alkaen32 €
Näytä hinnat 8 sivustolta
Via Inn Shinagawa Oimachi
Via Inn Shinagawa Oimachi
Via Inn Shinagawa Oimachi
Via Inn Shinagawa Oimachi
Via Inn Shinagawa Oimachi

Hyvä tietää

  • Panoraamanäkymät Tokion horisonttiin

    Löydä kiehtovia näkymiä ylemmistä kerroksista, joista voit nähdä Tokyo Skytreen tai jopa Fuji-vuoren poikkeuksellisen kirkkaina aamuina.

  • Moderni V-muotoinen korkeatasoinen muotoilu

    Koe yöpyminen erottuvassa arkkitehtonisessa maamerkissä, joka tarjoaa laajat kaupunkinäkymät ja modernin ilmapiirin Shinagawan sydämessä.

  • Strateginen pääsy Oimachi-asemalle

    Pääset hotelliin vain kolmessa minuutissa asemalta, mikä tarjoaa suoran yhden pysähdyksen yhteyden Shinagawaan ja helpon pääsyn Hanedan lentokentälle.

  • Turvallinen kontaktiton sisäänkirjautuminen

    Hyödynnä edistyksellisiä itsepalvelukioskeja nopeaan saapumiseen ja lähtöön, ja saat tukea 24h-vastaanotolta henkilökohtaiseen apuun.

  • Ainutlaatuinen seiro-mushi-aamiainen

    Herkuttele ainutlaatuisella aamiaisbuffetilla hotellin ravintolassa, jossa tarjoillaan perinteisiä bambuhöyrytettyjä kasviksia erilaisten erikoiskastikkeiden kera.

  • Kätevä 7-Eleven hotellissa

    Nauti suorasta pääsystä 24h-kauppaan, joka sijaitsee pohjakerroksessa ja tarjoaa iltapalatarpeita, juomia ja matkatarvikkeita.

  • Älykäs pesulan valvontajärjestelmä

    Tarkista paikan päällä olevien pesukoneiden reaaliaikainen saatavuus ja jäljellä oleva pesuaika suoraan huoneesi televisiosta.

  • Vain naisille tarkoitetut kerrokset

    Rentoudu 17. ja 18. kerroksissa, joissa on eksklusiivisia mukavuuksia, kuten kasvojen höyryttimiä, hiusten suoristusrautoja ja erikoistuneita jalkahierontalaitteita lisämukavuutta varten.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
alkaen32 €
Näytä hinnat 8 sivustolta

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen40 €
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen70 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    alkaen100 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen75 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    alkaen110 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen55 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen62 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    alkaen106 €
    Näytä hinnat 5 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    alkaen45 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen72 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen48 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    alkaen40 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
146 €
75 €
0 €

水, 09.09.26

Ei tietoa

木, 10.09.26

115 €

金, 11.09.26

89 €

土, 12.09.26

Ei tietoa

日, 13.09.26

56 €

月, 14.09.26

45 €

火, 15.09.26

103 €

水, 16.09.26

Ei tietoa

木, 17.09.26

101 €

金, 18.09.26

113 €

土, 19.09.26

Ei tietoa

日, 20.09.26

118 €

月, 21.09.26

85 €

火, 22.09.26

Ei tietoa

水, 23.09.26

Ei tietoa

木, 24.09.26

69 €

金, 25.09.26

109 €

土, 26.09.26

Ei tietoa

日, 27.09.26

101 €

月, 28.09.26

45 €

火, 29.09.26

107 €

水, 30.09.26

Ei tietoa

木, 01.10.26

98 €

金, 02.10.26

Ei tietoa

土, 03.10.26

Ei tietoa

日, 04.10.26

Ei tietoa

月, 05.10.26

Ei tietoa

火, 06.10.26

Ei tietoa

水, 07.10.26

146 €

木, 08.10.26

98 €

金, 09.10.26

Ei tietoa

土, 10.10.26

Ei tietoa

日, 11.10.26

Ei tietoa

月, 12.10.26

66 €

火, 13.10.26

Ei tietoa

水, 14.10.26

131 €

木, 15.10.26

102 €

金, 16.10.26

Ei tietoa

土, 17.10.26

Ei tietoa

日, 18.10.26

Ei tietoa

月, 19.10.26

82 €

火, 20.10.26

Ei tietoa

水, 21.10.26

86 €

木, 22.10.26

Ei tietoa

金, 23.10.26

Ei tietoa

土, 24.10.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,2
Erittäin hyvä
perustuu 3 762 arvioon suosituilla 
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 500+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee liikematkustajia, turisteja ja yksin matkustavia. Se sijaitsee erittäin kätevästi vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä Oimachi-asemalta, josta on sujuvat yhteydet julkiseen liikenteeseen ja tärkeimmille liikennekeskuksille. Hotellissa on useita käteviä palveluita, kuten itsepalveluautomaatit sisäänkirjautumiseen ja kolikkopesula, jonka käyttöasteen voi tarkistaa huoneesta käsin. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä, kohteliasta ja huomaavaista henkilökuntaa, ja buffetaamiainen on merkittävä kohokohta, tarjoten laajan valikoiman japanilaisia ja länsimaisia vaihtoehtoja. Ainutlaatuisen kokemuksen saamiseksi harkitse "Tracks View" -huonetta, josta voit nauttia dynaamisesta rautatiemaisemasta.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Tokio

Asiakasarvostelut

Loistava34%
Erittäin hyvä40%
Hyvä18%
Kohtalainen3%
Huono5%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Hissi
  2. Kampaaja
  3. Portieeri
  4. Tallelokero hotellissa
  5. Savuttomia huoneita
  6. Tietokone internetillä
  7. Ympärivuorokautinen vastaanotto
  8. Pesulapalvelu
  9. Wi-Fi aulassa
  10. Ilmainen Wi-FI yleisissä tiloissa
  11. Matkatavarasäilytys
  12. Monikielinen henkilökunta

Hyvinvointi

  1. Hieronta
  2. Kauneushoidot

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Televisio
  2. Ilmastointi
  3. Maksullinen televisio
  4. Kirjoituspöytä
  5. Tallelokero huoneessa
  6. Kaapelitelevisio
  7. Wi-Fi (huone)
  8. Jääkaappi
  9. Ilmainen Wi-Fi huoneissa
  10. Palosammutin
  11. Palovaroitin

Hotellin ominaisuudet

  1. LGBTQ+ -ystävällinen

Esteettömyys

  1. Esteettömät kulkuväylät
  2. Esteetön pysäköintialue

Sijainti

140-0014, Japani, Tokio, 4 Chome-3-1 Ōi, Shinagawa City

Etäisyys majoituspaikasta Via Inn Shinagawa Oimachi

Tachiaigawa:0.8 km

Tokyo Tower:6.7 km

Shibuya Crossing:7.2 km

Tokyo International Airport:7.4 km

:8 km

National Stadium:8.8 km

Tokyo Imperial Palace:9.6 km

Tenshudai (Donjon):10.1 km

Nippon Budokan:10.6 km

Toyoko Inn Shinjuku Kabukicho:11.1 km

Tokyo Dome:12 km

Cinderella Castle:14.1 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

140-0014, Japani, Tokio, 4 Chome-3-1 Ōi, Shinagawa City

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Via Inn Shinagawa Oimachi

  • Onko majoituspaikassa Via Inn Shinagawa Oimachi uima-allas?

    Ei, Via Inn Shinagawa Oimachi ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Via Inn Shinagawa Oimachi?

    Ei, Via Inn Shinagawa Oimachi ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Via Inn Shinagawa Oimachi pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Via Inn Shinagawa Oimachi tarjoaa Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Via Inn Shinagawa Oimachi on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Via Inn Shinagawa Oimachi on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Via Inn Shinagawa Oimachi sijaitsee?

    Via Inn Shinagawa Oimachi sijaitsee osoitteessa 4 Chome-3-1 Ōi, Shinagawa City, 140-0014, Tokio, Japani.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Tokio)

  • Palace Hotel Tokyo
    alkaen588 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
  • Via Inn Shinagawa Oimachi
    alkaen32 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
  • Suosittu valinta
    Keio Plaza Hotel Tokyo
    alkaen207 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
  • APA Hotel & Resort Ryogoku Ekimae Tower
    alkaen40 €
    Näytä hinnat 10 sivustolta
  • Sakura Cross Hotel Ueno Iriya Annex
    alkaen91 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
  • Via Inn Iidabashi Korakuen
    alkaen44 €
    Näytä hinnat 7 sivustolta
  • Business Hotel La Firenze
    alkaen36 €
    Näytä hinnat 10 sivustolta
  • Hotel Villa Fontaine Grand Tokyo-ariake
    alkaen92 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
  • Sotetsu Grand Fresa Tokyo-Bay Ariake
    alkaen44 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta

Kohteet lähellä hotellia Via Inn Shinagawa Oimachi