


1 / 46
Rentoudu ulkouima-altaalla, joka tarjoaa virkistävän pakopaikan ja panoraamanäkymät kaupunkiin 80 jalan korkeudesta.
Tutustu pieneen kirjastoon rauhallista lukemista varten tai selaa ainutlaatuisia intialaisia taide- ja käsityötuotteita sekä matkamuistoja paikan päällä olevasta lahjatavarakaupasta.
Nauti erinomaisesta sijainnista vain 200 metrin päässä upeasta Mysoren palatsista, jonne pääset helposti kävellen.
Löydä hauska tila aulan lähellä, joka tarjoaa lapsille monenlaista viihdyttävää tekemistä ja leluja.
Taltioi ikimuistoisia hetkiä hotellin omalla selfie-asemalla, jossa on rekvisiittaa, kuten maharadza-kaapuja hauskaa kuvaushetkeä varten.
Valituissa majoitustiloissa on omat parvekkeet ja kylpyammeet, jotka tarjoavat ylellisempää ja rentouttavampaa oleskelua.
Koe hotelli, joka on rakennettu alkuperäisistä lateriittikivistä Keralasta. Se esittelee intialaista käsityötaitoa ja yhdistää perinteistä estetiikkaa moderneihin mukavuuksiin.
Etäisyys majoituspaikasta Parklane Hotel
Mysore:2.5 km
Kannur International Airport:128.8 km
Kyllä, Parklane Hotel tarjoaa 2 uima-altaita.
Ei, Parklane Hotel ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, Parklane Hotel tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Parklane Hotel on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Parklane Hotel sijaitsee osoitteessa No: 2729, Banglore - Ooty road, 570001, Mysore, Intia.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.