Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 74

Third Street Inn

  • Lämmitetty sisäuima-allas ja poreallas

    Nauti virkistävästä pulahduksesta suuressa sisäuima-altaassa tai rentoudu porealtaassa päivän jälkeen, kun olet tutkinut Idahon luontoa.

  • Ympärivuotinen vuoristoleikkikentän tukikohta

    Koe monipuolinen oleskelu Valley Countyn vuorten ja järvien keskellä, tarjoten keskeisen tukikohdan hiihtoon, patikointiin ja järviseikkailuihin.

  • Tilavat perhesviitit yksityisyydellä

    Tutustu ainutlaatuiseen perhehuoneen pohjaratkaisuun, jossa on kolme queen-size-vuodetta, mukaan lukien erillinen makuutila, joka on jaettu rustiikkisella lato-ovella.

  • Kävelyetäisyydellä McCallin keskustasta

    Tutustu kaupungin sydämeen kävellen, vain muutaman minuutin päässä Payette-järven rannoista, paikallisista panimoista ja keskustan kaupoista.

  • Lemmikkiystävällinen majoitus vuoristossa

    Ota nelijalkaiset ystäväsi mukaan tähän koiraystävälliseen majoituspaikkaan, jotta koko perhe voi nauttia McCallin kauneudesta yhdessä.

  • Kätevä pysäköinti ulkoilijoille

    Hyödynnä suurta takaparkkipaikkaa, joka on suunniteltu erityisesti pitkille ajoneuvoille, venetraileille ja moottorikelkkojen kuljetusvaunuille.

  • Deluxe-aamiainen erikoisherkuilla

    Nauti runsaasta aamiaisesta, joka sisältää lämpimiä vohveleita, tuoreita hedelmiä ja perinteisiä keksejä ja kastiketta, jotta saat energiaa vuoristoretkillesi.

  • Tärkeä esteettömyystieto vieraille

    Suunnittele oleskelusi helposti tietäen, että kaikki ensimmäisen kerroksen huoneet ovat esteettömiä. Huomaa, että majoituspaikassa ei ole hissiä toiseen kerrokseen.

  • Modernit kylpyhuoneet syvillä ammeilla

    Rentoudu hiljattain remontoiduissa kylpyhuoneissa, joissa on uudistetut kalusteet, tehokkaat suihkut ja syvät ammeet täydelliseen rentouttavaan kylpyyn.

Kolmen tähden Third Street Inn sijaitsee McCallin keskustassa, kävelymatkan päässä Payette-järvestä, kaupoista ja ravintoloista. Hotellissa on lämmitetty sisäuima-allas ja poreallas, ja se tarjoaa lemmikkiystävällistä majoitusta. Asiakkaiden käytettävissä on myös perhesviittejä, joissa on kolme queen-vuodetta, sekä kätevä pysäköintimahdollisuus suurille ajoneuvoille. Tarjolla on monipuolinen aamiainen sekä hotellin omat pesulapalvelut. Hotellin arvosana on 7,8 perustuen yli 2 000 arvosteluun, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti tunnelmaa, sijaintia ja uima-allasta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
116 €
60 €
0 €

Ke, 21.10.26

Ei tietoa

To, 22.10.26

116 €

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

7,8
Hyvä
perustuu 2 495 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 700+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii yhtä lailla perheille, pariskunnille ja turisteille tarjoten mukavan ja viihtyisän pakopaikan. Sen erinomainen sijainti McCallin sydämessä tarjoaa helpon kävelyetäisyyden keskustan kauppoihin, ravintoloihin ja viehättävälle Payette-järven ranta-alueelle. Kutsuva sisäuima-allas ja poreallas tarjoavat rentouttavan pakopaikan kaikille vieraille. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja avuliasta henkilökuntaa sekä poikkeuksellista ilmaista aamiaista, joka sisältää laajan valikoiman vaihtoehtoja. Todella mukavan oleskelun takaamiseksi harkitse huoneen pyytämistä alemmasta kerroksesta, koska hotellissa ei ole hissiä, erityisesti jos matkustat raskaiden matkatavaroiden kanssa.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa McCall

Asiakasarvostelut

Loistava61%
Erittäin hyvä24%
Hyvä7%
Kohtalainen4%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Pysäköinti
  3. Sisäuima-allas
  4. Savuttomia huoneita

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Esteettömyys

  1. Esteetön pysäköintialue

Sijainti

415 N 3rd St, McCall, 83638, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Kävelyetäisyydellä McCallin keskustasta
Tutustu kaupungin sydämeen kävellen, vain muutaman minuutin päässä Payette-järven rannoista, paikallisista panimoista ja keskustan kaupoista.

Etäisyys majoituspaikasta Third Street Inn

Central Idaho Historical Museum:1.1 km

McCall:1.2 km

Spokane International Airport:321.9 km

Majoituspaikan tiedot

415 N 3rd St, McCall, 83638, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Third Street Inn

  • Onko majoituspaikassa Third Street Inn uima-allas?

    Kyllä, Third Street Inn tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Third Street Inn?

    Ei, Third Street Inn ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Third Street Inn pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Third Street Inn tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Third Street Inn sijaitsee?

    Third Street Inn sijaitsee osoitteessa 415 N 3rd St, 83638, McCall, Amerikan Yhdysvallat.

  • Millainen peruutuskäytäntö majoituspaikassa Third Street Inn on?

    Majoituspaikan Third Street Inn peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, McCall)

  • Hotel McCall
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Americas Best Value Inn & Suites
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Brundage Vacation Cabins
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Bear Creek Lodge
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • The Aspen And Aspen Village
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa McCall