Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 70

Oxford Suites Yakima

  • Ihastele jokinäkymiä parvekkeelta

    Varaa huone joen puolelta ja ota kaikki irti omasta parvekkeestasi, josta avautuvat näkymät Yakima-joelle.

  • Ui sisäuima-altaassa

    Pidä yllä kuntoasi loman aikana hyödyntämällä hotellin sisäuima-allasta, poreallasta ja kuntosalia.

  • Hotelli on nähnyt parhaat päivänsä

    Hotellin rakenteissa ja huoneiden kalusteissa näkyy ajan hammas, ja ne kaipaisivat päivitystä.

  • Suora pääsy Yakima Greenway Trail -reitille

    Kävele tai pyöräile suoraan hotellin takaovelta päällystetylle Yakima Greenway Trail -reitille, joka kulkee joen vartta pitkin.

  • Lemmikit ovat tervetulleita tiettyihin sviitteihin

    Majoitu lemmikkisi kanssa sviiteissä, joista on suora pääsy ulkoalueille ja kävelyreiteille.

  • Pysäköintipaikkoja on rajoitetusti ruuhka-aikoina

    Pysäköintitilaa voi olla vaikea löytää silloin, kun hotelli on täynnä tai siellä järjestetään suuria tapahtumia.

  • Mahdollista melua naapurihuoneista

    Huoneiden äänieristys on rajallinen, joten käytävien tai naapurihuoneiden äänet saattavat kuulua sisälle.

3 tähden Oxford Suites Yakima sijaitsee Yakima-joen rannalla ja tarjoaa suoran pääsyn Yakima Greenway Trail -reitille. Hotellissa on sisäuima-allas, poreallas ja erillinen kuntokeskus. Asiakkaat voivat nauttia maksuttomasta lämpimästä aamiaisbuffetista sekä iltaisesta sosiaalisesta hetkestä juomien ja alkupalojen kera. Lemmikkiystävällisiä huoneita on saatavilla, ja monissa sviiteissä on oma parveke. Hotellin arvosana on 8,9 yli 3 500 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat nostaneet positiivisesti esiin aktiviteetit, uima-altaan sekä yleisen kokemuksen.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Arvostelut

9,0
Loistava
perustuu 3 657 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Kätevä ja maisemallinen majapaikka matkailijoille ja perheille.


Tämä hotelli on viihtyisä tukikohta matkailijoille, jotka arvostavat sekä mukavuutta että luonnonkaunista ympäristöä. Majoituspaikka sijaitsee aivan Yakima Greenway Trail -reitin vieressä, ja sen palveluihin kuuluu suosittu sisäuima-allas sekä poreallas. Vieraat kiittävät toistuvasti henkilökunnan tarjoamaa ensi-luokkaista palvelua, ja lisätilaa kaipaavien kannattaa pyytää huonetta kauempaa vilkkaimmilta alueilta rauhallisuuden maksimoimiseksi. Maksuton aamiaisbuffet on erinomainen lisäetu, joka ylittää usein alueen tason.


Osa vieraista mainitsi: ohuet seinät, kuluneet kalusteet, laitteiden huoltotarpeet.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Yakima

Asiakasarvostelut

Loistava67%
Erittäin hyvä21%
Hyvä6%
Kohtalainen3%
Huono3%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön pysäköintialue

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

1701 E Yakima Ave, Yakima, 98901, Amerikan Yhdysvallat

Etäisyys majoituspaikasta Oxford Suites Yakima

The Seasons Performance Hall:1.5 km

Yakima County Stadium:1.6 km

Yakima Valley SunDome:1.9 km

Yakima:2 km

Jewett Interpretive Center:2.1 km

Yakima Valley Trolleys:2.6 km

Yakima Valley Hotel and Conference Center:3 km

Yakima Valley Museum:4.6 km

McAllister Museum of Aviation:5.6 km

McAllister Museum/Civil Air Patrol:5.7 km

Wenatchee:91.7 km

Seattle-Tacoma International Airport:167.6 km

Majoituspaikan tiedot

1701 E Yakima Ave, Yakima, 98901, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Oxford Suites Yakima

  • Onko majoituspaikassa Oxford Suites Yakima uima-allas?

    Kyllä, Oxford Suites Yakima tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Oxford Suites Yakima?

    Kyllä, Oxford Suites Yakima noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Oxford Suites Yakima pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Oxford Suites Yakima tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Oxford Suites Yakima on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Oxford Suites Yakima on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Oxford Suites Yakima sijaitsee?

    Oxford Suites Yakima sijaitsee osoitteessa 1701 E Yakima Ave, 98901, Yakima, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Yakima)

  • Oxford Suites Yakima
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Home2 Suites by Hilton Yakima Airport
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • My Place Hotel-Yakima, WA
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Americas Best Value Inn Yakima
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Red Lion Hotel Yakima Center
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hilton Garden Inn Yakima Downtown
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Fairfield Inn & Suites Yakima
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Econo Lodge
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Yakima