Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 86

Occitano Apart Hotel

  • Moderni ravintola ja baari

    Nauti monipuolisesta modernista keittiöstä, joka on valmistettu tuoreista, laadukkaista raaka-aineista paikan päällä olevassa ravintolassa, tai rentoudu drinkin äärellä baarissa, jossa on ulkoistuimet.

  • Hyvin varusteltu kuntokeskus

    Ylläpidä kuntoilurutiiniasi modernissa kuntokeskuksessa, joka on avoinna päivittäin klo 6.00–23.00 ja jossa on modernit laitteet.

  • Omat kokous- ja konferenssitilat

    Järjestä onnistuneita tapahtumia täysin varustellussa, modernissa ja monipuolisessa juhlasalissa, joka sopii yrityskoulutuksiin, kokouksiin ja sosiaalisiin tilaisuuksiin.

  • Strateginen sijainti teollisuusalueiden lähellä

    Hyödynnä erinomaista sijaintia kaupungin sisääntuloväylällä, josta pääset helposti suurille moottoriteille ja Piracicaban teollisuusalueille, mikä sopii täydellisesti liikematkailijoille.

  • Huoneistohotellityyliset majoitustilat

    Koe tilavat, ilmastoidut sviitit, joissa on keittokomero mikroaaltouunilla, ruokailutila ja joissakin yksiköissä erilliset makuuhuoneet, jotka sopivat erinomaisesti pidempiin oleskeluihin.

  • Ulkouima-allas kaupunkinäköalalla

    Rentoudu virkistävällä ulkouima-altaalla, josta avautuu kaunis kaupunkinäköala, vaikka yksityisyys voi olla rajallista sen kadulle päin olevan sijainnin vuoksi.

Occitano Apart Hotel on 4 tähden majoitusliike, joka tarjoaa kosmopoliittisen ja hienostuneen ilmapiirin Piracicabassa. Hotellilta on helppo pääsy pääteille, mikä tekee siitä kätevän vaihtoehdon sisämaan kaupunkeihin tutustuville matkailijoille. Asiakkaat voivat käyttää hotellin omaa kuntokeskusta ja nauttia tilavista sviiteistä, joissa on minikeittiö. Majoitusliikkeen arvosana on 9,2 perustuen yli 4 000 arvosteluun, ja vieraat ovat nostaneet erityisesti esiin tilat ja mukavuudet, palvelun sekä WiFi-yhteyden.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Arvostelut

9,2
Loistava
perustuu 4 970 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita ja turisteja tarjoten erinomaista vastinetta rahalle. Se sijaitsee kätevästi suurten valtateiden lähellä, mikä mahdollistaa helpon pääsyn kaupunkiin ja sieltä pois. Hotellissa on kongressikeskus, jossa on hyvät puitteet liiketoiminnan tarpeisiin. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaista, ystävällistä ja poikkeuksellisen avuliasta henkilökuntaa, ja aamiainen saa paljon kiitosta laajasta valikoimastaan tuoreita hedelmiä, mehuja, kakkuja ja leivonnaisia. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaiden kannattaa pyytää huonetta, joka ei avaudu pääkaduille.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Piracicaba

Asiakasarvostelut

Loistava73%
Erittäin hyvä16%
Hyvä6%
Kohtalainen3%
Huono2%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  2. Hissi
  3. Kuntosali
  4. Pysäköinti

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön kylpyhuone
  3. Esteetön pysäköintialue
  4. Esteetön huone

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus
  3. Vesipuisto

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

R. Marcelo Vacchi, n° 100, 13420-367, Piracicaba, Brasilia

Etäisyys majoituspaikasta Occitano Apart Hotel

Piracicaba:4.1 km

Governador André Franco Montoro International Airport Of Cumbica/Guarulhos/São Paulo:140.1 km

Majoituspaikan tiedot

R. Marcelo Vacchi, n° 100, 13420-367, Piracicaba, Brasilia

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Occitano Apart Hotel

  • Onko majoituspaikassa Occitano Apart Hotel uima-allas?

    Kyllä, Occitano Apart Hotel tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Occitano Apart Hotel?

    Ei, Occitano Apart Hotel ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Occitano Apart Hotel pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Occitano Apart Hotel tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Occitano Apart Hotel sijaitsee?

    Occitano Apart Hotel sijaitsee osoitteessa R. Marcelo Vacchi, n° 100, 13420-367, Piracicaba, Brasilia.

  • Millainen peruutuskäytäntö majoituspaikassa Occitano Apart Hotel on?

    Majoituspaikan Occitano Apart Hotel peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Piracicaba)

  • I-Hotel Piracicaba
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Royal Park Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Asa Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Oasis Motel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Colina Park Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel São João
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Romanus Piracicaba
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Princeton
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Oly Plaza
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Piracicaba

Kohteet lähellä hotellia Occitano Apart Hotel