


1 / 3
Pääset kätevästi Flachaun, Radstadtin, Zauchenseen ja Wagrainin hiihtoalueille ilmaisella hiihtobussilla, joka pysähtyy heti hotellin edessä.
Herkuttele hotellin ravintolassa, joka tarjoilee perinteisiä itävaltalaisia annoksia ja josta löytyy myös ulkoilmaolutpuutarha.
Hoida sisäänkirjautuminen ravintolan baarissa, sillä hotellissa ei ole erillistä aulaa.
Majoitu huoneissa, joissa on mäntykalusteet ja taulutelevisio. Joissakin huoneissa on myös erillinen oleskelualue.
Saavut Therme Amadé -lämpökylpylään alle kilometrin matkalla hotellin ovelta.
Kävelet hotellilta Altenmarkt im Pongau -rautatieasemalle vain 8 minuutissa.
Jotkut vieraat ovat huomanneet, että ravintolan annoskoot saattavat tuntua pieniltä suhteessa hintoihin.
Etäisyys majoituspaikasta Hotel Rosner
Altenmarkt im Pongau:0 km
Wagrain Castle:10.7 km
Salzburgin Lentoasema:55.9 km
Ei, Hotel Rosner ei tarjoa uima-altaita.
Kyllä, Hotel Rosner noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.
Kyllä, Hotel Rosner tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Hotel Rosner on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Hotel Rosner sijaitsee osoitteessa Marktplatz 10, 5541, Altenmarkt im Pongau, Itävalta.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.