Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 98

The BREAKFAST HOTEL福岡天神

  • Keskeinen sijainti Haruyoshin alueella

    Tutustu Fukuokaan erinomaiselta paikalta, vain 5 minuutin kävelymatkan päässä Tenjin-Minami-asemalta ja lähellä vilkasta Nakasun yöelämän aluetta.

  • Kasvispainotteinen gourmet-aamiainen

    Koe ainutlaatuinen aamu räätälöidyillä pilkotuilla salaateilla, tilauksesta valmistetuilla pizzoilla ja tuoreilla smoothieilla, juuri sinun makuusi.

  • Ensiluokkaiset ReFa-kauneustuotteet

    Nosta päivittäistä rutiiniasi korkealaatuisilla ReFa-suihkupäillä ja hiustenkuivaajilla, jotka löytyvät huoneista spa-henkistä hemmottelua varten.

  • Paikan päällä oleva kolikkopesula

    Pidä matkavaatteesi kunnossa helposti hotellin omilla itsepalvelupesukoneilla.

  • Vain naisille tarkoitettu kerros

    Koe parempi yksityisyys ja turvallisuus naisille varatulla kerroksella, jossa on eksklusiivinen pääsy, huonekohtaiset kahvinkeittimet ja yksityinen lounge.

  • Ilta-alkoholi- ja juomapalvelu

    Rentoudu loungessa erilaisten tervetuliaisjuomien parissa kello 23.00 asti, sisältäen tunnin ilmaista alkoholia jäsenille.

  • Airweave-huippusuorituskykyiset vuodevaatteet

    Uppoudu levolliseen uneen erityisillä Airweave-patjoilla, jotka on suunniteltu tarjoamaan erinomaista tukea ja mukavuutta koko yön ajan.

3 tähden BREAKFAST HOTEL Fukuoka Tenjin sijaitsee Fukuokan keskustassa, kävelymatkan päässä Canal City Hakatasta ja Tenjin Minamin asemalta. Huoneisiin kuuluu ReFa-kauneudenhoitotuotteita ja korkean teknologian wc-istuimia. Vieraat voivat nauttia räätälöidyistä aamiaisannoksista, kuten itse kootuista pizzoista ja silputuista salaateista. Hotellissa on erillinen vain naisille tarkoitettu kerros, jossa on turvallinen pääsy ja yksityinen aamiaislounge. Hotellin arvosana on 8,2 yli 7 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti aamiaista, palvelua ja siisteyttä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    alkaen130 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    alkaen165 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    alkaen75 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen162 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
286 €
145 €
0 €

To, 22.10.26

Ei tietoa

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

89 €

Ke, 11.11.26

95 €

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

87 €

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

78 €

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

80 €

Ke, 02.12.26

73 €

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

286 €

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

La, 12.12.26

Ei tietoa

Su, 13.12.26

Ei tietoa

Ma, 14.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,1
Erittäin hyvä
perustuu 6 915 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 500+ arvostelusta

Tämä hotelli on vilkas kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti turisteille ja pariskunnille, jotka etsivät dynaamista kaupunkielämystä. Sen erinomainen sijainti tarjoaa kävelyetäisyyden päässä Tenjinistä ja Nakashusta, joissa on runsaasti ruokailu- ja ostosmahdollisuuksia. Hotelli erottuu edukseen ilmaisella kolikkopesulalla ja monipuolisella, laadukkaalla aamiaisella, joka sisältää tilauksesta valmistettuja salaatteja ja yksilöllisiä pizzoja. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti henkilökunnan ystävällisyyttä ja monikielisyyttä, mikä takaa vieraanvaraisen ja sujuvan oleskelun. Rauhallista lomaa etsiville suositellaan puutarhaan päin olevia huoneita.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Fukuoka

Asiakasarvostelut

Loistava48%
Erittäin hyvä27%
Hyvä19%
Kohtalainen4%
Huono2%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Hissi
  2. Pysäköinti
  3. Terassi
  4. Savuttomia huoneita

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Hotellin ominaisuudet

  1. Vain aikuisille

Sijainti

810-0003, Japani, Fukuoka, 3-23-32, Haruyoshi, Chuoku

Etäisyys majoituspaikasta The BREAKFAST HOTEL福岡天神

Tenjin-Minami:0.3 km

Fukuoka:0.4 km

Hakata'za:0.8 km

Fukuoka Kokusai Center:1.7 km

Fukuoka Castle:2.2 km

Fukuoka City Art Museum:2.5 km

Hkt48 Theater:4 km

Fukuoka Paypay Dome:4.1 km

Fukuoka Tower:5.1 km

Best Denki Stadium:5.1 km

Marine World Uminonakamichi:9 km

Incheon International Airport:561.4 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

810-0003, Japani, Fukuoka, 3-23-32, Haruyoshi, Chuoku

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa The BREAKFAST HOTEL福岡天神

  • Onko majoituspaikassa The BREAKFAST HOTEL福岡天神 uima-allas?

    Ei, The BREAKFAST HOTEL福岡天神 ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa The BREAKFAST HOTEL福岡天神?

    Ei, The BREAKFAST HOTEL福岡天神 ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa The BREAKFAST HOTEL福岡天神 pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, The BREAKFAST HOTEL福岡天神 tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa The BREAKFAST HOTEL福岡天神 on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan The BREAKFAST HOTEL福岡天神 on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä The BREAKFAST HOTEL福岡天神 sijaitsee?

    The BREAKFAST HOTEL福岡天神 sijaitsee osoitteessa 3-23-32, Haruyoshi, Chuoku, 810-0003, Fukuoka, Japani.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Fukuoka)

  • Fukuoka Arty Inn
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • HOTEL LiVEMAX Hakataeki Minami
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • EIWA PLACE HOTEL HAKATA
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    alkaen71 €
  • Hotel Clio Court Hakata
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen80 €
  • Fukuoka U-BELL Hotel
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen98 €
  • Toyo Hotel
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen86 €
  • Hotel Livemax Hakata Nakasu
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    alkaen130 €
  • Toyoko Inn Hakata Ekimae Gion
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Nishitetsu Inn Tenjin
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen86 €

Kohteet lähellä hotellia The BREAKFAST HOTEL福岡天神