h Pavilion Pantry

    Vieraile aulassa olevassa ympäri vuorokauden avoinna olevassa myymälässä, josta löydät laajan valikoiman välipaloja, juomia ja matkatarvikkeita mihin aikaan tahansa.

  • Joustava siivousaikataulu

    Huomaa, että täysi huoneen siivouspalvelu on saatavilla joka toinen päivä tai pyynnöstä yksityisyytesi mukaan.

Kolmen tähden Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center sijaitsee puolen mailin päässä New Jersey Convention and Exhibition Centeristä ja tarjoaa lemmikkiystävällistä majoitusta. Asiakkaat voivat ruokailla hotellin omassa Garden Grille & Bar -ravintolassa tai vierailla vieressä sijaitsevassa Harold's New York Delissä. Hotellissa on lämmitetty sisäuima-allas ja poreallas, ja tietyissä huoneissa on poreamme. Jokaisessa huoneessa on mikroaaltouuni ja jääkaappi. Hotellin arvosana on 8,1 perustuen yli 3 000 arvosteluun, ja vieraat ovat antaneet erityistä kiitosta tunnelmasta, kokemuksesta ja WiFi-yhteydestä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    alkaen170 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    • Kuntosali
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    • Kuntosali
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
262 €
130 €
0 €

Ma, 19.10.26

Ei tietoa

Ti, 20.10.26

131 €

Ke, 21.10.26

Ei tietoa

To, 22.10.26

156 €

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

262 €

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

121 €

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,1
Erittäin hyvä
perustuu 3 444 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 500+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee liikematkailijoita ja turisteja, jotka etsivät kätevää ja mukavaa majoitusta. Sen erinomainen sijainti tarjoaa helpon pääsyn New Jersey Convention and Expo Centeriin ja tärkeimmille valtateille. Hotellissa on hyvin varusteltu uima-allas ja kuntosali vieraiden virkistystä varten. Vieraat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja ammattitaitoista henkilökuntaa sekä herkullisia ja monipuolisia aamiaisvaihtoehtoja hotellin ravintolassa. Mukavamman ja mahdollisesti hiljaisemman kokemuksen saamiseksi kannattaa pyytää hiljattain remontoitua huonetta.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Edison

Asiakasarvostelut

Loistava41%
Erittäin hyvä18%
Hyvä19%
Kohtalainen10%
Huono12%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Sijainti

50 Raritan Center Pkwy, Edison, 08837, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Lähellä Harold's New York Delia
Kävele vain muutaman askeleen päähän legendaariseen Harold's New York Deliin, joka on kuuluisa valtavista voileivistään ja ikonisesta suolakurkkubaaristaan.

Etäisyys majoituspaikasta Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center

Metuchen:2.8 km

Thomas Edison Center at Menlo Park:4.6 km

Edison:5.2 km

Proprietary House:6.2 km

Perth Amboy Ferry Slip:6.6 km

The Conference House:7.5 km

Zimmerli Art Museum:9.4 km

State Theatre New Jersey:9.6 km

SHI Stadium:10.8 km

Seguine Mansion:11.9 km

TD Bank Ballpark:18.7 km

Newark Liberty International Airport:23.3 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

50 Raritan Center Pkwy, Edison, 08837, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center

  • Onko majoituspaikassa Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center uima-allas?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center sijaitsee?

    Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center sijaitsee osoitteessa 50 Raritan Center Pkwy, 08837, Edison, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center?

    Lähellä majoituspaikkaa Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center sijaitsevat nähtävyydet ovat International Airport John F. Kennedy, Times Square, Midtown, Lower Manhattan, Central Park, Manhattan Center, Madison Square Garden, Long Island City.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Edison)

  • Red Carpet Inn Edison
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Red Roof Inn Edison
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • OYO Hotel Edison NJ Route 1
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Howard Johnson Express Inn
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Somerset Lofts, An A
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • E Hotel Banquet & Conference Center
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Lees Motel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Garden Executive Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • APA Hotel Woodbridge
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    alkaen83 €

Edison: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Hilton Garden Inn Edison/Raritan Center