Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 99

DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown

  • Kausiluonteinen ulkouima-allas

    Virkisty uinnilla tai rentoudu aurinkoterassilla hyvin hoidetun ulkouima-altaan äärellä, joka tarjoaa rauhallisen pakopaikan lähistön rantapäivän jälkeen.

  • Aqua Restaurant and Lounge

    Maistele tuoretta amerikkalaista ruokaa ja talon erikoisburgeria tässä hotellin ravintolassa, josta löytyy myös täyden palvelun baari iltacocktaileja varten.

  • Uudistetut huoneet älyteknologialla

    Rentoudu tilavissa huoneissa, joissa on räätälöidyt sängyt, Crabtree & Evelyn -tuotteet sekä älytelevisiot suoratoistomahdollisuudella.

  • Sterling- ja Sapphire-juhlasalit

    Järjestä tyylikkäitä tilaisuuksia yli 8 400 neliöjalan joustavissa tiloissa, jotka ovat saaneet tunnustusta The Knot -sivustolta erinomaisuudestaan häiden ja muiden juhlien pitopaikkana.

  • Helppo pääsy Garden State Parkwaylle

    Löydät hotellin helposti poistumistieltä 105. Se sijaitsee vain 15 minuutin päässä Asbury Parkista sekä Long Branchin Pier Villagen vilkkaista kaupoista ja ravintoloista.

  • Moderni kuntokeskus

    Pidä yllä kuntoasi ympäri vuorokauden avoinna olevalla kuntosalilla, jossa on cardio-laitteita ja painoja. Joissakin huoneissa on käytössäsi myös oma Peloton-pyörä.

  • Tervetulotoivotus lämpimillä kekseillä

    Herkuttele hotellin kuuluisilla suklaahippu-saksanpähkinäkekseillä heti saapuessasi. Saatavilla on myös erityisiä allergiaystävällisiä vaihtoehtoja makeaa aloitusta varten.

Neljän tähden DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown tarjoaa hiljattain remontoidun ja modernin ilmeen. Hotelli sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä Jersey Shoren rannoilta. Hotellissa on ulkouima-allas, Aqua Restaurant and Lounge -ravintola sekä Crabtree & Evelyn -kylpytuotteita. Vieraat otetaan vastaan hotellin tunnetuilla lämpimillä suklaahippukekseillä. Hotellin arvosana on 8,2 perustuen yli 3 800 arvosteluun, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti tunnelmaa, kokemusta ja sijaintia.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen167 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen105 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen161 €

Arvostelut

8,3
Erittäin hyvä
perustuu 3 856 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii ihanteellisesti liikematkailijoille ja turisteille, jotka etsivät mukavuutta ja viihtyisyyttä. Sen erinomainen sijainti tarjoaa helpon pääsyn suoraan valtaväyliltä ja suurilta moottoriteiltä, mikä tekee siitä täydellisen tukikohdan Jersey Shoren ja läheisen Asbury Park Beachin tutkimiseen. Hotellissa on virkistävä ulkoallas ja hyvin varusteltu kuntosali, jotka palvelevat sekä rentoutumista että aktiivisuutta. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja avuliasta henkilökuntaa sekä aamiaispöydän monipuolisia ja laadukkaita valikoimia. Rauhallisemman kokemuksen saamiseksi kannattaa pyytää huonetta kauempaa moottoritieliittymistä.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Tinton Falls

Asiakasarvostelut

Loistava56%
Erittäin hyvä18%
Hyvä6%
Kohtalainen10%
Huono10%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Televisio
  2. Lämmitys
  3. Ilmastointi
  4. Maksullinen televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

700 Hope Rd, Tinton Falls, 07724, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Helppo pääsy Garden State Parkwaylle
Löydät hotellin helposti poistumistieltä 105. Se sijaitsee vain 15 minuutin päässä Asbury Parkista sekä Long Branchin Pier Villagen vilkkaista kaupoista ja ravintoloista.

Etäisyys majoituspaikasta DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown

Tinton Falls:2.5 km

Allen House:4.6 km

Little Silver:5.6 km

Count Basie Theater:7.1 km

Two River Theatre Company:7.2 km

Paramount Theatre:9.7 km

Camp Evans Historic District:10.8 km

Wall Stadium Speedway:12.5 km

PNC Bank Arts Center:14.6 km

Holmdel Horn Antenna:14.8 km

National Guard Militia Museum of New Jersey:18.5 km

Newark Liberty International Airport:45.9 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

700 Hope Rd, Tinton Falls, 07724, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown

  • Onko majoituspaikassa DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown uima-allas?

    Kyllä, DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown?

    Ei, DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown sijaitsee?

    DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown sijaitsee osoitteessa 700 Hope Rd, 07724, Tinton Falls, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Tinton Falls)

  • Homewood Suites by Hilton Eatontown
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Sheraton Eatontown Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Residence Inn by Marriott Ocean Township
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Molly Pitcher Inn
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen152 €
  • Berkeley Oceanfront Hotel
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen161 €
  • Residence Inn Neptune at Gateway Centre
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • The Asbury Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Tinton Falls: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia DoubleTree by Hilton Hotel Tinton Falls - Eatontown