Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 40

Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton

  • Ulkona oleva kausiluonteinen kahluuallas

    Löydä matala uima-alue, joka sopii täydellisesti pienemmille lapsille turvalliseen polskimiseen lämpiminä kesäkuukausina.

  • Lämmitetty sisäuima-allas ja poreallas

    Rentoudu ilmastoidulla sisäuima-alueella tai suuressa porealtaassa, joka on avoinna vieraille myöhään iltaan asti.

  • Modernisoitu edullinen majoituskonsepti

    Koe uudistettu näkemys edullisesta matkustamisesta hiljattain remontoiduilla sisätiloilla, joissa on tyylikkäät puujäljitelmälattiat ja eloisa sisustus.

  • Lemmikkiystävällinen käytäntö ilman maksuja

    Tuo mukanasi jopa kaksi lemmikkieläintä ilman lisäkustannuksia, mikä tekee tästä yhden helpoimmin saavutettavista vaihtoehdoista eläinten ystäville.

  • Ho-Chunk Gaming Baraboo -kasinon läheisyys

    Pääset läheiseen Ho-Chunk Casinolle alle 10 minuutissa autolla pelaamaan, ruokailemaan ja nauttimaan live-viihteestä koko oleskelusi ajan.

  • Käytännölliset mukavuudet vieraille

    Käytä paikan päällä olevia kolikkokäyttöisiä pesulapalveluita ja löydä 24 tunnin virvokkeita aulassa olevista myyntiautomaateista.

  • Tärkeät keittiökoneet huoneessa

    Hyödynnä valikoituja huoneita, joissa on mikroaaltouuni ja jääkaappi, ihanteellisia välipalojen säilyttämiseen ja nopeiden aterioiden valmistamiseen.

2 tähden Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton tarjoaa lemmikkiystävällistä majoitusta ilman lisämaksuja. Hotellissa on sekä sisä- että ulkouima-allas, ja se sijaitsee kätevästi lähellä Wisconsin Dellsin nähtävyyksiä, kuten Noah's Ark Waterpark -vesipuistoa. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus kuorma-autoille sekä pesutupa. Valikoiduissa huoneissa on mikroaaltouuni ja jääkaappi, ja kaikissa majoitusyksiköissä on moderni sisustus ja puukuvioiset lattiat. Hotellin arvosana on 7,9 perustuen yli 2 700 arvosteluun, ja vieraat ovat antaneet erityistä kiitosta tunnelmasta, kokemuksesta ja lemmikkiystävällisyydestä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

7,8
Hyvä
perustuu 2 855 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 700+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen ja edullinen pakopaikka, joka sopii erinomaisesti budjettimatkailijoille, perheille ja lemmikkien kanssa matkustaville. Hotelli sijaitsee kätevästi valtatien varrella, ja sieltä on helppo pääsy nähtävyyksiin, kuten Wisconsin Dellsiin, Mirror Lake State Parkiin ja Ho-Chunk Casinolle. Hotellissa on arvostettu sisäuima-allas ja poreallas, jotka tarjoavat rentouttavan mukavuuden kaikille vieraille. Henkilökunta saa jatkuvasti kiitosta ystävällisestä ja avuliaasta palvelustaan, ja vieraat arvostavat ilmaista aamukahvia. Hiljaisemman kokemuksen saamiseksi kannattaa pyytää huonetta kauempaa valtatiestä.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Baraboo

Asiakasarvostelut

Loistava41%
Erittäin hyvä29%
Hyvä16%
Kohtalainen9%
Huono5%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Hissi
  3. Pysäköinti
  4. Lemmikit sallittu

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Televisio
  3. Lämmitys
  4. Ilmastointi

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

E, 10892 Moon Rd, Baraboo, 53913, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Ho-Chunk Gaming Baraboo -kasinon läheisyys
Pääset läheiseen Ho-Chunk Casinolle alle 10 minuutissa autolla pelaamaan, ruokailemaan ja nauttimaan live-viihteestä koko oleskelusi ajan.

Etäisyys majoituspaikasta Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton

International Crane Foundation:2.6 km

Canyon Creek Riding Stables:2.6 km

Crystal Grand Music Theatre:3.6 km

Wisconsin Dells:7.2 km

Sauk County Historical Society History Center:10.4 km

Al Ringling Theater:10.5 km

Baraboo:10.7 km

Circus Museum:11.2 km

Hippodrome:11.3 km

Circus World Museum:11.4 km

Mid-Continent Railway Museum:13.6 km

Appleton International Airport:127.4 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

E, 10892 Moon Rd, Baraboo, 53913, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton

  • Onko majoituspaikassa Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton uima-allas?

    Kyllä, Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton?

    Kyllä, Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton sijaitsee?

    Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton sijaitsee osoitteessa E, 10892 Moon Rd, 53913, Baraboo, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Baraboo)

  • Grand Marquis Waterpark Hotel & Suites
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Ramada by Wyndham Wisconsin Dells
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Natura Treescape Resort
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • SpringHill Suites Wisconsin Dells
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Best Western Ambassador Inn & Suites
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Baraboo

Kohteet lähellä hotellia Motel 6 Baraboo, WI - Lake Delton