Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel
ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel
ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel
ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel
ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen250 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Lemmikit sallittu
    alkaen237 €
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    alkaen160 €
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Kylpylä
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Kylpylä
      alkaen367 €
      Näytä hinnat 10 sivustolta

    Arvostelut

    9,3
    Loistava
    perustuu 2 009 arvioon suosituilla 
    sivustoilla

    Arvostelujen yhteenveto

    Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

    Tämä hotelli on rauhallinen historiallinen pakopaikka, joka sopii ihanteellisesti ylellistä lomaa etsiville pariskunnille ja turisteille. Hotellilla on erinomainen sijainti upeine Alppien panoraamanäkymineen, ja se sijaitsee kätevästi lähellä postibussipysäkkiä ja viiden minuutin kävelymatkan päässä rautatieasemalta. Asiakkaat voivat nauttia monipuolisesta spa-alueesta, jossa on useita saunoja, höyrysaunoja sekä sisä- ja ulkouima-altaita, mukaan lukien lämmin suolavesiallas. Huomaavainen ja monikielinen henkilökunta saa jatkuvasti paljon kiitosta, ja runsas aamiaisbuffet, jossa on laaja valikoima juustoja, savulohta ja Proseccoa, on kohokohta. Parannetun kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen varaamista ylemmästä kerroksesta, josta avautuvat kauneimmat näkymät parvekkeelta.

    Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Gstaad

    Asiakasarvostelut

    Loistava78%
    Erittäin hyvä14%
    Hyvä2%
    Kohtalainen3%
    Huono3%

    Huippumukavuudet

    • Wi-Fi aulassa
    • Wi-Fi huoneessa
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    • Ravintola
    • Baari
    • Kuntosali

    Kaikki mukavuudet

    Hyvinvointi

    1. Kauneushoitola
    2. Höyrysauna
    3. Hieronta
    4. Sauna
    5. Poreallas
    6. Kauneushoidot
    7. Turkkilainen sauna
    8. Kuumakivihieronta
    9. Kylpytakki
    10. Vartalokuorinta
    11. Vartalokääre

    Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

    1. Pelihuone/videopelejä
    2. Sisääntuloaula
    3. Hissi
    4. Kuntosali
    5. Pysäköinti
    6. Terassi
    7. Portieeri
    8. Lemmikit sallittu
    9. Baari
    10. Allasbaari
    11. Ulkouima-allas
    12. Tallelokero hotellissa

    Lapsille

    1. Vauvansänky
    2. Lapset yöpyvät ilmaiseksi
    3. Lasten ateriat

    Esteettömyys

    1. Esteettömyys
    2. Esteetön kylpyhuone
    3. Esteetön pysäköintialue
    4. Esteetön huone

    Huoneen palvelut/mukavuudet

    1. Kylpyamme
    2. Suihku
    3. Avattavat ikkunat
    4. Televisio
    5. Hiustenkuivaaja
    6. Lämmitys
    7. Minibaari
    8. Maksullinen televisio
    9. Radio
    10. Satelliitti-TV
    11. Kirjoituspöytä

    Liikuntamahdollisuudet

    1. Lentopallo
    2. Biljardi
    3. Polkupyörien vuokraus
    4. Golfkenttä
    5. Urheilumahdollisuus
    6. Ratsastus
    7. Hiihto
    8. Squash
    9. Tenniskenttä
    10. Vaellusreitti
    11. Jooga
    12. Kalastus

    Hotellin ominaisuudet

    1. LGBTQ+ -ystävällinen

    Sijainti

    Dorfstrasse 46, 3778, Gstaad, Sveitsi

    Etäisyys majoituspaikasta ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel

    Saanen:2.7 km

    :3.4 km

    Schloss Blankenburg:8.6 km

    Ruine Oberer Mannenberg:10.5 km

    Laubegg:11.9 km

    Grand Chalet:16.2 km

    Montsalvens:17.7 km

    Schloss Greyerz:18 km

    Giger Museum:18.1 km

    Saint-Germain Castle:18.1 km

    Tibet Museum:18.1 km

    Geneva International Airport:95.4 km

    Tutustu lähistön nähtävyyksiin

    Majoituspaikan tiedot

    Dorfstrasse 46, 3778, Gstaad, Sveitsi

    Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel

    • Onko majoituspaikassa ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel uima-allas?

      Kyllä, ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel tarjoaa 2 uima-altaita.

    • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel?

      Kyllä, ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

    • Onko majoituspaikassa ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel pysäköintiä saatavilla?

      Kyllä, ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

    • Mihin aikaan majoituspaikassa ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel on sisään- ja uloskirjautuminen?

      Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

    • Missä ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel sijaitsee?

      ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel sijaitsee osoitteessa Dorfstrasse 46, 3778, Gstaad, Sveitsi.

    Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

    Yksi suosituimmista (Hotels, Gstaad)

    • Suosittu valinta
      Sporthotel Victoria
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • The Alpina Gstaad
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Hotel Olden
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Grand Bellevue
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Grand Bellevue
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Hotel Steigenberger Gstaad Saanen
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Alpine Lodge
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Sun&Soul
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Sporthotel Rütti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

    Kohteet lähellä hotellia ERMITAGE Wellness- & Spa-Hotel