


1 / 52
Kävele vain 100 metriä päästäksesi hiihtohisseille ja rinteisiin aivan Tignes le Lacin ytimessä.
Rentoudu lämmitetyssä infinity-ulkoaltaassa, saunassa ja höyrysaunassa päivän rinneaktiviteettien jälkeen.
Huoneet ja yleiset tilat näyttävät merkkejä kulumisesta, kuten vanhentuneita mattoja ja kylpyhuonekalusteita, jotka kaipaisivat päivitystä.
Rentoudu yhteisessä lounge- ja baaritiilassa, jonka sisustuksessa on käytetty perinteistä puuta ja kiveä.
Säilytä varusteesi suksikaapeissa, joissa on integroidut monokuivaimet päivittäistä mukavuutta varten.
Kysy vastaanotosta apua hissilippujen hankintaan, välinevuokraukseen ja paikallisiin aktiviteettisuosituksiin.
Hotellilta rinteisiin johtava kävelyreitti voi olla talvikelillä jyrkkä ja liukas.
Etäisyys majoituspaikasta Hôtel Les Campanules by Les Etincelles
Châtel:2.3 km
Chillon Castle:19.8 km
Geneva International Airport:54.8 km
Kyllä, Hôtel Les Campanules by Les Etincelles tarjoaa 1 uima-altaan.
Ei, Hôtel Les Campanules by Les Etincelles ei salli lemmikkieläimiä.
Ei, Hôtel Les Campanules by Les Etincelles ei tarjoa pysäköintiä.
Hôtel Les Campanules by Les Etincelles sijaitsee osoitteessa 705 Route de Pré-La-Joux, 74390, Châtel, Ranska.
Lähellä majoituspaikkaa Hôtel Les Campanules by Les Etincelles sijaitsevat nähtävyydet ovat Avoriaz 1800 Portes du Soleil, 4 Vallées, Domaine skiable, Montreux Jazz Festival, Les Houches -Prarion, Swiss expo, Funivie del Monte Bianco, Domaine Morzine - Les Gets.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.