Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 34

Best Western Inn Of Chandler

  • Kausikäyttöinen uima-allas ja poreallas

    Rentoudu päivän päätteeksi kausikäyttöisessä ulkouima-altaassa tai ympäri vuoden avoinna olevassa porealtaassa.

  • Business center käytössäsi

    Hoida työasiat kuntoon hotellin omassa business centerissä.

  • Kaksikerroksinen rakennus ilman hissiä

    Hotelli on kaksikerroksinen ja siinä on ulkokäytävät, eikä ylempiin kerroksiin ole hissiä.

  • Helppo pysäköinti ja sijainti

    Saavut hotellille vaivattomasti, sillä käytössäsi on ilmainen pysäköinti lähellä suuria valtateitä ja Chandler-keskustaa.

  • Mikroaaltouuni ja jääkaappi huoneessa

    Hyödynnä jokaisesta huoneesta löytyvää mikroaaltouunia, jääkaappia ja kahvinkeitintä matkasi aikana.

  • Mahdollista melua ulkokäytäviltä

    Huoneisiin on kulku ulkokautta, joten äänet naapurihuoneista tai pysäköintialueelta saattavat kuulua sisälle.

3 tähden Best Western Inn Of Chandler on remontoitu majoitusliike, joka sijaitsee 1 mailin päässä Chandlerista. Hotellissa on ympäri vuoden käytössä oleva ulkoporeallas, ja huoneet on varustettu keittiövälineillä, kuten mikroaaltouunilla ja minijääkaapilla. Saatavilla on myös esteettömiä huoneita. Hotellin arvosana on 8,0 perustuen yli 1 000 arvosteluun, ja vieraat ovat antaneet erityistä kiitosta WiFi-yhteydestä, siisteydestä ja uima-altaasta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      • Lemmikit sallittu
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Lemmikit sallittu
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
      • Ilmainen Wi-Fi
      • Uima-allas
      • Pysäköinti
      Näytä hinnat 11 sivustolta
      alkaen202 €

    Arvostelut

    8,0
    Erittäin hyvä
    perustuu 1 899 arvioon suosituilla 
    sivustoilla
    sivustoilla

    Arvostelujen yhteenveto

    Tekoälyn tekemä yhteenveto 400+ arvostelusta

    Käytännöllinen ja hyvällä paikalla sijaitseva tukikohta budjettitietoisille matkailijoille.


    Tämä hotelli tarjoaa toimivan majapaikan niin kaupunkiin tutustuville sightseers-matkailijoille kuin liikematkailijoillekin, jotka etsivät mutkatonta yöpymistä. Majoituspaikka sijaitsee aivan Old Town Chandler -alueen kupeessa, ja vieraiden rentoutumista varten hotellissa on pieni ulkouima-allas. Vieraat kiittelevät usein mukavia sänkyjä, jotka takaavat hyvät yöunet. Jos kaipaat enemmän rauhaa, kannattaa pyytää huonetta kauempaa pääkadun vilinästä.


    Osa vieraista mainitsi: epätasainen palvelu, vanhahtava sisustus, takuumaksut.

    Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Chandler

    Asiakasarvostelut

    Loistava50%
    Erittäin hyvä21%
    Hyvä11%
    Kohtalainen10%
    Huono8%

    Huippumukavuudet

    • Wi-Fi aulassa
    • Wi-Fi huoneessa
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi

    Kaikki mukavuudet

    Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

    1. Businesskeskus
    2. Sisääntuloaula
    3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
    4. Pysäköinti

    Lapsille

    1. Vauvansänky

    Esteettömyys

    1. Esteettömyys
    2. Esteettömät kulkuväylät
    3. Esteetön pysäköintialue

    Hyvinvointi

    1. Poreallas

    Huoneen palvelut/mukavuudet

    1. Suihku
    2. Silitysvälineet
    3. Avattavat ikkunat
    4. Televisio

    Sijainti

    Etäisyys majoituspaikasta Best Western Inn Of Chandler

    Chandler:1.5 km

    Desert Breeze Rail Station:7.3 km

    Arizona Museum of Natural History:10.8 km

    Sloan Park:13 km

    Hohokam Stadium:13.2 km

    Grady Gammage Memorial Auditorium:14 km

    Desert Financial Arena:14.3 km

    Mountain America Stadium:14.6 km

    Tempe Diablo Stadium:15 km

    Marquee Theatre:16.1 km

    Phoenix Zoo:17.4 km

    Phoenix Sky Harbor International Airport:20.2 km

    Tutustu lähistön nähtävyyksiin

    Majoituspaikan tiedot

    950 N Arizona Ave, Chandler, 85225, Amerikan Yhdysvallat

    Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Best Western Inn Of Chandler

    • Onko majoituspaikassa Best Western Inn Of Chandler uima-allas?

      Kyllä, Best Western Inn Of Chandler tarjoaa 2 uima-altaita.

    • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Best Western Inn Of Chandler?

      Ei, Best Western Inn Of Chandler ei salli lemmikkieläimiä.

    • Onko majoituspaikassa Best Western Inn Of Chandler pysäköintiä saatavilla?

      Kyllä, Best Western Inn Of Chandler tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

    • Mihin aikaan majoituspaikassa Best Western Inn Of Chandler on sisään- ja uloskirjautuminen?

      Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Best Western Inn Of Chandler on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

    • Missä Best Western Inn Of Chandler sijaitsee?

      Best Western Inn Of Chandler sijaitsee osoitteessa 950 N Arizona Ave, 85225, Chandler, Amerikan Yhdysvallat.

    Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

    Yksi suosituimmista (Hotels, Chandler)

    • Best Western Inn Of Chandler
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Casa Blanca Inn and Suites
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Holiday Inn Phoenix - Chandler By Ihg
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Wingate by Wyndham Chandler/ Phoenix
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Hampton Inn Phoenix/Chandler
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • DoubleTree by Hilton Phoenix Chandler
      Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

    Chandler: Muita majoituksia

    Kohteet lähellä hotellia Best Western Inn Of Chandler