Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 38

Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg

  • Viileä ulkouima-allas

    Nauti virkistävästä pulahduksesta ulkouima-altaassa, joka pidetään erityisesti viileässä lämpötilassa tarjotakseen viileän pakopaikan Nevadan aavikon kuumuudesta.

  • Tilavat perheystävälliset sviitit

    Rentoudu suurissa huoneissa, joissa on vuodesohvat ja suihkukaapit, ja jotka on suunniteltu majoittamaan mukavasti jopa kuusi henkeä.

  • Täysin pimeä nukkumisympäristö

    Nauti levollisesta yöstä tehokkaiden pimennysverhojen ja ensiluokkaisen äänieristyksen ansiosta, mikä takaa hiljaisen ilmapiirin moottoritien läheisyydessä.

  • Historiallinen Railroad Passin alue

    Koe ainutlaatuinen oleskelu Nevadan vanhimman kasinon alueella, josta pääset helposti paikan päällä oleviin peleihin ja ruokailuun Bullet Train -ravintolassa.

  • Tunnusomainen lämmin aamiaisbuffet

    Nauti erilaisista aamun suosikeista, mukaan lukien ainutlaatuinen automaattinen pannukakkukone ja erikoiset munavalkuaisomeletit paprikalla.

  • Moderni kuntostudio

    Ylläpidä hyvinvointirutiiniasi tilavassa kuntosalissa, joka on varustettu erilaisilla moderneilla laitteilla ja omilla alueilla päivittäiseen harjoitteluun.

3 tähden Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg sijaitsee aivan historiallisen Railroad Pass Casinon vieressä, tarjoten kätevän pääsyn pelien ja ruokailun pariin. Se sijaitsee Hendersonin ja Boulder Cityn välissä, tarjoten helpon pääsyn Hooverin padolle ja Lake Meadille, ja Las Vegas Strip on noin 12 mailin päässä. Hotellissa on ulkouima-allas, ympäri vuorokauden avoinna oleva kuntokeskus sekä maksuton buffetaamiainen monipuolisilla vaihtoehdoilla. Asiakkaat korostavat moderneja ja siistejä tiloja sekä rauhallista ilmapiiriä. Hotellin arvosana on 8,9 perustuen yli 2 000 arvosteluun, ja asiakkaat nostavat erityisesti esiin ilmapiirin, tilat ja mukavuudet sekä siisteyden.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    alkaen100 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen100 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen124 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen96 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen86 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen123 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen153 €

Muita ketjun IHG Hotels and Resorts hotelleja kohteessa Henderson

  • Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen124 €
  • Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen78 €
  • Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen102 €
  • Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen103 €
  • Näytä hinnat 14 sivustolta
    alkaen99 €
  • Näytä hinnat 14 sivustolta
    alkaen111 €

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Henderson

  • Kuinka monta ketjun IHG Hotels and Resorts hotellia kohteessa Henderson on?

    Henderson tarjoaa 7 ketjun IHG Hotels and Resorts hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun IHG Hotels and Resorts hotellit kohteessa Henderson yleensä maksavat?

    Kohteessa Henderson olevien ketjun IHG Hotels and Resorts hotellien hinnat ovat tyypillisesti 78 € – 124 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

8,8
Loistava
perustuu 2 380 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 900+ arvostelusta

Tämä hotelli on rauhallinen autiomaan pakopaikka, joka sopii erinomaisesti turisteille ja pariskunnille, jotka etsivät rauhallista lomaa. Sen erinomainen sijainti tarjoaa helpon pääsyn luonnonnähtävyyksiin, kuten Boulder Cityyn, Lake Meadiin ja Valley of Fireen. Asiakkaat voivat nauttia hyvin varustellusta kuntokeskuksesta ja virkistävästä uima-altaasta. Poikkeuksellinen henkilökunta ja herkullinen, monipuolinen ilmainen aamiainen, jossa on suosittu pannukakkukone, saavat jatkuvasti paljon kehuja. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaiden kannattaa pyytää huonetta, joka ei ole päätien puolella.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Henderson

Asiakasarvostelut

Loistava63%
Erittäin hyvä25%
Hyvä5%
Kohtalainen3%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  3. Hissi
  4. Pysäköinti

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Hiustenkuivaaja
  2. Ilmastointi
  3. Tallelokero huoneessa
  4. Ilmainen Wi-Fi huoneissa

Liikuntamahdollisuudet

  1. Veneiden vuokraus
  2. Urheilumahdollisuus
  3. Vaellusreitti

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

1530 Railroad Pass Casino Rd, Henderson, 89002, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Täysin pimeä nukkumisympäristö
Nauti levollisesta yöstä tehokkaiden pimennysverhojen ja ensiluokkaisen äänieristyksen ansiosta, mikä takaa hiljaisen ilmapiirin moottoritien läheisyydessä.

Etäisyys majoituspaikasta Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg

Henderson:15.4 km

Sam Boyd Stadium:15.8 km

D Gates - Blue Line:23.6 km

Harry Reid International Airport:24.8 km

Thomas & Mack Center:25.6 km

Welcome to Fabulous Las Vegas Sign:26.5 km

MGM Grand Garden Arena:27.4 km

Michelob Ultra Arena:27.4 km

Allegiant Stadium:27.8 km

Sphere:28 km

T-Mobile Arena:28 km

High Roller:28.2 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

1530 Railroad Pass Casino Rd, Henderson, 89002, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg

  • Onko majoituspaikassa Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg uima-allas?

    Kyllä, Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg?

    Ei, Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg sijaitsee?

    Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg sijaitsee osoitteessa 1530 Railroad Pass Casino Rd, 89002, Henderson, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg?

    Lähellä majoituspaikkaa Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg sijaitsevat nähtävyydet ovat Las Vegas Strip, Bellagio Fountains, Planet Hollywood - Las Vegas, Fremont Street Experience, Harry Reid International Airport, Treasure Island, Downtown, The Venetian.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Henderson)

  • Hilton Garden Inn Las Vegas/Henderson
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    alkaen121 €
  • Hampton Inn & Suites Las Vegas-Henderson
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    alkaen119 €
  • Sleep Inn & Suites Henderson - Las Vegas
    Näytä hinnat 4 sivustolta
    alkaen101 €
  • G Hotel
    Näytä hinnat 6 sivustolta
    alkaen107 €

Kohteet lähellä hotellia Holiday Inn Express & Suites Henderson South - Boulder City By Ihg