Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 75

Hotel Bali-Hai Acapulco

  • Trooppinen puutarha- ja allasnäkymä

    Koe rentouttava oleskelu ilmastoiduissa huoneissa, joissa on kirkas, laatoitettu sisustus ja oma parveke vehreään puutarhaan tai allasalueelle.

  • Kaksi ulkouima-allasta

    Pulskahda virkistävään veteen toisessa kahdesta suuresta uima-altaasta, joissa on oma lasten alue ja aurinkoterassi perheen rentoutumiseen.

  • Perinteinen trooppinen arkkitehtuuri

    Uppoudu klassiseen Acapulco-kokemukseen tässä maanläheisessä majoituspaikassa, jossa on avoimia sosiaalitiloja ja rento, kodikas tunnelma.

  • Perheystävälliset huonevaihtoehdot

    Rentoudu tilavissa majoitustiloissa, jotka on suunniteltu ryhmille. Tarjolla on myös parempia yksiköitä, joissa on keittokomero ja erilliset oleskelutilat pajukalusteineen.

  • Keskeinen sijainti Costera Miguel Alemanilla

    Tutustu Golden Zonen sydämeen, vain 5 minuutin kävelymatkan päässä Acapulconlahdesta ja vilkkaan Mercado Centralin vieressä.

  • Kätevä pysäköinti paikan päällä

    Hyödynnä ilmaista pysäköintiä hotellin alueella, mikä tarjoaa helpon pääsyn niille, jotka tutkivat Guerreron rannikkoa autolla.

  • Vilkas Bali Bar ja lounge

    Nauti trooppisista cocktaileista ja elävästä musiikista paikan päällä olevassa baarissa, joka on suosittu paikallinen paikka vilkkaasta ilmapiiristään ja ystävällisestä palvelustaan.

  • Ainutlaatuinen pääsy rantaklubille

    Tutustu paikallisen kumppanuuden tarjoamaan mukavuuteen, joka antaa vieraille ilmaisia sisäänpääsylippuja ja ateria-alennuskuponkeja läheiseen rantaklubiin.

Hotel Bali-Hai Acapulco on 2 tähden hotelli Acapulcon keskustassa. Hotellissa on perheystävällinen allasalue ja trooppisia puutarhoja. Asiakkaat voivat ruokailla hotellin omassa Barra Vieja 125 -ravintolassa tai nauttia cocktaileja hotellin baarissa. Hotelli tarjoaa pääsyn rantaklubille etuineen sekä ympäri vuorokauden avoinna olevan vastaanoton. Liikematkailijoille on tarjolla bisneskeskus ja kokoustiloja. Hotellin arvosana on 7,5 perustuen yli 3 000 arvosteluun, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti sen perheystävällisyyttä, tunnelmaa ja sijaintia.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

7,6
Hyvä
perustuu 3 493 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on vilkas rantalomakohde, joka sopii erinomaisesti perheille ja turisteille, jotka etsivät mukaansatempaavaa ja helposti saavutettavaa lomaa. Sen erinomainen sijainti suoraan rantaa vastapäätä tarjoaa vertaansa vailla olevan pääsyn sekä mereen että lukuisiin kaupungin nähtävyyksiin. Hotellissa on erinomaiset uima-altaat, mukaan lukien erillinen lasten alue, joka takaa hauskaa kaikenikäisille. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaista henkilökuntaa sekä aamiaisen ja lounaan korkeaa laatua. Todella rentouttavan kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen varaamista merinäköalalla, jotta voit nauttia täysin upeista maisemista.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Acapulco

Asiakasarvostelut

Loistava29%
Erittäin hyvä28%
Hyvä17%
Kohtalainen8%
Huono18%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Baari

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Pysäköinti
  4. Portieeri

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Avattavat ikkunat
  2. Ilmastointi
  3. Tallelokero huoneessa
  4. Kaapelitelevisio

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

Av Costera Miguel Alemán 186, 39670, Acapulco, Meksiko
Kohokohta
Keskeinen sijainti Costera Miguel Alemanilla
Tutustu Golden Zonen sydämeen, vain 5 minuutin kävelymatkan päässä Acapulconlahdesta ja vilkkaan Mercado Centralin vieressä.

Etäisyys majoituspaikasta Hotel Bali-Hai Acapulco

Acapulco:3.7 km

Botanical Gardens Of Acapulco:4.8 km

Toluca International Airport:277.2 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Av Costera Miguel Alemán 186, 39670, Acapulco, Meksiko

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hotel Bali-Hai Acapulco

  • Onko majoituspaikassa Hotel Bali-Hai Acapulco uima-allas?

    Kyllä, Hotel Bali-Hai Acapulco tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hotel Bali-Hai Acapulco?

    Ei, Hotel Bali-Hai Acapulco ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Hotel Bali-Hai Acapulco pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hotel Bali-Hai Acapulco tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Hotel Bali-Hai Acapulco on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Hotel Bali-Hai Acapulco on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Hotel Bali-Hai Acapulco sijaitsee?

    Hotel Bali-Hai Acapulco sijaitsee osoitteessa Av Costera Miguel Alemán 186, 39670, Acapulco, Meksiko.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Acapulco)

  • Capital O Hotel El Mejicano, Acapulco
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Suites Jazmín Acapulco
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Bali-Hai Acapulco
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Condesa Americana Acapulco
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Mirador Acapulco
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Acamar Beach Resort
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Casa del Lirio Diamante
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Mayan Palace Acapulco
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Bungalows Las Brisas
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Acapulco: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Hotel Bali-Hai Acapulco