
1 / 1
Löydä strateginen sijainti niemeltä, joka tarjoaa upeat, laajat näkymät Välimerelle ja Ponza-saaren viehättävään satamaan.
Koe kauniisti entisöity 1900-luvun alun huvila, jossa yhdistyvät monipuolisesti aikakauden kalusteet ja paikalliset yksityiskohdat, vangiten Välimeren aidon hengen.
Tutustu muinaisiin raunioihin, kuten La Cisterna Romana della Dragonaraan ja Chiesa dei Santi Silverio e Domitillaan, jotka ovat molemmat vain 0.2 mailin päässä.
Saat erinomaista palvelua isänniltä Ritalta ja Antoniolta, jotka antavat henkilökohtaisia suosituksia veneretkistä, rannoista ja paikallisista ravintoloista.
Nauti herkullisesta buffetaamiaisesta, joka sisältää mannermalsia vaihtoehtoja ja paikallisia tuotteita, tarjoiltuna maisemallisella terassilla, jolta avautuu henkeäsalpaava näkymä satamaan ja merelle.
Etäisyys majoituspaikasta Villa Laetitia
Ponza:0.2 km
Rome Ciampino Airport:105.4 km
Ei, Villa Laetitia ei tarjoa uima-altaita.
Ei, Villa Laetitia ei salli lemmikkieläimiä.
Ei, Villa Laetitia ei tarjoa pysäköintiä.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Villa Laetitia on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Villa Laetitia sijaitsee osoitteessa Salita Scotti, 04027, Ponza, Italia.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.