Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 76

Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago

  • Panoraamanäkymät Andien vuoristoon

    Koe henkeäsalpaavat näkymät lumihuippuisille Andien vuorille suoraan tilavasta, ylemmän kerroksen huoneestasi.

  • Lämmitetty sisäuima-allas

    Nauti rentouttavasta uinnista vuodenajasta riippumatta 15. kerroksen lämpötilasäädellyssä sisäuima-altaassa, joka tarjoaa rauhallisen pakopaikan kaupungin sykkeestä.

  • Hienostunutta chileläistä ruokaa Restaurant Ré:ssä

    Nauti hienostuneista paikallisista mauista, kuten lohicevichestä ja nimikkococktaileista, paikan päällä olevassa ravintolassa, jossa on viehättävä ulkoterassi.

  • Turvallinen maanalainen pysäköinti vieraille

    Matkusta rauhallisin mielin käyttämällä tilavia ja turvallisia paikan päällä olevia pysäköintitiloja, mikä on harvinainen ja arvokas ominaisuus tällä vilkkaalla finanssialueella.

  • Perheystävällinen Las Condesin keidas

    Löydä perheystävällinen ympäristö tilavilla kahden hengen huoneilla ja omistetulla avustuksella lasten tarpeisiin sekä paikallisiin retkiin.

  • Erinomainen sijainti Parque Araucanon äärellä

    Tutustu vilkkaaseen Las Condesin alueeseen suoraan rehevän Parque Araucanon ja Mall Parque Araucon luksusputiikkien läheisyydessä.

  • Aulan Starbucks-kahvinurkkaus

    Aloita aamusi tutulla suosikilla kätevästi hotellin aulassa sijaitsevasta Starbucksista.

  • Asiantunteva paikallinen concierge-palvelu

    Hyödynnä henkilökohtaista matkasuunnittelua ja sisäpiirin vinkkejä Santiagon piilotetuista helmistä omistautuneelta ja korkeasti arvostetulta concierge-tiimiltä.

  • Kattoterassin wellness ja sauna

    Rentoudu nähtävyyksien katselun jälkeen hotellin saunassa tai ylläpidä rutiinejasi kuntokeskuksessa, jotka molemmat sijaitsevat korkealla kaupungin kattojen yläpuolella.

Neljän tähden Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago sijaitsee Las Condesin alueella, lähellä Parque Araucanoa ja julkisen liikenteen yhteyksiä. Hotellissa on sisä- ja ulkouima-altaat, saunatilat sekä ravintola ja lounge-baari. Vieraat voivat valita huoneita, joista on panoraamanäkymät vuorille ja kaupunkiin. Hotellin arvosana on 8,7 perustuen yli 10 000 arvosteluun, ja vieraat ovat nostaneet erityisesti esiin hotellin tunnelman, näkymät ja sijainnin.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
154 €
75 €
0 €

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

137 €

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

154 €

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

Ei tietoa

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

La, 12.12.26

Ei tietoa

Su, 13.12.26

Ei tietoa

Ma, 14.12.26

Ei tietoa

Ti, 15.12.26

Ei tietoa

Ke, 16.12.26

Ei tietoa

To, 17.12.26

Ei tietoa

Pe, 18.12.26

Ei tietoa

La, 19.12.26

Ei tietoa

Su, 20.12.26

Ei tietoa

Ma, 21.12.26

Ei tietoa

Ti, 22.12.26

Ei tietoa

Ke, 23.12.26

Ei tietoa

To, 24.12.26

Ei tietoa

Pe, 25.12.26

Ei tietoa

La, 26.12.26

Ei tietoa

Su, 27.12.26

Ei tietoa

Ma, 28.12.26

Ei tietoa

Ti, 29.12.26

Ei tietoa

Ke, 30.12.26

Ei tietoa

To, 31.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,7
Loistava
perustuu 11 092 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti turisteille, perheille ja liikematkailijoille, jotka etsivät mukavuutta ja vaivattomuutta. Sen erinomainen ja strateginen sijainti tarjoaa poikkeuksellisen hyvän saavutettavuuden, sillä se on kävelyetäisyydellä Parque Araucanosta ja Parque Araucon ostoskeskuksesta. Hotellissa on virkistävä uima-allas ja hyvin varusteltu kuntosali, jotka vastaavat sekä rentoutumis- että kuntoilutarpeisiin. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaista henkilökuntaa ja kattavaa buffetaamiaista, joka sisältää laajan valikoiman tuoreita ja lämpimiä vaihtoehtoja. Rauhallisempaa kokemusta kaipaavien asiakkaiden kannattaa pyytää huonetta, josta on näkymä puutarhaan.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Santiago

Asiakasarvostelut

Loistava47%
Erittäin hyvä28%
Hyvä12%
Kohtalainen8%
Huono5%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Nopea sisään-/uloskirjautuminen

Lapsille

  1. Vauvansänky
  2. Lasten ateriat

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Hyvinvointi

  1. Sauna
  2. Kauneushoidot

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Avattavat ikkunat
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin teema/tyyppi

  1. Kongressihotelli

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

Av. Manquehue Nte. 656, Santiago, 8320000, Chile
Kohokohta
Erinomainen sijainti Parque Araucanon äärellä
Tutustu vilkkaaseen Las Condesin alueeseen suoraan rehevän Parque Araucanon ja Mall Parque Araucon luksusputiikkien läheisyydessä.

Etäisyys majoituspaikasta Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago

Santiago:8.5 km

Presidential Palace Of Chile:9 km

Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport:20.9 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Av. Manquehue Nte. 656, Santiago, 8320000, Chile

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago

  • Onko majoituspaikassa Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago uima-allas?

    Kyllä, Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago?

    Kyllä, Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago sijaitsee?

    Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago sijaitsee osoitteessa Av. Manquehue Nte. 656, 8320000, Santiago, Chile.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Santiago)

  • Hotel Plaza Londres
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Wyndham Santiago Pettra
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Ibis Budget Santiago Providencia
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Novotel Santiago Vitacura
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Torremayor Lyon
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Almacruz Hotel y Centro de Convenciones
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Voila Londres
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Personal Aparts Bellas Artes
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia Radisson Blu Plaza El Bosque Santiago