
1 / 1
Löydä Casa Pitem viehättävästä, rauhallisesta Nagon kylästä, joka tarjoaa rauhallisen pakopaikan helpolla pääsyllä paikallisiin kauppoihin, ravintoloihin ja luonnonkauniisiin näkymiin.
Nauti Nagon rauhasta, vain lyhyen ajomatkan tai bussimatkan päässä Gardajärven vilkkaista rannoista, Al Cor Beach on noin 1,9 km:n päässä.
Käytössäsi on jaettu keittiö aterioiden valmistukseen, mukava oleskelutila rentoutumiseen ja minimarketti välttämättömyyksille, mikä parantaa itsepalvelukokemusta.
Nauti runsaasta buffetista, joka sisältää laajan valikoiman tuoreita hedelmiä, kotitekoisia kakkuja, italialaisia antipasteja ja tilauksesta valmistettuja munia, jotka vastaavat erilaisiin makuihin ja ruokavaliotarpeisiin.
Hyödynnä turvallista pyörävarastoa, joka on varustettu työkaluilla pieniä korjauksia varten, mikä tekee siitä ihanteellisen tukikohdan pyöräilyn harrastajille, jotka tutkivat Gardajärven luonnonkauniita reittejä.
Koe aito lämpö ja henkilökohtainen palvelu omistautuneilta perheisänniltä, jotka varmistavat, että jokainen vieras tuntee olonsa kotoisaksi harkituilla yksityiskohdilla ja paikallisilla suosituksilla.
Rentoudu tilavissa, moitteettoman puhtaissa huoneissa, joissa on moderni muotoilu, ilmastointi, oma kylpyhuone ja mukavuudet, kuten memory foam -patjat ja parvekkeet.
Etäisyys majoituspaikasta Casa Pitem
Nago Torbole:1.4 km
Museum Of Modern And Contemporary Art Of Trento And Rovereto:12 km
Verona Villafranca Airport:53.4 km
Ei, Casa Pitem ei tarjoa uima-altaita.
Ei, Casa Pitem ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, Casa Pitem tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Casa Pitem sijaitsee osoitteessa Via dei Forni, 11, 38069, Nago Torbole, Italia.
Lähellä majoituspaikkaa Casa Pitem sijaitsevat nähtävyydet ovat Gardaland, Arena di Verona, Città antica, Pietramurata, Montorio, Riva del Garda Covention and Exhibition Centre, Monte Baldo - Malcesine, Lago di Molveno.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.