Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 49

Quality Inn Stone Mountain

  • Palveleva vastaanotto

    Kysy rohkeasti apua vastaanotosta sisäänkirjautumiseen tai paikallisiin suosituksiin vierailusi aikana.

  • Lähellä Stone Mountain Parkia

    Pääset Stone Mountain Parkiin ja Yellow River Game Ranchille helposti parin mailin ajomatkan päässä majapaikastasi.

  • Kausittainen ulkouima-allas

    Ulkouima-allas on suljettuna sesongin ulkopuolella.

  • Nopea langaton internetyhteys

    Hoida työ- tai vapaa-ajan asiasi sujuvasti käyttämällä maksutonta nopeaa Wi-Fi-yhteyttä.

  • Huoneen mikroaaltouuni ja jääkaappi

    Valmista aterioita kätevästi huoneessasi käyttämällä mikroaaltouunia, jääkaappia ja kahvinkeitintä.

  • Kuluneet huonepinnat

    Huoneiden kalusteet ovat nähneet parhaat päivänsä ja kaipaisivat pientä pintaremonttia, kuten uutta maalia.

3 tähden Quality Inn Stone Mountain sijaitsee lähellä Stone Mountain Parkia. Asiakkaiden käytettävissä on kausiluonteinen ulkouima-allas aurinkoterassilla sekä ympäri vuorokauden avoinna oleva business center. Hotellin aulassa on takka, ja majoituspaikka on lemmikkiystävällinen. Hotellin arvosana on 6,2 yli 2 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat antaneet erityistä kiitosta sijainnista, WiFi-yhteydestä sekä hinta-laatusuhteesta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
65 €
35 €
0 €

Ma, 19.10.26

Ei tietoa

Ti, 20.10.26

Ei tietoa

Ke, 21.10.26

Ei tietoa

To, 22.10.26

Ei tietoa

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Su, 06.12.26

Ei tietoa

Ma, 07.12.26

65 €

Ti, 08.12.26

Ei tietoa

Ke, 09.12.26

Ei tietoa

To, 10.12.26

Ei tietoa

Pe, 11.12.26

Ei tietoa

La, 12.12.26

Ei tietoa

Su, 13.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

6,3
Kohtalainen
perustuu 2 148 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 500+ arvostelusta

Käytännöllinen tukikohta Stone Mountain Parkin tutkimusmatkailijoille.


Tämä hotelli toimii toimivana pysähdyspaikkana turisteille, jotka etsivät keskeistä majapaikkaa. Erinomainen sijainti tarjoaa vaivattoman pääsyn pääväylille, ja paikan päällä oleva pesutupa on kätevä lisä pidempiä vierailuja varten. Vieraat kiittävät usein henkilökunnan ammattitaitoa ja tehokkuutta, sillä heidän avulias asenteensa voi parantaa vierailukokemusta merkittävästi. Vaikka hotelli sijaitsee hyvällä paikalla paikallisia retkiä ajatellen, palvelun epätasaisuus ja huoltoon liittyvät puutteet tarkoittavat, että matkailijoiden kannattaa pitää odotukset maltillisina huoneiden laadun ja päivittäisen toiminnan suhteen.


Osa vieraista mainitsi: kuluneet patjat, häiritsevä melu, viipyilevät hajut.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Stone Mountain

Asiakasarvostelut

Loistava16%
Erittäin hyvä5%
Hyvä11%
Kohtalainen20%
Huono48%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Kuntosali
  4. Pysäköinti

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Silitysvälineet
  2. Televisio
  3. Hiustenkuivaaja
  4. Lämmitys

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä

Sijainti

Kohokohta
Lähellä Stone Mountain Parkia
Pääset Stone Mountain Parkiin ja Yellow River Game Ranchille helposti parin mailin ajomatkan päässä majapaikastasi.

Etäisyys majoituspaikasta Quality Inn Stone Mountain

Stone Mountain:5.8 km

Indian Creek Station:12.4 km

Michael C. Carlos Museum:19.9 km

Variety Playhouse:23.1 km

Carter Presidential Library:23.5 km

Atlanta Botanical Garden:24.4 km

Martin Luther King Jr. National Historic Site:25.3 km

Museum of Design Atlanta (MODA):25.4 km

High Museum of Art:25.5 km

Woodruff Arts Center:25.5 km

Science and Technology Museum of Atlanta:25.6 km

Hartsfield–Jackson Atlanta International Airport:35.9 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

1595 E Park Pl Blvd, Stone Mountain, 30087, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Quality Inn Stone Mountain

  • Onko majoituspaikassa Quality Inn Stone Mountain uima-allas?

    Kyllä, Quality Inn Stone Mountain tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Quality Inn Stone Mountain?

    Kyllä, Quality Inn Stone Mountain noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Quality Inn Stone Mountain pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Quality Inn Stone Mountain tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Quality Inn Stone Mountain on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Quality Inn Stone Mountain on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Quality Inn Stone Mountain sijaitsee?

    Quality Inn Stone Mountain sijaitsee osoitteessa 1595 E Park Pl Blvd, 30087, Stone Mountain, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Stone Mountain)

  • Araamda Inn Norcross
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    alkaen55 €
  • Studio 6 Tucker, GA - Atlanta Northlake
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Motel 6 Atlanta Tucker Northeast
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Courtyard by Marriott Atlanta Northlake
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hampton Inn Atlanta-Northlake
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Stone Mountain: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Quality Inn Stone Mountain