alkaen101 €
Näytä hinnat 13 sivustolta
H10 Itaca
H10 Itaca
H10 Itaca
H10 Itaca
H10 Itaca

Hyvä tietää

  • Virkistävä pulahdusallas

    Rentoudu virkistävässä ulkouima-altaassa. Se on harvinainen ja tervetullut ominaisuus vilkkaan kaupunkipäivän jälkeen.

  • Välimerellinen nimikkokeittiö

    Nauti aidoista paikallisista mauista ja valikoiduista nimikkoannoksista Itaca-ravintolassa, tai kevyistä herkuista puutarhaterassilla.

  • Kattavat wellness-palvelut

    Ylläpidä rutiinejasi hotellin kuntokeskuksessa tai päätä päiväsi täydellisessä rauhassa saunassa ja porealtaassa.

  • Perheystävällinen ruokailu ja majoitus

    Hyödynnä lapsiystävällistä ympäristöä, jossa on tilavia sviittivaihtoehtoja ja monipuolinen, laadukas aamiaisbuffet.

  • Kätevät kaupungin liikenneyhteydet

    Pääset Plaza Catalunyalle ja ikoniseen Sagrada Familiaan vain 10 minuutissa läheisiltä Tarragonan ja Santsin metroasemilta.

  • Moderni pakopaikka Eixamplen alueella

    Koe hienostunut oleskelu Barcelonan sydämessä. Hotellissa on hiljattain remontoitu aula ja innovatiivisia design-yksityiskohtia kaikkialla.

  • Ulkona oleva rentoutumisterassi

    Rentoudu tilavalla 700 m²:n kaupunkikeitaalla, jossa on mukavat sohvat, aurinkovarjot ja oma baari, joka tarjoilee nimikkococktaileja.

  • Premium Textures Collection -mukavuudet

    Löydä korkealaatuiset hygieniatuotteet ja harkitut lisävarusteet, kuten hammasharja- ja parranajopakkaukset, jokaisesta valoisasta, modernista huoneesta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
alkaen101 €
Näytä hinnat 13 sivustolta

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen78 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen98 €
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen83 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen87 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    alkaen127 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen207 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen86 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen83 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    alkaen99 €
    Näytä hinnat 17 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen93 €
    Näytä hinnat 17 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    alkaen103 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen87 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
347 €
175 €
0 €

Mi, 16.09.26

184 €

Ju, 17.09.26

172 €

Vi, 18.09.26

162 €

Sá, 19.09.26

347 €

Do, 20.09.26

166 €

Lu, 21.09.26

189 €

Ma, 22.09.26

209 €

Mi, 23.09.26

221 €

Ju, 24.09.26

219 €

Vi, 25.09.26

203 €

Sá, 26.09.26

297 €

Do, 27.09.26

198 €

Lu, 28.09.26

170 €

Ma, 29.09.26

231 €

Mi, 30.09.26

221 €

Ju, 01.10.26

193 €

Vi, 02.10.26

188 €

Sá, 03.10.26

192 €

Do, 04.10.26

188 €

Lu, 05.10.26

254 €

Ma, 06.10.26

256 €

Mi, 07.10.26

208 €

Ju, 08.10.26

238 €

Vi, 09.10.26

253 €

Sá, 10.10.26

195 €

Do, 11.10.26

210 €

Lu, 12.10.26

188 €

Ma, 13.10.26

180 €

Mi, 14.10.26

210 €

Ju, 15.10.26

180 €

Vi, 16.10.26

210 €

Sá, 17.10.26

Ei tietoa

Do, 18.10.26

214 €

Lu, 19.10.26

186 €

Ma, 20.10.26

210 €

Mi, 21.10.26

210 €

Ju, 22.10.26

271 €

Vi, 23.10.26

211 €

Sá, 24.10.26

240 €

Do, 25.10.26

232 €

Lu, 26.10.26

147 €

Ma, 27.10.26

166 €

Mi, 28.10.26

158 €

Ju, 29.10.26

155 €

Vi, 30.10.26

240 €

Sá, 31.10.26

180 €

Arvostelut

8,4
Erittäin hyvä
perustuu 5 636 arvioon suosituilla 
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 900+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti turisteille ja liikematkailijoille, jotka etsivät mukavaa ja kätevää majoitusta. Sen erinomainen sijainti lähellä Barcelona Sants -asemaa tarjoaa vertaansa vailla olevan pääsyn kaupungin julkisen liikenteen verkostoon, mikä tekee tutustumisesta vaivatonta. Hotellissa on ihastuttava uima-allas ja puutarha-alue, jotka tarjoavat virkistävän pakopaikan kaupungin vilskeestä. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja avuliasta henkilökuntaa sekä kattavaa aamiaispöytää, joka sisältää laajan valikoiman tuoreita ja laadukkaita vaihtoehtoja. Todella paremman kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen pyytämistä ylemmästä kerroksesta, josta voi olla paremmat näkymät ja vähemmän melua.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Barcelona

Asiakasarvostelut

Loistava40%
Erittäin hyvä30%
Hyvä14%
Kohtalainen6%
Huono10%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  5. Hissi
  6. Kuntosali
  7. Pysäköinti
  8. Terassi
  9. Baari
  10. Ulkouima-allas
  11. Sisäuima-allas
  12. Tallelokero hotellissa

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Hyvinvointi

  1. Sauna
  2. Solarium
  3. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Avattavat ikkunat
  5. Televisio
  6. Hiustenkuivaaja
  7. Lämmitys
  8. Ilmastointi
  9. Minibaari
  10. Satelliitti-TV
  11. Pieni oleskelutila
  12. Puhelin

Liikuntamahdollisuudet

  1. Polkupyörien vuokraus
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. LGBTQ+ -ystävällinen

Sijainti

Avinguda de Roma, 22, 08015, Barcelona, Espanja

Etäisyys majoituspaikasta H10 Itaca

Tarragona:0.3 km

Spotify Camp Nou:1.9 km

Olympic Stadium Lluís Companys:2 km

:2.2 km

La Rambla:2.4 km

Cathedral Of Santa Eulalia:2.6 km

Palau De La Música Catalana:2.6 km

Triumphal Arch:3.1 km

Santa Maria Del Mar:3.1 km

Sagrada Família:3.5 km

Park Guell:3.8 km

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport:10.6 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Avinguda de Roma, 22, 08015, Barcelona, Espanja

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa H10 Itaca

  • Onko majoituspaikassa H10 Itaca uima-allas?

    Kyllä, H10 Itaca tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa H10 Itaca?

    Ei, H10 Itaca ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa H10 Itaca pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, H10 Itaca tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa H10 Itaca on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan H10 Itaca on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä H10 Itaca sijaitsee?

    H10 Itaca sijaitsee osoitteessa Avinguda de Roma, 22, 08015, Barcelona, Espanja.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Barcelona)

  • HOTEL SAGRADA FAMILIA
    alkaen87 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
  • Leonardo Royal Hotel Barcelona Forum
    alkaen100 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
  • Ibis Barcelona Meridiana
    alkaen82 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
  • Hotel Medinaceli 4*Sup
    alkaen118 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
  • SM Hotel Sant Antoni
    alkaen82 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
  • Eurohotel Barcelona Granvia Fira
    alkaen72 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
  • NH Sants Barcelona
    alkaen103 €
    Näytä hinnat 15 sivustolta
  • SM Hotel Teatre Auditori
    alkaen75 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
  • Silken Sant Gervasi
    alkaen67 €
    Näytä hinnat 10 sivustolta

Kohteet lähellä hotellia H10 Itaca