Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 98

Squamish Adventure Inn

  • Vesirajapation vuoristonäkymät

    Rentoudu omalla ulkoterassillasi ihaillen Squamish-jokea ja ikonista Stawamus Chief -graniittimonoliittia.

  • Maalaismainen vuoristomaja-tunnelma

    Koe sosiaalinen ja aito tukikohta, jossa on setripuiset kerrossängyt, viihtyisä takkahuone ja yhteisö muita ulkoilun ystäviä.

  • Seikkailuvälineiden vuokraus ja säilytys

    Tutustu alueeseen paikan päällä vuokrattavilla cruiser- ja maastopyörillä, tai käytä turvallisia kaappeja suksillesi, laudoillesi ja boulderointialustoillesi.

  • Omistetut perhe- ja yksityissviitit

    Valitse joustavista huonetyypeistä, mukaan lukien yksityiset sviitit keittiöllä, jotka sopivat perheille, jotka etsivät rauhallista pakopaikkaa sosiaalisen keskuksen sisällä.

  • Joenrantareitti ja pääsy keskustaan

    Tutustu viereiseen joenrantapolkuun, joka johtaa Smoke Bluffs Parkiin, tai kävele 10 minuutissa Squamishin keskustan kauppoihin ja panimoihin.

  • Ulkoilukeskuksen palvelut

    Hyödynnä asiantuntevia paikallisia reittineuvoja ja kausiluonteista kuljetuspalvelua, joka tarjoaa helpon pääsyn Whistlerille ja läheisiin kansallispuistoihin.

  • Täysin varusteltu ammattikeittiö

    Valmista omat ateriasi tilavassa, hyvin järjestetyssä yhteiskeittiössä, jossa on omat ruoansäilytysastiat ja sosiaalinen ruokailutila.

3 tähden Squamish Adventure Inn sijaitsee joen rannalla vuoristomaisemissa ja tarjoaa suoran pääsyn luonnonkauniille jokipolulle vain muutaman minuutin päässä Squamishin keskustasta. Asiakkaiden käytettävissä on erityisiä harrastusvälineitä, kuten suksien säilytystila, kiipeilijöiden harjoittelutanko sekä polkupyörien ja lautojen huoltopiste. Majatalossa on eloisia yhteistiloja, kuten hyvin varusteltuja yhteiskeittiöitä ja oleskelualueita. Majoituspaikan arvosana on 8,8 yli 2 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat kiittäneet erityisesti sen tunnelmaa ja aktiviteetteja.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
128 €
65 €
0 €

Pe, 23.10.26

128 €

La, 24.10.26

128 €

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

105 €

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

121 €

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

105 €

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

121 €

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

121 €

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,7
Loistava
perustuu 2 603 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 100+ arvostelusta

Tämä hotelli on vilkas keskus yksin matkustaville ja kaveriporukoille, ja se luo sosiaalisen ja rennon ilmapiirin. Sen erinomainen sijainti tarjoaa helpon kävelymatkan keskustaan, ja ulkoilukohteisiin on lyhyt ajomatka. Hyvin varusteltu yhteiskeittiö, jossa on järjestetyt säilytysastiat, on erottuva ominaisuus, joka edistää jaetun vastuun tunnetta vieraiden kesken. Henkilökunta saa jatkuvasti kiitosta poikkeuksellisesta ystävällisyydestään ja avuliaisuudestaan, mikä edistää viihtyisää ympäristöä. Ainutlaatuisen "mökkeilykokemuksen" saamiseksi valitse mukavat ja tilavat setripuiset kerrossängyt jaetuissa makuusaleissa.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Squamish

Asiakasarvostelut

Loistava64%
Erittäin hyvä21%
Hyvä8%
Kohtalainen2%
Huono5%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Pysäköinti

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Pysäköinti
  2. Terassi
  3. Tallelokero hotellissa
  4. Savuttomia huoneita

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Lämmitys
  4. Tallelokero huoneessa

Liikuntamahdollisuudet

  1. Polkupyörien vuokraus
  2. Golfkenttä
  3. Hiihto
  4. Surffaus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

38220 BC-99, Squamish, V8B0A5, Kanada
Kohokohta
Joenrantareitti ja pääsy keskustaan
Tutustu viereiseen joenrantapolkuun, joka johtaa Smoke Bluffs Parkiin, tai kävele 10 minuutissa Squamishin keskustan kauppoihin ja panimoihin.

Etäisyys majoituspaikasta Squamish Adventure Inn

Squamish:0.8 km

Squamish Spit & Estuary:2.7 km

West Coast Railway Heritage Park:3.1 km

Bird Display:3.2 km

Sea to Sky Gondola:3.2 km

Shannon Falls:3.8 km

Shannon Falls Pools:3.8 km

Murrin Provincial Park Pictograph:7.9 km

Stop of Interest 59 - Britannia Mine:8.9 km

The Britannia Mine Museum:9.8 km

North Vancouver:43.1 km

Vancouver International Airport:56.7 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

38220 BC-99, Squamish, V8B0A5, Kanada

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Squamish Adventure Inn

  • Onko majoituspaikassa Squamish Adventure Inn uima-allas?

    Ei, Squamish Adventure Inn ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Squamish Adventure Inn?

    Ei, Squamish Adventure Inn ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Squamish Adventure Inn pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Squamish Adventure Inn tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Squamish Adventure Inn on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Squamish Adventure Inn on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Squamish Adventure Inn sijaitsee?

    Squamish Adventure Inn sijaitsee osoitteessa 38220 BC-99, V8B0A5, Squamish, Kanada.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Squamish)

  • Pemberton Valley Lodge
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Squamish

Kohteet lähellä hotellia Squamish Adventure Inn