Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 26

Skybridge Seattle Airport Hotel

  • Reflections Grill ja baari

    Nauti Tyynenmeren luoteisosien suosikeista, kuten tunnusomaisesta simpukkakeitosta savulohen kera tai täydellisesti kypsennetystä pihvistä viihtyisässä paikan päällä olevassa ravintolassa.

  • Aidattu pysäköinti paikan päällä

    Pysäköi rauhallisin mielin turvallisella, aidatulla pysäköintialueella, joka on vieraiden käytettävissä, ja tarjolla on vaihtoehtoja pidempiin stay-and-fly-paketteihin.

  • Moderni lentokenttäkuljetuskonsepti

    Koe saumaton siirtyminen matkustamisesta rentoutumiseen tässä hotellissa, joka uudistuu parhaillaan tyylikkääksi ja moderniksi AC Hotel by Marriott -hotelliksi.

  • Kattava kuntokeskus

    Ylläpidä treenirutiiniasi hyvin varustellussa kuntosalissa, jossa on moderneja kardiolaitteita, voimaharjoittelulaitteita ja oma tila venyttelyyn.

  • Link-kevytrautatieyhteys

    Tutustu Seattlen keskustaan helposti läheisen aseman kautta, joka tarjoaa 40 minuutin suoran junamatkan Pike Place Marketille ja Space Needlelle.

  • Täysikokoiset vauvansängyt

    Pyydä kunnollinen puinen pinnasänky nuoremmille matkustajille, joka tarjoaa mukavamman ja turvallisemman nukkumisympäristön kuin tavalliset matkasängyt.

  • Westfield Southcenter -ostoskeskuksen kuljetuspalvelu

    Tutustu Washingtonin suurimman ostoskeskuksen ensiluokkaisiin ostos- ja ruokailumahdollisuuksiin hotellin kätevällä kuljetuspalvelulla läheiseen kauppakeskukseen.

  • Äänieristetyt huoneet

    Rentoudu hiljaisissa majoitustiloissa, joissa on kaksinkertaiset ikkunat, jotka on suunniteltu estämään lentokentän melua, varmistaen rauhallisen yön muhkeissa petauspatjoilla varustetuissa sängyissä.

4 tähden Skybridge Seattle Airport Hotel on parhaillaan remontissa muuttuakseen AC Hotel by Marriott -hotelliksi. Se tarjoaa suoran jalankulkuyhteyden Seattle-Tacoman kansainväliselle lentokentälle ja Link-kevytraideliikenteeseen. Vieraat voivat nauttia artesaanicocktaileja ja tapaksia loungessa, amerikkalaista ruokaa Reflections Grill -ravintolassa sekä eurooppalaistyylisen aamiaisen prosciutton kera. Hotelli tarjoaa eksklusiivisen pääsyn paikallisille kuntosaleille, ja sen huoneet ovat äänieristettyjä. Hotellin arvosana on 8,6 yli 5 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat korostaneet erityisesti siisteyttä ja huoneiden mukavuutta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ravintola
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    alkaen119 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
135 €
70 €
0 €

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

135 €

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

La, 12.12.26

Ei tietoa

Su, 13.12.26

Ei tietoa

Ma, 14.12.26

Ei tietoa

Ti, 15.12.26

Ei tietoa

Ke, 16.12.26

Ei tietoa

To, 17.12.26

Ei tietoa

Pe, 18.12.26

Ei tietoa

La, 19.12.26

Ei tietoa

Su, 20.12.26

Ei tietoa

Ma, 21.12.26

Ei tietoa

Ti, 22.12.26

Ei tietoa

Ke, 23.12.26

Ei tietoa

To, 24.12.26

Ei tietoa

Pe, 25.12.26

Ei tietoa

La, 26.12.26

Ei tietoa

Su, 27.12.26

Ei tietoa

Ma, 28.12.26

Ei tietoa

Ti, 29.12.26

Ei tietoa

Ke, 30.12.26

Ei tietoa

To, 31.12.26

Ei tietoa

Pe, 01.01.27

Ei tietoa

La, 02.01.27

Ei tietoa

Arvostelut

8,5
Loistava
perustuu 5 722 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita, turisteja ja perheitä. Sen erinomainen sijainti suoraan lentokenttää vastapäätä tarjoaa poikkeuksellisen hyvän yhteyden Sea-Taciin, ja lisämukavuutta tuovat 24/7 lentokenttäkuljetus ja suora yhteys Link Light Rail -junayhteyteen, jolla pääsee helposti Seattlen keskustaan. Hotellissa on hyvin hoidettu ja hyvin varusteltu kuntosali, ja se tarjoaa vauvoille oikeita pinnasänkyjä, mikä korostaa sen sitoutumista monipuolisiin asiakastarpeisiin. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti poikkeuksellista henkilökuntaa ja palvelua, ja erityisesti hotellin ravintolan simpukkakeitto ja runsas aamiaisbuffet saavat kiitosta. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaiden kannattaa harkita puutarhaan päin olevan huoneen pyytämistä.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Seattle

Asiakasarvostelut

Loistava57%
Erittäin hyvä25%
Hyvä9%
Kohtalainen7%
Huono2%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky
  2. Lapset yöpyvät ilmaiseksi

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön kylpyhuone
  4. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus
  2. Tennishalli

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Hotellin teema/tyyppi

  1. Lentokenttähotelli

Sijainti

17338 International Blvd, Seattle, 98188, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Link-kevytrautatieyhteys
Tutustu Seattlen keskustaan helposti läheisen aseman kautta, joka tarjoaa 40 minuutin suoran junamatkan Pike Place Marketille ja Space Needlelle.

Etäisyys majoituspaikasta Skybridge Seattle Airport Hotel

SeaTac/Airport:0.1 km

:0.2 km

Seattle-Tacoma International Airport:1 km

Museum of Flight:8 km

T-Mobile Park:16.3 km

Lumen Field:16.7 km

Seattle Central Library:18 km

Seattle Great Wheel:18.1 km

Pike Place Market:18.4 km

Paramount Theatre:18.7 km

Space Needle:19.7 km

Mopop: Museum Of Pop Culture:19.8 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

17338 International Blvd, Seattle, 98188, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Skybridge Seattle Airport Hotel

  • Onko majoituspaikassa Skybridge Seattle Airport Hotel uima-allas?

    Ei, Skybridge Seattle Airport Hotel ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Skybridge Seattle Airport Hotel?

    Ei, Skybridge Seattle Airport Hotel ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Skybridge Seattle Airport Hotel pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Skybridge Seattle Airport Hotel tarjoaa Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Skybridge Seattle Airport Hotel on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Skybridge Seattle Airport Hotel on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Skybridge Seattle Airport Hotel sijaitsee?

    Skybridge Seattle Airport Hotel sijaitsee osoitteessa 17338 International Blvd, 98188, Seattle, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Seattle)

  • Hotel Ballard
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Max
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    alkaen134 €
  • Executive Hotel Pacific
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Seattle Marriott Waterfront
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Silver Cloud Hotel - Seattle Stadium
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Grand Hyatt Seattle
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia Skybridge Seattle Airport Hotel