


1 / 48
Koe yöpyminen kauniisti säilyneessä 1700-luvun majatalossa, jossa on alkuperäisiä puurakenteita, avotakkoja ja laattalattioita, tarjoten kurkistuksen Lacockin rikkaaseen historiaan.
Ota kätevästi mukaan eväspaketit päiväretkille läheisiin maamerkkeihin, mikä mahdollistaa saumattoman ympäristön tutkimisen.
Nauti klassisesta brittiläisestä pubiruoasta ja kauden annoksista, jotka on valmistettu paikallisista raaka-aineista. Juomaksi voit valita perinteisiä Wadworth-oluita ja Folly Roadin pienpanimo-oluita.
Löydä lukuisia ikonisia Harry Potter -kuvauspaikkoja Lacock Abbeysta ja kylästä, mukaan lukien Tylypahkan käytävät ja professori Horatius Kuhnusarvion piilopaikka, vain kahden minuutin kävelymatkan päässä.
Nauti maaseutulomasta karvaisen kumppanisi kanssa yhdessä viidestä viihtyisästä, koira-ystävällisestä kahden hengen huoneesta, joissa on vesikupit ja lemmikkejä rakastava henkilökunta.
Herkuttele herkullisella aamiaisella, josta löydät laajan valikoiman vaihtoehtoja, kuten täyden englantilaisen aamiaisen, vegaanisia ja kevyempiä vaihtoehtoja, jotka takaavat tyydyttävän alun päivällesi.
Tämä hotelli on viehättävä historiallinen piilopaikka, joka sopii ihanteellisesti pariskunnille ja turisteille, jotka etsivät rauhallista pakopaikkaa perinteisellä luonteella. Sen erinomainen sijainti Lacockin sydämessä tarjoaa suoran pääsyn Lacock Abbeyyn ja muihin kylän nähtävyyksiin. Hotellin tärkein mukavuus on sen poikkeuksellinen ruoka- ja juomatarjonta, erityisesti herkullinen ja runsas aamiainen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti henkilökuntaa poikkeuksellisesta ystävällisyydestä ja avuliaisuudesta, mikä saa kaikki tuntemaan olonsa arvostetuksi ja kotoisaksi. Todella syvällisen kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen varaamista, josta on viehättävät näkymät viehättävään kylään.
Etäisyys majoituspaikasta The Red Lion
Lacock:0.2 km
Melksham:4.2 km
Chippenham Town Football Club:5.7 km
Bowood House:6 km
Devizes Castle:11.1 km
Farleigh Hungerford Castle:15.8 km
Bath Abbey:16.9 km
Westbury White Horse:16.9 km
The Roman Baths:17 km
The Pump Room:17 km
Thermae Bath Spa:17.1 km
Bristol Airport:41.5 km
Ei, The Red Lion ei tarjoa uima-altaita.
Kyllä, The Red Lion noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.
Kyllä, The Red Lion tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.
The Red Lion sijaitsee osoitteessa 1, High Street, SN152LQ, Lacock, Iso-Britannia.
Lähellä majoituspaikkaa The Red Lion sijaitsevat nähtävyydet ovat International Airport Bristol, Bath Spa railway station, Party in The City, Bristol Bus Station, Stonehenge, City Sightseeing, Bristol Temple Meads, Cabot Circus.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.