Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 53

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall

  • Sisäuima-allas ja poreallas

    Nauti ympärivuotisesta uimakokemuksesta ilmastoituun sisäuima-allasalueeseen, jossa on myös rentouttava poreallas.

  • Moderni esikaupunkikeidas

    Koe nykyaikainen majoitus, joka on suunniteltu sekä liike- että vapaa-ajan matkailijoille. Siellä on uudistetut sisätilat ja rauhallinen ilmapiiri poissa kaupungin vilskeestä.

  • Hyvin varusteltu kuntokeskus

    Ylläpidä treenirutiiniasi paikan päällä olevassa kuntosalissa, joka tarjoaa modernit kardiolaitteet ja voimaharjoitteluvälineet.

  • Lemmikkiystävällinen majoitus

    Ota nelijalkaiset ystäväsi mukaan matkalle. Hotellin alueella on niille omia viheralueita ja jätepisteitä.

  • Lähellä North East Mall -ostoskeskusta

    Tutustu yli 130 kauppaan ja ravintolaan läheisessä North East Mall -ostoskeskuksessa, joka sijaitsee alle kahden mailin päässä ja tarjoaa helpon pääsyn ostoksille.

  • Arkipäivien iltatapahtuma

    Tapaa muita vieraita aulassa tiettyinä arkipäivien iltoina järjestettävässä sosiaalisessa tilaisuudessa, jossa tarjoillaan kevyitä virvokkeita.

  • Kätevä puoliperävaunupysäköinti

    Hyödynnä runsasta paikan päällä olevaa pysäköintitilaa, johon mahtuu suurempia ajoneuvoja, mukaan lukien puoliperävaunut, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan maantiematkailijoille.

  • Teksasin muotoiset vohvelit

    Nauti lämpimästä aamiaisesta, johon kuuluu muunneltavia vohveleita sekä valikoima munia, makkaroita, leivonnaisia ja tuoreita hedelmiä päivän aloitukseksi.

  • Tilavat executive-sviitit

    Löydä lisätilaa rentoutumiseen sviiteistä, joissa on erilliset oleskelutilat, vuodesohvat ja suuret ikkunat, joista avautuu näkymä naapurustoon.

Tämä 3 tähden hotelli sijaitsee North Richland Hillsissä, lähellä North East Mall -ostoskeskusta ja NRH2O Family Water Park -vesipuistoa. Vieraat voivat nauttia aamiaiseksi Texasin muotoisia vohveleita ja arkipäivisin aulassa järjestettävästä iltatilaisuudesta. Hotellissa on ympäri vuoden avoinna oleva sisäuima-allas ja kylpylä, ja se tarjoaa lemmikkiystävällistä majoitusta. Huoneet on varustettu minikeittiöillä, joihin kuuluu mikroaaltouuni ja jääkaappi. Hotellin arvosana on 7,8 yli 3 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat korostaneet erityisesti tunnelmaa, kokemusta ja sijaintia.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 16 sivustolta
    alkaen184 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen808 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen83 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen124 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    • Kuntosali
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Muita ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotelleja kohteessa North Richland Hills

  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen94 €
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta North Richland Hills

  • Kuinka monta ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellia kohteessa North Richland Hills on?

    North Richland Hills tarjoaa 10 ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellit kohteessa North Richland Hills yleensä maksavat?

    Kohteessa North Richland Hills olevien ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellien hinnat ovat tyypillisesti 94 € – 94 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
90 €
45 €
0 €

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

90 €

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

74 €

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

89 €

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

7,8
Hyvä
perustuu 3 226 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita ja turisteja tarjoten edullisen ja vaivattoman kokemuksen. Sen erittäin kehuttu sijainti tarjoaa helpon pääsyn lentokentälle ja moottoritielle, mikä tekee siitä ihanteellisen paikallisten nähtävyyksien, kuten Stockyardsin, tutkimiseen 20 minuutin ajomatkan säteellä. Kohokohta sen mukavuuksista on hyvin hoidettu sisäuima-allas ja poreallas, jotka sopivat täydellisesti rentoutumiseen kiireisen päivän jälkeen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja avuliasta vastaanottotiimiä ja arvostavat ilmaisen aamiaisen mukavuutta, johon kuuluu suosittu vohvelikone. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaiden kannattaa pyytää huonetta, joka ei ole pääväylien puolella.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa North Richland Hills

Asiakasarvostelut

Loistava32%
Erittäin hyvä13%
Hyvä12%
Kohtalainen14%
Huono29%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Hyvinvointi

  1. Sauna
  2. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Sijainti

653 NE Loop 820, North Richland Hills, 76053, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Lähellä North East Mall -ostoskeskusta
Tutustu yli 130 kauppaan ja ravintolaan läheisessä North East Mall -ostoskeskuksessa, joka sijaitsee alle kahden mailin päässä ja tarjoaa helpon pääsyn ostoksille.

Etäisyys majoituspaikasta La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall

Trinity Lakes:1.7 km

North Richland Hills:4.6 km

At&T Stadium:13.5 km

Texas Cowboy Hall of Fame:13.5 km

Choctaw Stadium:14.1 km

Globe Life Field:14.2 km

Shock Wave:14.6 km

Mr. Freeze:15 km

Kimbell Art Museum:16.8 km

Amon Carter Museum:17.1 km

Dallas/Fort Worth International Airport:17.8 km

Fort Worth Zoo:17.8 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

653 NE Loop 820, North Richland Hills, 76053, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall

  • Onko majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall uima-allas?

    Kyllä, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall?

    Kyllä, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall sijaitsee?

    La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall sijaitsee osoitteessa 653 NE Loop 820, 76053, North Richland Hills, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, North Richland Hills)

North Richland Hills: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia La Quinta Inn & Suites by Wyndham Fort Worth NE Mall