


1 / 16
Ihastele ympäröiviä viinitarhoja ja Meranon laakson maisemia hotellin ulkoterassilla ja ravintola-alueella.
Saavut Meranoon viidessä minuutissa autolla tai 45 minuutin kävelyreittiä pitkin paikallisten omenatarhojen halki.
Erillisessä huoneistorakennuksessa majoittuessasi kuljet mukulakivipolkua pitkin päärakennuksessa sijaitsevalle sisäuima-altaalle.
Rentoudu sisäuima-altaassa, saunassa tai porealtaassa päivän vaellus- ja pyöräilyretkien jälkeen.
Hyödynnä täysin varusteltua keittiötä, josta löytyy astianpesukone, leivänpaahdin ja jääkaappi tietyissä huoneistotyypeissä.
Joidenkin huoneistojen kylpyhuoneissa on tarjolla vain perussuihkusaippuaa, ja muut ilmaiset hygieniatuotteet saattavat puuttua.
Etäisyys majoituspaikasta Pension Öhlerhof
Algund:0.6 km
Tirol Castle:1.4 km
Trauttmansdorff Castle:5.2 km
The Gardens Of Trauttmansdorff Castle:5.3 km
Treviso Airport:141.8 km
Kyllä, Pension Öhlerhof tarjoaa 1 uima-altaan.
Kyllä, Pension Öhlerhof noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.
Kyllä, Pension Öhlerhof tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Pension Öhlerhof on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Pension Öhlerhof sijaitsee osoitteessa Mair im Korn 18, 39022, Algund, Italia.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.