Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 56

Hotel Metropolitan Morioka New Wing

  • Kolmen minuutin kävelymatka asemalta

    Kävele vain kolme minuuttia Morioka Stationilta hotellin ovelle.

  • Nespresso-kahvikoneet huoneissa

    Valmista tuoretta kahvia huoneessasi tarjolla olevalla Nespresso-koneella ja kapseleilla.

  • Rajoitetusti pysäköintitilaa

    Pysäköintipaikkoja on saatavilla rajoitetusti ja niiden käytöstä peritään erillinen maksu.

  • Älytelevisiot suoratoistomahdollisuudella

    Käytä huoneesi älytelevisiota ja suoratoista sisältöä esimerkiksi YouTubesta.

  • Ympäri vuorokauden palveleva vastaanotto

    Saat apua mihin aikaan tahansa 24h-vastaanotosta.

  • Vanhempi rakennus ja kuluneet kalusteet

    Hotelli sijaitsee vanhemmassa rakennuksessa, ja joissakin huoneissa näkyy ajan patinaa sekä vanhentuneita kylpyhuonekalusteita.

  • Vaihteleva huoneilman säätö

    Jotkut vieraat ovat huomanneet, että ilmastointi ja ilmanvaihto toimivat joissakin huoneissa epätasaisesti.

Hotel Metropolitan Morioka New Wing on 3 tähden hotelli Moriokassa, minuutin kävelymatkan päässä Moriokan rautatieasemalta ja lähellä Kitakami-jokea. Pohjoisen puoleisista huoneista on selkeinä päivinä näkymät Iwate-vuorelle. Hotellissa on kuusi ravintolaa, mukaan lukien ranskalainen ravintola, ja huoneet on varustettu Nespresso-kahvinkeittimillä sekä älytelevisioilla, joissa on suoratoistomahdollisuus. Saatavilla on lapsiystävällisiä mukavuuksia, kuten lasten pyjamia. Hotellin arvosana on 8,4 perustuen yli 3 000 arvosteluun, ja vieraat ovat kiittäneet erityisesti aamiaista, siisteyttä ja näkymiä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen50 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen39 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

8,4
Erittäin hyvä
perustuu 3 254 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 500+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita ja turisteja tarjoten erinomaista vastinetta rahalle. Sen erinomainen sijainti vain lyhyen kävelymatkan päässä Moriokan asemalta tarjoaa vertaansa vailla olevan pääsyn julkiseen liikenteeseen ja paikallisiin nähtävyyksiin. Tilavat huoneet, jotka usein ylittävät odotukset, sisältävät Nespresso-koneet ja suuret älytelevisiot lisäämään mukavuutta ja viihdettä. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti poikkeuksellisen kohteliasta ja avuliasta henkilökuntaa, ja aamiaisbuffet on kohokohta, joka tarjoaa monipuolisen valikoiman japanilaisia ja länsimaisia vaihtoehtoja, mukaan lukien paikallisia erikoisuuksia ja live-kokkauspisteitä. Todella rentouttavan kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen pyytämistä ylemmästä kerroksesta mahdollisten kaupunkinäkymien vuoksi.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Morioka

Asiakasarvostelut

Loistava51%
Erittäin hyvä37%
Hyvä8%
Kohtalainen3%
Huono1%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Hissi

Hyvinvointi

  1. Hieronta

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Polkupyörien vuokraus

Hotellin teema/tyyppi

  1. Kongressihotelli

Hotellin ominaisuudet

  1. LGBTQ+ -ystävällinen

Esteettömyys

  1. Esteetön pysäköintialue

Sijainti

020-0033, Japani, Morioka, 2-27 Morioka Ekimae Kitadori, Morioka

Etäisyys majoituspaikasta Hotel Metropolitan Morioka New Wing

Morioka:0.2 km

Morioka:0.6 km

'Stone Splitting' Cherrytree:1.3 km

Iwate Museum Of Art:1.6 km

Narita International Airport:443 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

020-0033, Japani, Morioka, 2-27 Morioka Ekimae Kitadori, Morioka

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hotel Metropolitan Morioka New Wing

  • Onko majoituspaikassa Hotel Metropolitan Morioka New Wing uima-allas?

    Ei, Hotel Metropolitan Morioka New Wing ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hotel Metropolitan Morioka New Wing?

    Ei, Hotel Metropolitan Morioka New Wing ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Hotel Metropolitan Morioka New Wing pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hotel Metropolitan Morioka New Wing tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Hotel Metropolitan Morioka New Wing on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Hotel Metropolitan Morioka New Wing on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Hotel Metropolitan Morioka New Wing sijaitsee?

    Hotel Metropolitan Morioka New Wing sijaitsee osoitteessa 2-27 Morioka Ekimae Kitadori, Morioka, 020-0033, Morioka, Japani.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Morioka)

  • Morioka New City Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Metropolitan Morioka
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Metropolitan Morioka New Wing
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Daiwa Roynet Hotel Morioka Ekimae
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Route-Inn Morioka Ekimae
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Super Hotel Morioka
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Odashima
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • STAR RESORT Will
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Morioka: Muita majoituksia

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Morioka

Kohteet lähellä hotellia Hotel Metropolitan Morioka New Wing