Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Kylpyhuone

1 / 99

IL Campanario Villaggio Resort

  • Lämmitetyt sisä- ja ulkoaltaat

    Rentoudu monipuolisessa vesikompleksissa, jossa on viisi allasta, mukaan lukien suuri lämmitetty sisäallas ja ilmastoitu ulkoallas.

  • Italialaishenkinen Positano Diamond Bar

    Nauti hienostuneista merenelävistä ja tunnusomaisista italialaisista annoksista paikan päällä olevassa ravintolassa, jota täydentävät elävä musiikki ja hienostunut ilmapiiri.

  • Jurerê International -elämäntyyli

    Koe hienostunut oleskelu Florianópolisin arvostetuimmalla alueella, rannan ja vilkkaan Jurerê Open Shopping -ostoskeskuksen välissä.

  • Luova Espaço Kids -viriketoiminta

    Anna lasten tutustua omaperäisiin aktiviteetteihin, kuten pakohuoneisiin ja teemajuhliin, omistautuneen ja energisen ohjaajatiimin johdolla.

  • Kätevä Jurerê Open -yhteys

    Tutustu viereiseen ulkoilubulevardiin, jossa on laadukkaita putiikkeja, monipuolista gastronomiaa ja kulttuuritapahtumia vain minuutin kävelymatkan päässä.

  • Täyden palvelun Jurerê Beach -yhteys

    Kävele vain muutaman askeleen päässä Atlantin rannalle, jossa lomakeskus tarjoaa vieraille omistautuneen henkilökunnan, sateenvarjot, aurinkotuolit ja puhtaat pyyhkeet.

  • Moderni kuntoilu ja palautuminen

    Pidä kiinni rutiineistasi laadukkaalla kuntosalilla ennen kuin rentoudut kuivassa tai höyrysaunassa ja hierontahuoneissa.

  • Ensiluokkaiset L'Occitane-tuotteet

    Koe ripaus ylellisyyttä jokaisessa kylpyhuoneessa tunnetun ranskalaisen L'Occitane en Provence -merkin laadukkailla hygieniatuotteilla.

IL Campanario Villaggio Resort on 4 tähden lomakeskus, josta on suora pääsy Jurerê Beachille. Lomakeskus sijaitsee aivan Jurerê Open Shoppingin vieressä. Asiakkaiden käytettävissä on viisi lämmitettyä sisä- ja ulkouima-allasta, joista kaksi on tarkoitettu lapsille, sekä kylpylä, jossa on sauna ja hierontapalvelut. Sviiteissä on minikeittiö, ja joistakin niistä on parveke merinäköalalla. Lomakeskus tarjoaa lastenkerhon sekä taidetyöpajoja aikuisille. Majoituspaikan arvosana on 8,8 yli 10 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti aktiviteetteja, sijaintia ja uima-altaita.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Hintatrendi

Perustuu alhaisimpiin hintoihin trivagossa viimeisten 30 päivän aikana
155 €
80 €
0 €

Ma, 19.10.26

Ei tietoa

Ti, 20.10.26

Ei tietoa

Ke, 21.10.26

153 €

To, 22.10.26

Ei tietoa

Pe, 23.10.26

Ei tietoa

La, 24.10.26

Ei tietoa

Su, 25.10.26

155 €

Ma, 26.10.26

Ei tietoa

Ti, 27.10.26

Ei tietoa

Ke, 28.10.26

Ei tietoa

To, 29.10.26

Ei tietoa

Pe, 30.10.26

Ei tietoa

La, 31.10.26

Ei tietoa

Su, 01.11.26

Ei tietoa

Ma, 02.11.26

Ei tietoa

Ti, 03.11.26

Ei tietoa

Ke, 04.11.26

Ei tietoa

To, 05.11.26

Ei tietoa

Pe, 06.11.26

Ei tietoa

La, 07.11.26

Ei tietoa

Su, 08.11.26

Ei tietoa

Ma, 09.11.26

Ei tietoa

Ti, 10.11.26

Ei tietoa

Ke, 11.11.26

Ei tietoa

To, 12.11.26

Ei tietoa

Pe, 13.11.26

Ei tietoa

La, 14.11.26

Ei tietoa

Su, 15.11.26

Ei tietoa

Ma, 16.11.26

Ei tietoa

Ti, 17.11.26

Ei tietoa

Ke, 18.11.26

Ei tietoa

To, 19.11.26

Ei tietoa

Pe, 20.11.26

Ei tietoa

La, 21.11.26

Ei tietoa

Su, 22.11.26

Ei tietoa

Ma, 23.11.26

Ei tietoa

Ti, 24.11.26

Ei tietoa

Ke, 25.11.26

Ei tietoa

To, 26.11.26

Ei tietoa

Pe, 27.11.26

Ei tietoa

La, 28.11.26

Ei tietoa

Su, 29.11.26

Ei tietoa

Ma, 30.11.26

Ei tietoa

Ti, 01.12.26

Ei tietoa

Ke, 02.12.26

Ei tietoa

To, 03.12.26

Ei tietoa

Pe, 04.12.26

Ei tietoa

La, 05.12.26

Ei tietoa

Arvostelut

8,9
Loistava
perustuu 10 740 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 900+ arvostelusta

Perheystävällinen rantalomakohde aivan Jurerên sydämessä.


Tämä lomakeskus on eloisa kohde perheille, jotka etsivät tasapainoa rentoutumisen ja aktiviteettien välillä. Majoituspaikka sijaitsee aivan koskemattoman Jurerên rannan tuntumassa, ja sen laajat vapaa-ajan palvelut tarjoavat monipuolista tekemistä kaikenikäisille. Vieraat kehuvat usein erinomaista aamiaisbuffetia, ja lasten kanssa matkustavien kannattaa hyödyntää erillistä lastenkerhoa, joka tunnetaan kiinnostavista päivittäisistä ohjelmistaan. Huoneiden tilavuudesta huolimatta majoituspaikan yleiskunto ja palvelun tasalaatuisuus jakavat monien kävijöiden mielipiteitä.


Osa vieraista mainitsi: vanhentuneen huoneiden sisustuksen, puutteellisen äänieristyksen, joustamattomat sisäänkirjautumiskäytännöt.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Florianópolis

Asiakasarvostelut

Loistava45%
Erittäin hyvä24%
Hyvä15%
Kohtalainen7%
Huono9%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Ravintola
  • Baari

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Pelihuone/videopelejä
  4. Sisääntuloaula

Hyvinvointi

  1. Höyrysauna
  2. Sauna

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Silitysvälineet
  2. Avattavat ikkunat
  3. Maksullinen televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Biljardi
  2. Golfkenttä
  3. Urheilumahdollisuus
  4. Pöytätennis

Lapsille

  1. Leikkipaikka
  2. Lastenkerho
  3. Lasten ateriat

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys
  2. LGBTQ+ -ystävällinen

Esteettömyys

  1. Esteettömät kulkuväylät
  2. Esteetön pysäköintialue

Sijainti

Kohokohta
Kätevä Jurerê Open -yhteys
Tutustu viereiseen ulkoilubulevardiin, jossa on laadukkaita putiikkeja, monipuolista gastronomiaa ja kulttuuritapahtumia vain minuutin kävelymatkan päässä.

Etäisyys majoituspaikasta IL Campanario Villaggio Resort

Florianópolis:18.1 km

Hercílio Luz Bridge:18.2 km

Floripa Airport:26 km

Campeche:27.6 km

Majoituspaikan tiedot

Av. dos Búzios, 1760, 88053-301, Florianópolis, Brasilia

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa IL Campanario Villaggio Resort

  • Onko majoituspaikassa IL Campanario Villaggio Resort uima-allas?

    Kyllä, IL Campanario Villaggio Resort tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa IL Campanario Villaggio Resort?

    Ei, IL Campanario Villaggio Resort ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa IL Campanario Villaggio Resort pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, IL Campanario Villaggio Resort tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa IL Campanario Villaggio Resort on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan IL Campanario Villaggio Resort on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä IL Campanario Villaggio Resort sijaitsee?

    IL Campanario Villaggio Resort sijaitsee osoitteessa Av. dos Búzios, 1760, 88053-301, Florianópolis, Brasilia.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Florianópolis)

  • Hotel São Sebastião da Praia
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Iate Hotel Centro Florianópolis
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Farol da Ilha
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Intercity Portofino Florianópolis
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Diaudi Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Bossa Jurerê Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Faial Prime Suites
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Interclass Florianópolis
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • HOTEL ÉVORA By Rede Sagres
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Florianópolis: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia IL Campanario Villaggio Resort