Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 61

Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport

  • Lämmitetty sisäuima-allas

    Nauti virkistävästä pulahduksesta vuodenajasta riippumatta ilmastoidussa sisäuima-altaassa, joka on perheiden ja lasten suosikki.

  • Lemmikkiystävällinen majoitus

    Tuo nelijalkaiset ystäväsi mukaan tähän viihtyisään majoituspaikkaan, joka tarjoaa runsaasti tilaa lemmikkien kanssa matkustaville.

  • Bethlehemin viihdetarjonta

    Saavut ikoniseen SteelStacksin taidekeskukseen ja Wind Creek Bethlehemiin 15 minuutin ajomatkan päässä konsertteja, pelejä ja kulttuuritapahtumia varten.

  • Räätälöitävä aamiaisbuffet

    Nauti ilmaisesta aamiaisesta, johon kuuluu ainutlaatuinen vohveliasema, lämpimiä voileipiä ja tuoretta kahvia.

  • Integroitu Spin2 Cycle -tila

    Hyödynnä aikasi ainutlaatuisessa yhdistetyssä pesula- ja kuntoilutilassa, jossa voit pestä pyykkiä samalla kun käytät moderneja kuntolaitteita.

  • Esteettömät suihkusviitit

    Tutustu huolellisesti suunniteltuihin, esteettömiin huoneisiin, joissa on tilavat kylpyhuoneet, käytännölliset tukikahvat ja tyylikkäät, esteettömät suihkut.

  • Moderni pitkäaikaisen majoituksen sviittikonsepti

    Koe kodinomainen oleskelu tilavissa sviiteissä, joissa on modulaariset kalusteet, täysikokoiset jääkaapit ja hyvin varustellut keittiöt astianpesukoneineen.

  • Ulkoterassi ja nuotiopaikka

    Rentoudu päivän päätteeksi yhteisellä nuotiopaikalla tai käytä paikan päällä olevia grillivälineitä ulkona ruokailuun.

3 tähden Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport on hiljattain rakennettu hotelli lähellä Lehigh Valleyn lentoasemaa. Hotellissa on sisäuima-allas suolaisella vedellä sekä ympäri vuorokauden avoinna oleva kuntokeskus. Asiakkaiden käytettävissä on myös ulkona sijaitseva nuotiopaikka ja grillausmahdollisuus. Lemmikkieläimet ovat tervetulleita. Hotellin arvosana on 8,9 yli 1 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat antaneet erityistä kiitosta hotellin palveluista ja mukavuuksista, uima-altaasta sekä julkisista liikenneyhteyksistä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

9,0
Loistava
perustuu 1 463 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 700+ arvostelusta

Käytännöllinen lentokentän läheisyydessä sijaitseva keskus alueen matkailijoille.


Tämä hotelli toimii strategisena tukikohtana perheille ja turisteille, jotka etsivät toimivaa ja hyvien kulkuyhteyksien päässä olevaa majoitusta. Majoituspaikka sijaitsee alueen nähtävyyksien, kuten Steel Stacksin, kupeessa, ja sen palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden avoinna oleva hyvin varusteltu kuntosali. Vieraat kiittävät usein tilavia ja moderneja sviittejä niiden väljästä pohjaratkaisusta. Rauhallisempaa ympäristöä etsivien kannattaa pyytää huonetta kauempaa vilkkaimmilta alueilta mahdollisten äänihaittojen minimoimiseksi.



Osa vieraista mainitsi: ohuet seinät, epätasainen palvelu, lisämaksut.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Bethlehem

Asiakasarvostelut

Loistava77%
Erittäin hyvä14%
Hyvä4%
Kohtalainen4%
Huono1%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  3. Hissi
  4. Kuntosali

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Takka
  2. Tiskikone
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Sijainti

2011 City Line Rd, Bethlehem, 18017, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Bethlehemin viihdetarjonta
Saavut ikoniseen SteelStacksin taidekeskukseen ja Wind Creek Bethlehemiin 15 minuutin ajomatkan päässä konsertteja, pelejä ja kulttuuritapahtumia varten.

Etäisyys majoituspaikasta Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport

Coca-Cola Park:4.4 km

Bethlehem:6 km

Allentown Art Museum:7 km

PPL Center:7.4 km

The Liberty Bell Museum:7.4 km

Goodman Stadium:9 km

Hydra: The Revenge:12.7 km

Talon:12.7 km

Thunder Hawk:13 km

Possessed:13.1 km

Topton Rail Yard:30 km

Philadelphia International Airport:88.4 km

Majoituspaikan tiedot

2011 City Line Rd, Bethlehem, 18017, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport

  • Onko majoituspaikassa Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport uima-allas?

    Kyllä, Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport?

    Kyllä, Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Missä Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport sijaitsee?

    Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport sijaitsee osoitteessa 2011 City Line Rd, 18017, Bethlehem, Amerikan Yhdysvallat.

  • Millainen peruutuskäytäntö majoituspaikassa Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport on?

    Majoituspaikan Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Bethlehem)

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Bethlehem

Kohteet lähellä hotellia Home2 Suites By Hilton Allentown Bethlehem Airport