


1 / 43
Rentoudu kausiluonteisella ulkouima-altaalla, jossa on vesihierontatuoleja ja henkeäsalpaavat näkymät merelle, Agropolille, Salernon rannikolle, Amalfin rannikolle ja Caprille.
Uppoudu tuoksuviin Välimeren puutarhoihin, joita koristavat jasmiini, bougainvillea, oleanterit ja sitruskasvit käsinmaalatuissa keramiikkaruukuissa.
Tutustu Cilenton kansallispuistoon, Unescon maailmanperintökohteeseen, josta pääset helposti viehättävälle Baia di Trentovan rannalle ja Agropolin historialliseen keskustaan.
Nauti runsaasta buffetaamiaisesta, joka sisältää kotitekoisia kakkuja, hilloja ja paikallisia tuotteita, kuten käsityönä valmistettuja leikkeleitä ja juustoja, jotka heijastavat Cilenton alueen makuja.
Koe omistajien, Gaetanon ja Giusyn, lämmin ja huomaavainen vastaanotto, joka takaa henkilökohtaisen ja ikimuistoisen oleskelun.
Rentoudu tilavissa, mukavissa ja moitteettoman puhtaissa huoneissa, jotka on harkitusti sisustettu käsityönä valmistetuilla esineillä ja moderneilla mukavuuksilla.
Etäisyys majoituspaikasta LA FRESCURA DEL PRINCIPE
Agrópoli:2.3 km
Second Temple Of Hera (Also Called Of Neptune Or Poseidon):9.8 km
Naples International Airport:86.1 km
Kyllä, LA FRESCURA DEL PRINCIPE tarjoaa 2 uima-altaita.
Ei, LA FRESCURA DEL PRINCIPE ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, LA FRESCURA DEL PRINCIPE tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
LA FRESCURA DEL PRINCIPE sijaitsee osoitteessa La vecchia, 84043, Agrópoli, Italia.
Lähellä majoituspaikkaa LA FRESCURA DEL PRINCIPE sijaitsevat nähtävyydet ovat Duomo di Amalfi, Costiera Amalfitana, Centro storico, Acciaroli, Duomo di Salerno, Salerno Harbour, Borgo di Atrani, Agrópoli.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.