
1 / 1
Maistele perinteistä ranskalaista keittiötä ja riistaherkkuja, jotka kokki Cédric Collin valmistaa paikallisista tuotteista ja Orval-juustoannoksista.
Uppoudu perinteisen kivirakenteisen majatalon viehätykseen, joka tarjoaa maalaismaisen tunnelman ja heijastaa viehättävää Chassepierren kylää.
Tutustu kauniiseen ympäristöön helposti, sillä majatalo tarjoaa polkupyöränvuokrauspalveluita ja sijaitsee ihanteellisesti pyöräily-, vaellus- ja kävelyreittien varrella.
Löydä viihtyisä ympäristö kaikenikäisille, mukaan lukien perheystävällinen ravintola ja ulkotrampoliini lapsille.
Pääset luonnonkauniille La Semois -joelle vain kahden minuutin kävelymatkan päässä, mikä sopii täydellisesti alueen luonnonkauneudesta nauttimiseen.
Tämä hotelli on rauhallinen ja viihtyisä pakopaikka, joka sopii erinomaisesti pariskunnille, yksin matkustaville ja ystäväporukoille, jotka etsivät rauhaa. Hotelli sijaitsee viehättävän kylän sydämessä ja on loistava tukikohta kävely- ja pyöräretkille. Majoituspaikassa on turvallinen sisäsäilytystila polkupyörille, mikä palvelee aktiivisia vieraita. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaista henkilökuntaa ja ravintolan laadukkaita, maukkaita annoksia, kuten herkullisia kotitekoisia kroketit ja hitaasti kypsennettyä naudanposkea. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaat suosittelevat pyytämään huonetta puutarhan puolelta.
Etäisyys majoituspaikasta La Vieille Ferme Chassepierre
Florenville:3.6 km
Castle Amerois:9.2 km
Luxembourg Airport:69 km
Ei, La Vieille Ferme Chassepierre ei tarjoa uima-altaita.
Ei, La Vieille Ferme Chassepierre ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, La Vieille Ferme Chassepierre tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
La Vieille Ferme Chassepierre sijaitsee osoitteessa Rue Warlomont 12, 6824, Florenville, Belgia.
Lähellä majoituspaikkaa La Vieille Ferme Chassepierre sijaitsevat nähtävyydet ovat Gare d'Arlon.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.