Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 39

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport

  • Sisäuima-allas ja wellness-keskus

    Nauti ympärivuotisesta uinnista 24/7 sisäuima-altaassa tai rentoudu paikan päällä olevassa saunassa ja porealtaassa Montanan seikkailujen jälkeen.

  • Mökkityyliset teemasviitit

    Koe ainutlaatuinen majoitus kalastajan ulkomökkisviitissä, jossa on king-kokoinen katosvuode, viihtyisä takka ja suuri huoneen sisäinen poreamme.

  • Lemmikkiystävällinen majoitus

    Ota nelijalkaiset ystäväsi mukaan tähän kutsuvaan majoituspaikkaan, joka tarjoaa oman tilan koirien kanssa matkustaville vieraille.

  • Lähellä Bozeman Yellowstone -lentokenttää

    Rentoudu lyhyen kolmen mailin ajomatkan päässä Bozeman Yellowstone International Airportista, mikä tekee tästä ihanteellisen tukikohdan aikaisille lennoille tai myöhäisille saapumisille.

  • Iltaherkut aulassa

    Nauti makeasta lopetuksesta päivällesi tuoreilla kekseillä, joita tarjoillaan joka ilta viihtyisässä aulassa talon oman takan äärellä.

  • Tunnusomainen Bright Side -aamiainen

    Nauti lämpimästä aamiaisesta, johon kuuluu itsepalveluvohveleita, munakokkelia ja aamiaismakkaroita siistissä, erillisessä ruokailutilassa.

  • Tilavat ja työhön sopivat sviitit

    Hyödynnä 24h-bisneskeskusta tai vetäydy suureen sviittiin, jossa on minibaari, mikroaaltouuni ja jääkaappi tuottavaa oleskelua varten.

  • Yksityisyyttä tarjoavat perhehuoneet

    Tutustu fiksuun huonesuunnitteluun, jossa sänkyjen välissä on jakajaseinä, mikä tarjoaa lisää yksityisyyttä ja erilliset televisiot vanhemmille ja lapsille.

Tämä 3 tähden La Quinta Inn & Suites by Wyndham sijaitsee Belgradessa, muutaman mailin päässä Bozeman Yellowstone International Airport -lentokentältä ja 90 mailin päässä Yellowstonen kansallispuistosta. Hotellissa on sisäuima-allas ja poreallas, ilmainen Bright Side Breakfast -aamiainen vohveliraudalla sekä iltaisin tarjottavia keksejä. Lemmikkiystävällisiä huoneita on saatavilla, ja joissakin sviiteissä on king-size-katosvuode, takka ja poreamme. Hotellin arvosana on 7,5 yli 3 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti tunnelmaa ja palvelua.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Muita ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotelleja kohteessa Belgrade

  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Belgrade

  • Kuinka monta ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellia kohteessa Belgrade on?

    Belgrade tarjoaa 7 ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellit kohteessa Belgrade yleensä maksavat?

    Kohteessa Belgrade olevien ketjun Wyndham Hotels and Resorts hotellien hinnat ovat tyypillisesti 0 € – 0 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

7,5
Hyvä
perustuu 3 177 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on käytännöllinen ja kätevä valinta liikematkailijoille ja turisteille, jotka etsivät tehokasta majoitusta. Hotellin luonnetta määrittää sen keskittyminen olennaisiin palveluihin ja helppoon pääsyyn tärkeisiin liikenteen solmukohtiin. Hotellin vahvin etu on sen poikkeuksellinen läheisyys lentokentälle ja tärkeimmille teille, mikä tekee siitä ihanteellisen niille, joilla on aikaisia lentoja tai myöhäisiä saapumisia. Ilmaiset aamiaistarjoilut, joissa on monipuolinen valikoima lämpimiä ja kylmiä ruokia, vastaavat erilaisiin mieltymyksiin ja tarjoavat hyvän alun päivälle. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti henkilökuntaa ja palvelua heidän ystävällisyydestään, avuliaisuudestaan ja mukautuvaisuudestaan, ja vastaanoton tiimiä kiitetään usein heidän vieraanvaraisesta asenteestaan. Mukavamman oleskelun takaamiseksi asiakkaat suosittelevat pyytämään huonetta, jossa on king-kokoinen katosvuode, tai huonetta, josta on näkymä puutarhaan rauhallisemman kokemuksen saamiseksi.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Belgrade

Asiakasarvostelut

Loistava25%
Erittäin hyvä16%
Hyvä15%
Kohtalainen14%
Huono30%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Hyvinvointi

  1. Sauna
  2. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Sijainti

6445 Jackrabbit Ln, Belgrade, 59714, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Lähellä Bozeman Yellowstone -lentokenttää
Rentoudu lyhyen kolmen mailin ajomatkan päässä Bozeman Yellowstone International Airportista, mikä tekee tästä ihanteellisen tukikohdan aikaisille lennoille tai myöhäisille saapumisille.

Etäisyys majoituspaikasta La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport

Belgrade:1.6 km

Kaleidoscope Theater:13.6 km

The Elm:14.1 km

Gallatin History Museum:14.7 km

Emerson Cultural Center:14.9 km

The Ellen Theatre:15 km

Children's Museum of Bozeman:15.1 km

Story Mansion:15.5 km

American Computer Museum:15.6 km

Bobcat Stadium:15.9 km

Spokane International Airport:526.9 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

6445 Jackrabbit Ln, Belgrade, 59714, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport

  • Onko majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport uima-allas?

    Kyllä, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport?

    Kyllä, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport sijaitsee?

    La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport sijaitsee osoitteessa 6445 Jackrabbit Ln, 59714, Belgrade, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Belgrade)

  • Gallatin River Lodge
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • MountainView Lodge & Suites
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • C'mon Inn
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Comfort Suites Airport-University
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Comfort Inn Bozeman near University
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Baymont by Wyndham Bozeman
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Belgrade: Muita majoituksia

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Belgrade

Kohteet lähellä hotellia La Quinta Inn & Suites by Wyndham Belgrade - Bozeman Airport