Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 55

Quality Hotel Vitoria

  • Kattouima-allas ja baari

    Rentoudu ulkona sijaitsevalla kattouima-altaalla ja tilaa juomia samalla kun ihastelet ympäröiviä maisemia.

  • Lähellä Eurico Sallesin lentoasemaa

    Hyödynnä maksutonta kuljetuspalvelua ja pääset suoraan 1.5 kilometrin päässä sijaitsevalle lentoasemalle.

  • Maksullinen pysäköinti

    Huomioithan, että hotellin pysäköintihallin käytöstä peritään päivittäinen lisämaksu.

  • Kuntosali käytössäsi

    Pidä yllä treenirutiiniasi hotellin omalla kuntosalilla.

  • Viihdettä ja mukavuuksia huoneessasi

    Käytä huoneesi taulu-tv:tä suoratoistomahdollisuuksineen, jääkaappia ja minibaaria.

  • Mahdollista melua rakennuksesta

    Jotkut huoneet saattavat altistua melulle, joka johtuu kattotapahtumista, ilmastointilaitteista tai käynnissä olevista huoltotöistä.

Quality Hotel Vitoria on 3 tähden hotelli, jonka huoneista on näkymät Camburin rannalle. Hotelli on lemmikkiystävällinen, ja siellä on ulkouima-allas allasbaareineen sekä ravintola, jossa tarjoillaan brasilialaisia ruokia. Hotelli sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä Pedra da Cebolan puistosta, ja sen huoneet ovat äänieristettyjä. Eurico Sallesin lentoasema on lyhyen ajomatkan päässä. Hotellin arvosana on 8,9 yli 8 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti siisteyttä, huoneiden mukavuutta ja sijaintia.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Kuntosali
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

8,9
Loistava
perustuu 8 405 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita ja turisteja tarjoten erinomaista vastinetta rahalle. Sen erinomainen sijainti lähellä lentokenttää, jota täydentää ilmainen lentokenttäkuljetuspalvelu, takaa saumattomat kuljetukset ja helpon pääsyn paikallisiin nähtävyyksiin, kuten Camburin rannalle. Mukavat ja siistit huoneet, erityisesti poikkeuksellisen mukavat sängyt, tarjoavat rentouttavan pakopaikan. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti hotellin henkilökuntaa heidän huomaavaisesta ja ammattitaitoisesta käytöksestään, ja aamiainen saa paljon kiitosta laajasta valikoimastaan tuoreita vaihtoehtoja. Rauhaa etsiville huoneen pyytäminen puutarhaan päin voi varmistaa rauhallisemman oleskelun.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Vitória

Asiakasarvostelut

Loistava57%
Erittäin hyvä29%
Hyvä8%
Kohtalainen3%
Huono3%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Nopea sisään-/uloskirjautuminen

Lapsille

  1. Vauvansänky
  2. Lapset yöpyvät ilmaiseksi
  3. Lasten ateriat

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Avattavat ikkunat
  4. Hiustenkuivaaja

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Hotellin teema/tyyppi

  1. Lentokenttähotelli

Sijainti

Etäisyys majoituspaikasta Quality Hotel Vitoria

Eurico De Aguiar Salles Airport:1.6 km

Vitória:7.7 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Av. Rosendo Serapião de Souza Filho, 51, 29065-020, Vitória, Brasilia

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Quality Hotel Vitoria

  • Onko majoituspaikassa Quality Hotel Vitoria uima-allas?

    Kyllä, Quality Hotel Vitoria tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Quality Hotel Vitoria?

    Kyllä, Quality Hotel Vitoria noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Quality Hotel Vitoria pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Quality Hotel Vitoria tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Quality Hotel Vitoria on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Quality Hotel Vitoria on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Quality Hotel Vitoria sijaitsee?

    Quality Hotel Vitoria sijaitsee osoitteessa Av. Rosendo Serapião de Souza Filho, 51, 29065-020, Vitória, Brasilia.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Vitória)

  • ibis Vitoria Praia do Canto
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Quality Hotel Vitoria
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Triângulo Apart Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Nobile Suites Diamond
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Transamerica Fit Vitória Reta da Penha
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vitoria Praia Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Comfort Suítes Vitória
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Sol da Praia
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Sheraton Vitoria Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vitória: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Quality Hotel Vitoria