


1 / 69
Osallistu aamujoogaan ja iltaisin järjestettäviin nuotiohetkiin, joissa paistellaan vaahtokarkkeja.
Valmista aterioita käytössäsi olevilla Weber-kaasugrilleillä omalla terassillasi.
Outlook Cabin -mökissä suihku ja wc sijaitsevat alakerrassa, kun taas poreamme löytyy yläkerrasta.
Saat apua vastaanotosta mihin aikaan tahansa, olipa kyseessä matkatavaroiden säilytys tai muut kysymykset.
Valitse ilmastoitu luksusteltta, kaksikerroksinen poreammeella varustettu Outlook Cabin tai perinteinen hotellihuone.
Valitse japanilainen tai länsimainen aamiainen jo ennen saapumistasi, jotta saat varmasti mieluisan aterian.
Tämä hotelli on monipuolinen pakopaikka, joka sopii erinomaisesti perheille, pariskunnille ja ystäväporukoille, jotka etsivät yhdistelmää rentoutumista ja mielenkiintoisia aktiviteetteja luonnonkauniissa ympäristössä. Hotellin sijainti, vaikka lähellä päätietä, tarjoaa rauhallisen pakopaikan. Keskeinen kohokohta on monipuolinen majoitusvalikoima, johon kuuluu glamping-telttoja, mökkejä ja hotellihuoneita, jotka vastaavat erilaisiin mieltymyksiin. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaisen henkilökunnan erinomaista palvelua ja monipuolista, maukasta ruoka- ja juomatarjontaa, erityisesti BBQ-illallista ja rajattomia juomia. Todella ikimuistoisen kokemuksen saamiseksi asiakkaiden kannattaa hyödyntää ainutlaatuinen vaahtokarkkien paisto nuotiolla.
Etäisyys majoituspaikasta THE Retreat
Matsuyama:3.7 km
Iizuka:4.9 km
Incheon International Airport:575.7 km
Ei, THE Retreat ei tarjoa uima-altaita.
Ei, THE Retreat ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, THE Retreat tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.
THE Retreat sijaitsee osoitteessa 8-37 Niho, Iizuka, 820-0115, Iizuka, Japani.
Lähellä majoituspaikkaa THE Retreat sijaitsevat nähtävyydet ovat Hakata Station, Tenjin Station, Fukuoka Airport, Hataka.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.