Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Kaksi yhden hengen vuodetta
  • Kylpyhuone

1 / 50

Residence Inn by Marriott Ocean City

  • Uima-allas lahden rannalla ja tiki-baari

    Rentoudu veden äärellä sijaitsevalla uima-altaalla, jossa on lapsille sopiva matala sisäänkäynti sekä sesonkiluonteinen tiki-baari cocktailien ja pikkupurtavien kera.

  • Bayview Bar and Grille

    Herkuttele tuoreilla merenelävillä ja talon cocktaileilla ravintolassa, jossa on lattiasta kattoon ulottuvat ikkunat ja terassi lahden rannalla.

  • Keskeinen sijainti Midtownissa

    Tutustu alueeseen vaivatta. Sijaitset vain 2 miles päässä Roland E. Powell Convention Centeristä ja lyhyen kävelymatkan päässä Atlantin rannoilta.

  • Lemmikkiystävällinen rannikkokohde

    Ota nelijalkaiset ystäväsi mukaan tähän viihtyisään majapaikkaan, jossa on omat ulkoilutusalueet lemmikeille ja läheisiä kävelyreittejä.

  • Panoraamanäkymät seitsemännen kerroksen kuntosalilta

    Pidä yllä treenirutiiniasi ympäri vuorokauden avoinna olevalla kuntosalilla, josta avautuvat lattiasta kattoon ulottuvat näkymät merelle ja Ocean Cityn horisonttiin.

  • Tilavat sviitit täysin varustelluilla keittiöillä

    Tunne olosi kotoisaksi erillisten oleskelutilojen, yksityisten parvekkeiden ja keittiöiden ansiosta, joista löytyvät täysikokoiset jääkaapit ja liedet.

3 tähden Residence Inn by Marriott Ocean City tarjoaa näkymät lahdelle. Lähellä Roland E. Powell Convention Centeriä sijaitseva hotelli tarjoaa paikan päällä vuokrattavia suppilautoja ja kajakkeja. Asiakkaat voivat käyttää 24h-kuntokeskusta, josta on näkymät lahdelle, ruokailla Bayview Bar and Grille -ravintolassa sekä käyttää lämmitettyjä sisä- ja ulkouima-altaita, mukaan lukien 8. kerroksen sisäuima-allas. Lemmikkiystävällisiä majoitusvaihtoehtoja on saatavilla, ja paikan päällä on sähköautojen latauspisteitä. Hotellin arvosana on 8,8 perustuen yli 3 000 arvosteluun, ja asiakkaat ovat korostaneet erityisesti tunnelmaa ja WiFi-yhteyttä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Lemmikit sallittu
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen52 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Muita ketjun Marriott Bonvoy hotelleja kohteessa Ocean City

  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Ocean City

  • Kuinka monta ketjun Marriott Bonvoy hotellia kohteessa Ocean City on?

    Ocean City tarjoaa 6 ketjun Marriott Bonvoy hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Marriott Bonvoy hotellit kohteessa Ocean City yleensä maksavat?

    Kohteessa Ocean City olevien ketjun Marriott Bonvoy hotellien hinnat ovat tyypillisesti 0 € – 0 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

8,8
Loistava
perustuu 3 765 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen pakopaikka, joka sopii erinomaisesti perheille, pariskunnille ja liikematkailijoille, jotka etsivät eloisaa ja mukaansatempaavaa oleskelua. Hotellilla on erinomainen sijainti suoraan lahden rannalla, tarjoten upeat näkymät ja kätevän pääsyn Ocean Cityn nähtävyyksiin. Asiakkaat voivat nauttia kattavasta valikoimasta mukavuuksia, kuten sisä- ja ulkouima-altaista luonnonkauniilla lahdelle avautuvilla näkymillä, sekä ilmaisesta pääsystä polkuveneisiin ja kajakkeihin lahden tutkimiseen. Ystävällinen ja avulias henkilökunta saa jatkuvasti paljon kiitosta, ja ilmainen aamiainen, jossa on suosittu vohveliasema, on kohokohta. Todella ikimuistoisen kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen varaamista parvekkeella, jotta voit nauttia täysin kuvankauniista lahden auringonlaskuista.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Ocean City

Asiakasarvostelut

Loistava65%
Erittäin hyvä17%
Hyvä10%
Kohtalainen4%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  3. Hissi
  4. Kuntosali

Lapsille

  1. Vauvansänky
  2. Lapset yöpyvät ilmaiseksi
  3. Lasten ateriat

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön kylpyhuone
  3. Esteetön pysäköintialue
  4. Kuulorajoitteiset huomioitu

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Takka
  2. Tiskikone
  3. Kylpyamme

Liikuntamahdollisuudet

  1. Polkupyörien vuokraus
  2. Golfkenttä
  3. Urheilumahdollisuus
  4. Surffaus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

300 Seabay Ln, Ocean City, 21842, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Keskeinen sijainti Midtownissa
Tutustu alueeseen vaivatta. Sijaitset vain 2 miles päässä Roland E. Powell Convention Centeristä ja lyhyen kävelymatkan päässä Atlantin rannoilta.

Etäisyys majoituspaikasta Residence Inn by Marriott Ocean City

Ocean City:1.6 km

United State Lifesaving Station Museum:6.1 km

CG-41300:6.5 km

Ocean City Life Saving Station:6.8 km

Freeman Arts Pavilion:9.7 km

Calvin B. Taylor House Museum:14.6 km

Berlin Commercial Historic District:14.6 km

Shelbyville Museum:15.8 km

Bethany Beach Totem:17.1 km

Rackliffe House:17.4 km

Cape May:62.5 km

Baltimore-Washington International/Thurgood Marshall Airport:164.4 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

300 Seabay Ln, Ocean City, 21842, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Residence Inn by Marriott Ocean City

  • Onko majoituspaikassa Residence Inn by Marriott Ocean City uima-allas?

    Kyllä, Residence Inn by Marriott Ocean City tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Residence Inn by Marriott Ocean City?

    Kyllä, Residence Inn by Marriott Ocean City noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Residence Inn by Marriott Ocean City pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Residence Inn by Marriott Ocean City tarjoaa Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Residence Inn by Marriott Ocean City sijaitsee?

    Residence Inn by Marriott Ocean City sijaitsee osoitteessa 300 Seabay Ln, 21842, Ocean City, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Residence Inn by Marriott Ocean City?

    Lähellä majoituspaikkaa Residence Inn by Marriott Ocean City sijaitsevat nähtävyydet ovat Annual Bikes to the Beach Spring Rally, Ocean City Boardwalk.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Ocean City)

  • Ocean Lodge Hotel South
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Holiday Inn & Suites Ocean City By Ihg
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Princess Bayside Beach Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hilton Garden Inn Ocean City Oceanfront
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Holiday Inn Ocean City By Ihg
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Ashore Resort & Beach Club
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Fenwick Inn
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Castle in the Sand
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Quality Inn Boardwalk
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Ocean City

Kohteet lähellä hotellia Residence Inn by Marriott Ocean City