Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 99

Rede Andrade Comfort

  • Suuri ulkouima-allas

    Rentoudu laajalla allasalueella, jossa on erillinen lastenallas, allasbaari laadukkaine juomineen ja toisinaan elävää musiikkia.

  • Matkatoimistopalvelut hotellissa

    Suunnittele paikalliset seikkailusi vaivatta hotellin omasta matkailupisteestä, josta voit varata retkiä Natalin suosituimpiin kohteisiin.

  • Kattoterassin poreallas ja sauna

    Rentoudu korkealla sijaitsevalla hyvinvointialueella, jossa poreallas ja sauna tarjoavat täydellisen lopetuksen Natalin rannikolla vietetylle päivälle.

  • Lähellä Ponta Negra Beachia

    Majoitu loistavalla paikalla vain 50 metrin päässä Ponta Negran hiekkarannalta, josta kävelet helposti kuuluisten värikkäiden portaiden ja paikallisten kauppojen luo.

  • Viihdettä koko perheelle

    Tutustu monipuolisiin ajanviettomahdollisuuksiin, kuten lasten leikkialueeseen, biljardipöytiin ja pöytätennikseen, joista riittää iloa kaikenikäisille.

  • Estupendo Vip -ravintola

    Herkuttele runsaalla aamiaisbuffetilla ja nauti paikallisista mauista, kuten tilauksesta valmistetusta tapiokasta ja kuskusista hotellin ravintolassa.

  • Ponta Negran rannikkotunnelmaa

    Koe rento loma Atlantin rannalla klassisissa laattalattiaisissa huoneissa ja ota rennosti aurinkoterassilla lähellä ikonista Morro do Carecaa.

  • Parvekkeet panoraamanäköalalla merelle

    Ihastele rannikkomaisemia valitsemalla huone, jossa on oma parveke ja näkymä Atlantin turkooseille vesille.

  • Helppoutta ja ympärivuorokautisia palveluita

    Hyödynnä vuorokauden ympäri palvelevaa vastaanottoa, huonepalvelua ja lähellä sijaitsevaa 24h-kauppaa, josta löydät kaiken tarvitsemasi lomasi aikana.

Neljän tähden Rede Andrade Comfort sijaitsee vain muutaman askeleen päässä Ponta Negra -rannalta. Hotellissa on Estupendo Vip -allasravintola sekä vilkas ulkouima-allas, jossa on elävää musiikkia. Asiakkaat voivat rentoutua porealtaassa ja saunassa tai nauttia näkymistä Morro do Careca -hiekkadyynille päivitetyistä huoneista. Perheystävällisiin palveluihin kuuluvat lasten leikkialue, pelihuone ja lastenallas. Lemmikkieläinystävällistä majoitusta on saatavilla enintään 10 kg painaville lemmikeille. Hotellin arvosana on 7,8 yli 7 000 arvostelun perusteella, ja asiakkaat ovat korostaneet erityisesti rantaa, sijaintia ja palvelua.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen34 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

8,2
Erittäin hyvä
perustuu 6 896 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on edullinen kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti turisteille ja perheille, jotka etsivät vilkasta majoitusta. Sen erinomainen sijainti Natalissa sijoittaa vieraat lyhyen kävelymatkan päähän Ponta Negran rannasta ja lähelle paikallisia nähtävyyksiä. Hotellissa on miellyttävä uima-allasalue, jossa on usein elävää musiikkia, mikä luo vilkkaan ilmapiirin rentoutumiseen. Vieraat kehuvat jatkuvasti huomaavaista ja avuliasta henkilökuntaa, ja aamiaispöytä tarjoaa laajan valikoiman tuoreita ja tilauksesta valmistettuja vaihtoehtoja. Optimaalisen mukavuuden takaamiseksi puutarhaan päin olevan huoneen pyytäminen voi tarjota rauhallisemman kokemuksen.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Natal

Asiakasarvostelut

Loistava33%
Erittäin hyvä19%
Hyvä19%
Kohtalainen12%
Huono17%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Pelihuone/videopelejä
  3. Sisääntuloaula
  4. Nopea sisään-/uloskirjautuminen

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Avattavat ikkunat

Liikuntamahdollisuudet

  1. Biljardi
  2. Urheilumahdollisuus
  3. Pöytätennis

Hotellin teema/tyyppi

  1. Kongressihotelli

Lapsille

  1. Leikkipaikka
  2. Lastenkerho
  3. Lapset yöpyvät ilmaiseksi

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys
  2. LGBTQ+ -ystävällinen

Esteettömyys

  1. Esteettömät kulkuväylät
  2. Esteetön pysäköintialue

Sijainti

R. Pedro Fonseca Filho, 3165, 59090-178, Natal, Brasilia
Kohokohta
Lähellä Ponta Negra Beachia
Majoitu loistavalla paikalla vain 50 metrin päässä Ponta Negran hiekkarannalta, josta kävelet helposti kuuluisten värikkäiden portaiden ja paikallisten kauppojen luo.

Etäisyys majoituspaikasta Rede Andrade Comfort

Frasqueirão:1.2 km

Natal:10.3 km

Alberto Maranhão Theatre:11.6 km

Governador Aluízio Alves International Airport:24.3 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

R. Pedro Fonseca Filho, 3165, 59090-178, Natal, Brasilia

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Rede Andrade Comfort

  • Onko majoituspaikassa Rede Andrade Comfort uima-allas?

    Kyllä, Rede Andrade Comfort tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Rede Andrade Comfort?

    Kyllä, Rede Andrade Comfort noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Rede Andrade Comfort pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Rede Andrade Comfort tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Rede Andrade Comfort on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Rede Andrade Comfort on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Rede Andrade Comfort sijaitsee?

    Rede Andrade Comfort sijaitsee osoitteessa R. Pedro Fonseca Filho, 3165, 59090-178, Natal, Brasilia.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Natal)

  • Mirador Praia Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • GoldMen Vila do Mar Natal
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Golden Tulip Natal Ponta Negra
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Costa do Atlântico
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Kristie Resort
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Apart Hotel Casa Grande
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Natal Dunnas Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Praia de Ponta Negra
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • El Aram Natal Mar
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Natal: Muita majoituksia

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Natal

Kohteet lähellä hotellia Rede Andrade Comfort