


1 / 22
Rentoudu virkistävällä ulkouima-altaalla tai löydä rauhaa kauniisti hoidetusta puutarhasta Barossa Valleyn tutkimisen jälkeen.
Nauti Creed Winesin, boutique-viininvalmistajan, viininmaisteluista suoraan Barossa Chateaun kellarimyymälässä.
Tutustu yhteen Australian suurimmista yksityisistä 1700- ja 1800-luvun posliini- ja antiikkikokoelmista, joka sijaitsee Barossa Chateaun suuressa juhlasalissa.
Tutustu palkittuun Kellermeister Wineryyn, joka tunnetaan mutatiilestä tehdystä kellaristaan, upeista näkymistään ja ylistetyistä pienempien erien viineistään, vain 8 minuutin kävelymatkan päässä.
Nauti gourmet-aamiaispaketista, joka sisältää paikallisia tuotteita, kuten artesaanileipää, tuoreita hedelmiä, jogurttia, munia, pekonia ja Barossa Valleyn juustoja, toimitettuna avuksesi.
Koe todella yksityinen ja ylellinen majoitus tässä omatoimisessa huoneistossa, joka kattaa koko Barossa Chateaun toisen kerroksen ja tarjoaa korkeatasoiset näkymät ruusutarhoihin ja viinitarhoihin.
Kuljeskele yhdessä Australian merkittävimmistä ruusutarhoista, joka levittäytyy 22 hehtaarin alueelle yli 30 000 ruusun ja 5 km:n polkujen kera. Kuningatar Elisabet II avasi sen virallisesti vuonna 2002.
Rentoudu omalla parvekkeellasi, joka tarjoaa viehättävät näkymät ympäröiviin puutarhoihin ja viinitarhoihin, täydellinen paikallisen viinin nauttimiseen.
Etäisyys majoituspaikasta The Residence At Barossa Chateau
Lyndoch:1.6 km
Whispering Wall:6.8 km
Stone Garden:7.6 km
Bowdens Cottage:8.8 km
Gawler Central:11.8 km
Gawler Old Telegraph Museum-National Trust:11.8 km
Peter Lehmann Wines:12.4 km
Murray Vale Presbyterian Church Ruins:14.3 km
Penfolds Barossa Valley Cellar Door:16.2 km
Taste Eden Valley Wineroom:18.2 km
Yalumba:18.3 km
Adelaide Airport:50.9 km
Kyllä, The Residence At Barossa Chateau tarjoaa 2 uima-altaita.
Ei, The Residence At Barossa Chateau ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, The Residence At Barossa Chateau tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan The Residence At Barossa Chateau on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
The Residence At Barossa Chateau sijaitsee osoitteessa 35 Hermann Thumm Drive, 5351, Lyndoch, Australia.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.