Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Kaksi yhden hengen vuodetta
  • Kylpyhuone

1 / 47

Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City

  • Ympärivuotinen lämmitetty ulkouima-allas

    Rentoudu lämpötilasäädellyssä altaassa tai kolmitasoisella aurinkokannella, jossa on lepotuoleja ja sateenvarjolla varjostettuja pöytiä.

  • Tilavat poreammeelliset sviitit

    Tutustu valikoituihin sviitteihin, joissa on oma poreamme, ympäröivät peilit ja vuodesohvat, jotka sopivat erinomaisesti perheille tai lisärentoutumiseen.

  • Pääsy Youngtowniin ja Sun Cityyn

    Majoitu kuuden mailin säteellä Westgate Entertainment Districtistä ja State Farm Stadiumista, Banner Boswell Medical Centerin ollessa vain lyhyen ajomatkan päässä.

  • Tukeva lämmin aamiaisbuffet

    Nauti runsaasta aamiaisesta, johon kuuluu keksejä ja kastiketta, tuoreita vohveleita, aamiaisburritoja ja Jimmy Dean -voileipiä, jotta päiväsi alkaa hyvin.

  • Maantieretkille sopiva edullinen tukikohta

    Koe käytännöllinen majoitus Phoenixin ja Las Vegasin välisellä pääreitillä, klassisessa motelliasetelmassa, jossa on kätevä suora pääsy huoneisiin autolla.

  • Allasalueen grillitilat

    Nauti ulkona kokkailusta aidatulla allasalueella sijaitsevilla grillausmahdollisuuksilla, jotka sopivat täydellisesti rennolle perheillalliselle.

  • Harkitut melua vaimentavat mukavuudet

    Käytä sängyn vieressä olevia korvatulppia varmistaaksesi levollisen yöunen läheisten rautatielinjojen ja Luke Air Force Basen lentoreittien melusta huolimatta.

  • Kätevä asiakkaiden pesutupa

    Pidä matkavaatteesi kunnossa helposti paikan päällä olevassa pesulassa, johon pääset turvallisella avainkortilla.

2 tähden Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City sijaitsee Youngtownissa. Se sijaitsee lähellä University of Phoenix Stadiumia ja Boswell Hospitalia. Hotellissa on lämmitetty ulkouima-allas aurinkoterassilla sekä paikan päällä olevat grillausmahdollisuudet. Huoneet on varustettu pimennysverhoilla ja ilmastoinnilla, ja joissakin on korvatulpat melun vaimentamiseksi. Asiakkaiden käytettävissä on ympäri vuorokauden avoinna oleva business center. Hotellin arvosana on 7,3 perustuen yli 2 900 arvosteluun, ja asiakkaat ovat antaneet erityistä kiitosta tunnelmasta ja palvelusta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Muita ketjun Choice Hotels hotelleja kohteessa Youngtown

  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Youngtown

  • Kuinka monta ketjun Choice Hotels hotellia kohteessa Youngtown on?

    Youngtown tarjoaa 10 ketjun Choice Hotels hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Choice Hotels hotellit kohteessa Youngtown yleensä maksavat?

    Kohteessa Youngtown olevien ketjun Choice Hotels hotellien hinnat ovat tyypillisesti 0 € – 0 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

7,4
perustuu 2 953 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii niin turisteille kuin perheillekin tarjoten mukavan ja kätevän majoituksen. Sen keskeinen sijainti West Valleyssa tarjoaa helpon pääsyn harjoittelutiloihin, ostosmahdollisuuksiin ja lukuisiin ruokapaikkoihin. Hotellissa on puhdas ja viihtyisä uima-allas, joka sopii täydellisesti rentoutumiseen tutustumispäivän jälkeen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti erittäin ystävällistä ja avuliasta henkilökuntaa, erityisesti vastaanoton tiimiä, sekä monipuolista ja laadukasta aamiaistarjontaa. Jos haluat rauhallisemman kokemuksen, pyydä huonetta kauempaa junaraiteista.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Youngtown

Asiakasarvostelut

Loistava36%
Erittäin hyvä23%
Hyvä15%
Kohtalainen8%
Huono18%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Pelihuone/videopelejä
  4. Sisääntuloaula

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Ratsastus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

11201 Grand Ave, Youngtown, 85363, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Pääsy Youngtowniin ja Sun Cityyn
Majoitu kuuden mailin säteellä Westgate Entertainment Districtistä ja State Farm Stadiumista, Banner Boswell Medical Centerin ollessa vain lyhyen ajomatkan päässä.

Etäisyys majoituspaikasta Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City

Youngtown:1.3 km

Sun Bowl Amphitheatre:3.3 km

Peoria Stadium:6.9 km

Surprise Stadium:7.6 km

Desert Diamond Arena:9 km

State Farm Stadium:9.4 km

World Wildlife Zoo:12.3 km

Talking Stick Resort Amphitheater:16.2 km

Osband Tank:16.4 km

Brazell Stadium:18.8 km

GCU Arena:19.2 km

Phoenix Sky Harbor International Airport:33 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

11201 Grand Ave, Youngtown, 85363, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City

  • Onko majoituspaikassa Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City uima-allas?

    Kyllä, Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City?

    Ei, Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City sijaitsee?

    Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City sijaitsee osoitteessa 11201 Grand Ave, 85363, Youngtown, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City?

    Lähellä majoituspaikkaa Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City sijaitsevat nähtävyydet ovat Phoenix Convention Center, Phoenix Sky Harbor International Airport, Papago Park, Old Town Scottsdale, Camelback, Moon Valley Country Club.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Youngtown)

Youngtown: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Quality Inn & Suites Phoenix NW - Sun City