Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 99

INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis

  • Lämmitetty ulkouima-allas

    Nauti rentouttavasta uinnista lämpötilasäädellyssä ulkouima-altaassa, joka sijaitsee rauhallisessa puutarhassa ja tarjoaa hiljaisen pakopaikan kaupungin vilskeestä.

  • Moderni signature-gastronomia

    Nauti brasilialaisesta ja kansainvälisestä fuusiosta hauskassa paikan päällä olevassa ravintolassa, joka on kuuluisa signature-jälkiruoastaan 'Pingado' ja artesaaniaamiaisbuffetistaan.

  • Hyvinvointi ja kuiva sauna

    Rentoudu omistetulla hyvinvointialueella, jossa on perinteinen kuiva sauna ja kuntokeskus, joka on varustettu Life Fitness -laitteilla treeniäsi varten.

  • Perheystävälliset majoitustilat

    Rentoudu tilavissa perheille suunnitelluissa huoneissa, joissa alle viisivuotiaat lapset majoittuvat ilmaiseksi ja omistautunut henkilökunta tarjoaa henkilökohtaista huomiota.

  • Lemmikkiystävällinen majoitus

    Tuo nelijalkaiset ystäväsi tähän kutsuvaan majoituspaikkaan, joka tarjoaa erityisiä mukavuuksia ja lämpimän vastaanoton lemmikkien kanssa matkustaville vieraille.

  • Pääsy ylelliseen Higienópolisin alueeseen

    Tutustu tähän turvalliseen, vehreään naapurustoon vain 500 metrin päässä Pátio Higienópolis -ostoskeskuksesta ja lyhyen kävelymatkan päässä Praça Vilaboimin klassisista kartanoista.

  • Taiteellinen São Paulon identiteetti

    Koe majoitus, joka yhdistää vanhan Hollywoodin glamouria moderniin taiteeseen. Aulassa on esillä São Paulon historiasta inspiroituneita kuratoituja teoksia.

  • Modernisoidut premium-huoneet

    Tutustu hiljattain remontoituihin Innside Premium -huoneisiin, joissa on uudistetut kylpyhuoneet, moderni sisustus ja päivittäin tarjolla olevaa ilmaista kivennäisvettä.

Tämä 4 tähden INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis -hotelli sijaitsee hienostuneella Higienópolisin alueella. Hotellissa on lämmitetty ulkouima-allas ja puutarhakeidas sekä remontoituja huoneita, joista on näkymät kaupunkiin. Asiakkaat voivat ruokailla Dock-ravintolassa, joka tarjoilee kansainvälisiä ja brasilialaisia ruokia, ja hotelli on lemmikkiystävällinen ilman koirien painorajoitusta. Käytettävissä on hyvin varusteltu kuntokeskus, ja perhehuoneisiin kuuluu tiipii-teltta. Hotellin arvosana on 8,5 yli 4 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat nostaneet erityisesti esiin turvallisuuden, tunnelman ja sijainnin.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
142 €
70 €
0 €

Ti, 20.10.26

Ei tietoa

Ke, 21.10.26

Ei tietoa

To, 22.10.26

Ei tietoa

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

142 €

Su, 25.10.26

Ei tietoa

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

113 €

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,5
Loistava
perustuu 4 848 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti liikematkailijoille ja turisteille, jotka etsivät yhdistelmää klassista eleganssia ja modernia käytännöllisyyttä. Hotelli sijaitsee erinomaisella ja turvallisella paikalla Higienópolisin sydämessä, tarjoten läheisyyden Shopping Pátio Higienópolisiin ja rauhallisen asuinalueen tunnelman. Sen arvostetut uima-allas ja kuntosali tarjoavat erinomaiset mahdollisuudet rentoutumiseen ja kuntoiluun. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti huomaavaista ja ammattitaitoista henkilökuntaa, ja buffetaamiainen saa usein kiitosta laajasta valikoimastaan ja laadustaan. Niille, jotka haluavat lisää mukavuutta, suositellaan huonetta, jossa on parveke, jotta voi nauttia näkymistä ympäröivään hienostuneeseen naapurustoon.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa São Paulo

Asiakasarvostelut

Loistava38%
Erittäin hyvä30%
Hyvä16%
Kohtalainen11%
Huono5%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Hissi

Hyvinvointi

  1. Höyrysauna
  2. Sauna

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Silitysvälineet
  2. Avattavat ikkunat
  3. Televisio
  4. Ilmastointi

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

R. Maranhão, 371, 01240-001, São Paulo, Brasilia
Kohokohta
Pääsy ylelliseen Higienópolisin alueeseen
Tutustu tähän turvalliseen, vehreään naapurustoon vain 500 metrin päässä Pátio Higienópolis -ostoskeskuksesta ja lyhyen kävelymatkan päässä Praça Vilaboimin klassisista kartanoista.

Etäisyys majoituspaikasta INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis

Copan Building:1.2 km

São Paulo Museum Of Art:1.8 km

São Paulo Cathedral:2.3 km

Luz Station:2.4 km

São Paulo:2.5 km

Ibirapuera Park:4.8 km

Governador André Franco Montoro International Airport Of Cumbica/Guarulhos/São Paulo:22.6 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

R. Maranhão, 371, 01240-001, São Paulo, Brasilia

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis

  • Onko majoituspaikassa INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis uima-allas?

    Kyllä, INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis?

    Ei, INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis tarjoaa Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis sijaitsee?

    INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis sijaitsee osoitteessa R. Maranhão, 371, 01240-001, São Paulo, Brasilia.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, São Paulo)

  • Higienopolis Residence
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Comfort Hotel Ibirapuera
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Slaviero São Paulo Ibirapuera
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Dan Inn Planalto São Paulo
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Bela Cintra Flat Service
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Meliá Jardim Europa
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Pleasant Place Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Wyndham Sao Paulo Paulista
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia INNSiDE by Meliá São Paulo Higienópolis