Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 40

Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise

  • Lämmitetty ulkouima-allas ja poreallas

    Rentoudu hyvin hoidetulla ulkouima-alueella tai lämmitetyssä porealtaassa, joka on avoinna päivittäin klo 22 asti vieraiden iloksi.

  • Lemmikkiystävälliset tervetuliaispaketit

    Tutustu erityiseen lemmikkipolitiikkaan, joka sisältää saapuessasi erityisen hoitopaketin, jossa on herkkuja, jätelaukkuja ja uusi lelu koirallesi.

  • Grand Avenuen käytäväyhteys

    Tutustu paikalliseen alueeseen helposti rauhallisesta ympäristöstä Highway 60:n takana, kävelymatkan päässä ruokakaupoista ja ympäri vuorokauden avoinna olevista ruokapaikoista.

  • Suodatettua vettä tarjoava juoma-asema

    Nappaa kylmää, suodatettua vettä milloin vain aulassa sijaitsevalta täyttöasemalta ja pysy nesteytettynä Arizonan kuumuudessa.

  • Lääketieteellisen alueen läheisyys

    Pysy kävelymatkan päässä Banner Del E. Webb Medical Centeristä ja Sun Health -tiloista, jotka sopivat ihanteellisesti potilaille ja vieraileville perheille.

  • Vastavalmistettu lämmin aamiainen

    Nauti vaihtelevasta valikoimasta lämpimiä ruokia, mukaan lukien tunnetut itse tehtävät vohvelit kausiluonteisilla taikinoilla, kuten kurpitsamausteella ja tuoreilla täytteillä.

  • Sähköautojen latauspisteet paikan päällä

    Hyödynnä käteviä ja maksuttomia sähköautojen latauspisteitä hotellin parkkipaikalla sujuvan matkakokemuksen takaamiseksi.

  • Tilavat yksiösviitit

    Rentoudu tilavissa majoitustiloissa, joissa on erilliset oleskelutilat, vuodesohvat ja kätevät keittiönurkkaukset mikroaaltouunilla ja jääkaapilla.

Kolmen tähden Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise sijaitsee Surprisessa, kolmen mailin päässä Surprise Stadiumilta. Hotelli tarjoaa lämmitetyn ulkouima-altaan, porealtaan ja paikan päällä olevan sähköautojen latausmahdollisuuden. Asiakkaat voivat nauttia monipuolisesta, päivittäin vaihtuvasta lämpimästä aamiaisesta sekä iltaisin tarjottavista kekseistä. Lemmikkiystävällisiin palveluihin kuuluu tervetuliaispaketti herkkuineen. Studiomallisissa sviiteissä on minikeittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvinkeitin. Hotellin arvosana on 9,0 perustuen yli 2 500 arvosteluun, ja asiakkaat ovat nostaneet erityisesti tunnelman, siisteyden ja palvelun positiivisina asioina esiin.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
175 €
90 €
0 €

Ke, 21.10.26

142 €

To, 22.10.26

159 €

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

175 €

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

133 €

Pe, 30.10.26

128 €

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

9,0
Loistava
perustuu 2 673 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita, perheitä ja turisteja tarjoten rauhallisen pakopaikan vilkkaalla alueella. Sen sijainti tarjoaa optimaalisen mukavuuden helpon pääsyn ansiosta suurille liikenneväylille ja erittäin kävelykelpoisen naapuruston päivittäisten tarpeiden täyttämiseen. Ilmainen aamiainen, jota kehutaan jatkuvasti sen monipuolisuudesta ja laadusta, erottuu keskeisenä mukavuutena varmistaen hyvän alun päivälle kaikille vieraille. Henkilökunta saa jatkuvasti kiitosta poikkeuksellisesta ystävällisyydestään ja avuliaisuudestaan, mikä parantaa yleistä vieraskokemusta. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaita kehotetaan pyytämään huonetta, josta on näkymä puutarhaan.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Surprise

Asiakasarvostelut

Loistava68%
Erittäin hyvä19%
Hyvä6%
Kohtalainen3%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

14783 W Grand Ave, Surprise, 85374, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Grand Avenuen käytäväyhteys
Tutustu paikalliseen alueeseen helposti rauhallisesta ympäristöstä Highway 60:n takana, kävelymatkan päässä ruokakaupoista ja ympäri vuorokauden avoinna olevista ruokapaikoista.

Etäisyys majoituspaikasta Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise

Surprise Stadium:3.4 km

Faith Arena:3.4 km

WHAM Art Center:4.1 km

Surprise:7.6 km

Sun Cities Area Historical Society/Del Webb Sun Cities Museum:10.1 km

Guardians Stadium:11.4 km

Sun Bowl Amphitheatre:12 km

The Wild & The Wonderful:12.5 km

Children's Petting Zoo:12.5 km

Predators:12.5 km

Osband Tank:20.6 km

Phoenix Sky Harbor International Airport:42.2 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

14783 W Grand Ave, Surprise, 85374, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise

  • Onko majoituspaikassa Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise uima-allas?

    Kyllä, Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise?

    Kyllä, Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise sijaitsee?

    Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise sijaitsee osoitteessa 14783 W Grand Ave, 85374, Surprise, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise?

    Lähellä majoituspaikkaa Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise sijaitsevat nähtävyydet ovat Phoenix Convention Center, Phoenix Sky Harbor International Airport, Papago Park, Old Town Scottsdale, Camelback, Moon Valley Country Club.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Surprise)

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Surprise

Kohteet lähellä hotellia Hampton Inn & Suites Phoenix-Surprise