


1 / 24
Ihastele lumoavia näkymiä rauhalliselle Bannaji-temppelin alueelle suoraan huoneestasi, mikä luo ainutlaatuisen ja rauhallisen tunnelman.
Koe historiaan juurtunut majoitus suoraan kansallisaarre Bannaji-temppeliä vastapäätä ja lyhyen kävelymatkan päässä Ashikagan koulusta, Japanin vanhimmasta koulusta.
Nauti ilmaisesta kahvitarjoilusta aulassa, joka sopii täydellisesti lämpimään vastaanottoon tai nopeaan piristykseen.
Rauhallinen ja historiallinen majapaikka omatoimimatkailijoille.
Tämä hotelli tarjoaa hiljaisen ja nostalgisen pakopaikan niin turisteille kuin liikematkailijoille, jotka etsivät mutkatonta majoitusta. Hotelli sijaitsee aivan Banna-ji-temppeliä vastapäätä, ja sen palveluihin kuuluu valikoima maksuttomia mukavuuksia, kuten käteviä pesukoneita ja polkupyörien vuokrausmahdollisuus. Vieraat kiittävät toistuvasti henkilökunnan erinomaista vieraanvaraisuutta, ja lisämukavuutta kaipaavat voivat hyödyntää vastaanotosta saatavia lainattavia tarvikkeita, kuten vaihtoehtoisia yöasuja ja erilaisia hygieniatuotteita.
Osa vieraista mainitsi: tupakointihuoneiden hajut, epätasainen veden lämpötila, hiustenkuivaajan heikko ilmavirta.
Etäisyys majoituspaikasta Hotel Wakasa
Ashikaga Gakkō:0.2 km
Ashikaga:0.4 km
Ashikaga:0.6 km
Kanayama Castle:7 km
Japan Snake Center:12 km
Kumagaya Line Bridge Pier:12.2 km
Karasawayama Castle:13.5 km
Kumagaya Rugby Stadium:19.2 km
Kumagaya Athletics Stadium:19.6 km
Gunma Insect World:20.9 km
Tokyo International Airport:92.6 km
Ei, Hotel Wakasa ei tarjoa uima-altaita.
Ei, Hotel Wakasa ei salli lemmikkieläimiä.
Kyllä, Hotel Wakasa tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Hotel Wakasa on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Hotel Wakasa sijaitsee osoitteessa 2374-2 Daimondori, Ashikaga, 326-0812, Ashikaga, Japani.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.