Koe henkeäsalpaavat panoraamanäkymät Okhotskinmerelle, Utoron kalasatamaan ja Shiretokon vuoristoon suoraan huoneestasi tai yhteisestä oleskelutilasta.
Rentoudu ainutlaatuisesti sisustetuissa japanilaistyylisissä huoneissa, joissa on viehättäviä delfiini- ja lintuaiheisia tapetteja sekä perinteiset tatami-lattiat.
Tutustu ainutlaatuiseen Kameiwa-kivimuodostelmaan (Turtle Rock), joka on mielenkiintoinen paikallinen nähtävyys aivan hotellin vieressä.
Rentoudu jaetussa oleskelutilassa, joka tarjoaa upeat merinäköalat, maksutonta kahvia ja kiikarit paikallisen luonnon ja maisemien tarkkailuun.
Hyödynnä kattavia jaettuja keittiötiloja, joissa on ruoanlaittovälineet, astiat ja ruokailutila, jotka sopivat täydellisesti omien aterioiden valmistamiseen.
Etäisyys majoituspaikasta Iruka Hotel
Alp Museum:29.9 km
Shiretoko Musium:30 km
Shari:30.2 km
Shiretoko-Shari:30.8 km
Kiyosato Local Musium:40.2 km
Koshimizu Town Historical Museum:42.8 km
Koshimizu Genseikaen:47.9 km
Yuzhno-Sakhalinsk (Homutovo):359.8 km
Ei, Iruka Hotel ei tarjoa uima-altaita.
Ei, Iruka Hotel ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, Iruka Hotel tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Iruka Hotel on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Iruka Hotel sijaitsee osoitteessa 5 Utoronishi, Shari, Shari District, 099-4354, Shari, Japani.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.