
1 / 1
Löydä Doston rauhallinen ilmapiiri, viehättävä keskiaikainen kylä, joka tarjoaa pakopaikan väkijoukoista ja upeat näkymät Levantoa ja merta kohti.
Rentoudu virkistävässä suolaisen veden uima-altaassa, joka sopii täydellisesti rentouttavaan pulahdukseen tai uintiin, käytettävissä aikaisesta aamusta myöhäiseen iltaan.
Rentoudu yksilöllisesti suunnitelluissa huoneissa, joissa on maalaismaisia sisustuksia, paljaita puupalkkeja ja takorautaisia sänkyjä, joista joistakin avautuu lumoavat merinäköalat.
Tutustu kuuluisaan Cinque Terren kansallispuistoon, joka sijaitsee vain 10 kilometrin päässä, tehden siitä ihanteellisen tukikohdan päiväretkille ja maisemallisille seikkailuille.
Hyödynnä ilmainen pysäköintipassi Levantossa, mukaan lukien paikat rautatieaseman lähellä, mikä tekee kaupungissa ja Cinque Terressä vierailusta helppoa.
Nauti herkullisesta makeasta ja suolaisesta aamiaisesta, mukaan lukien kotitekoiset kakut ja hillot, tarjoiltuna terassilla, jolta avautuu henkeäsalpaavat näkymät lahdelle.
Rentoudu yhdessä kahdesta viihtyisästä oleskelutilasta, joista toisessa on paljaat kiviseinät ja terrakottalattiat, täydellinen rauhalliseen rentoutumiseen tai seurusteluun.
Tämä hotelli on rauhallinen historiallinen pakopaikka, joka sopii täydellisesti pariskunnille ja turisteille, jotka etsivät rauhallista lomaa. Se sijaitsee viehättävässä vuoristokylässä Levanton yläpuolella ja tarjoaa henkeäsalpaavat näkymät laaksoon ja merelle. Kutsuva uima-allas ja hyvin hoidetut puutarha-alueet tarjoavat täydellisen paikan rentoutumiseen tutkimuspäivän jälkeen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaista henkilökuntaa ja erinomaista, monipuolista aamiaistarjontaa, joka sisältää kotitekoisia kakkuja ja tuoreita hedelmiä. Parhaan kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen varaamista, josta on panoraamanäkymät lahdelle, jotta voit nauttia täysin upeasta ympäristöstä.
Etäisyys majoituspaikasta L'Antico Borgo
Lévanto:2.5 km
Guvano Beach:9.7 km
Genoa Airport - Cristoforo Colombo:66.7 km
Kyllä, L'Antico Borgo tarjoaa 2 uima-altaita.
Ei, L'Antico Borgo ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, L'Antico Borgo tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
L'Antico Borgo sijaitsee osoitteessa Località, 19015, Lévanto, Italia.
Lähellä majoituspaikkaa L'Antico Borgo sijaitsevat nähtävyydet ovat La Spezia Central Station, italiano, Marina di Carrara, Borgo di Tellaro, San Terenzo, Porto, Fegina beach, Parco Nazionale delle cinque terre.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.