Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 70

Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown

  • Lämmitetty sisäuima-allas suolavedellä

    Nauti rentouttavasta uinnista lämpösäädellyssä suolavesialtaassa tai rentoudu porealtaassa, jotka sopivat täydellisesti palautumiseen matkustuspäivän jälkeen.

  • Moderni Pacific Northwest -tyylinen keidas

    Koe nykyaikainen business-luokan majoitus, jossa on tyylikäs vuoden 2018 arkkitehtuuri, valoisat sisätilat ja hienostunut tunnelma Bellevuen keskustassa.

  • Erinomainen sijainti Bellevue Squaren lähellä

    Tutustu kaupungin sydämeen lyhyellä yhdeksän minuutin kävelymatkalla Bellevue Squaren ensiluokkaisiin ostosmahdollisuuksiin ja juhlalliseen Snowflake Lane -paraatiin.

  • Joustavat uloskirjautumisvaihtoehdot

    Hyödynnä aamusi täysimääräisesti standardin mukaisella keskipäivän uloskirjautumisella, joka antaa sinulle lisäaikaa rentoutua ennen lähtöäsi keskustasta.

  • Kätevä Pavilion Pantry

    Löydä 24h-myymälä, joka on täynnä laajan valikoiman valmiita aterioita, terveellisiä välipaloja ja paikallisia juomia myöhäisillan mielihaluihin.

  • Tehokkaat työpisteet

    Hyödynnä aulan työpisteitä, joissa on näytön synkronointi- ja tulostuspalvelut, ihanteellisia nopeisiin tiimipalavereihin tai etätyöskentelyyn.

3 tähden Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown sijaitsee Bellevuen keskustassa, vain muutaman askeleen päässä Lincoln Squarelta. Hotellissa on lämmitetty sisäuima-allas suolavedellä, 47North-ravintola, joka tarjoilee luoteisrannikon fuusiokeittiön herkkuja, sekä ulkoterassi takkoineen. Asiakkaiden käytettävissä on myös sähköautojen latauspisteitä, ja välipaloja voi ostaa Pavilion Pantry -myymälästä. Hotellin arvosana on 8,4 perustuen yli 2 900 arvosteluun, ja vieraat ovat kiittäneet erityisesti sen sijaintia ja tunnelmaa.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Ilmastointi
    • Ravintola
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    alkaen134 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen118 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen66 €

Muita ketjun Hilton Honors hotelleja kohteessa Bellevue

  • Näytä hinnat 11 sivustolta
    alkaen118 €
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Bellevue

  • Kuinka monta ketjun Hilton Honors hotellia kohteessa Bellevue on?

    Bellevue tarjoaa 10 ketjun Hilton Honors hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Hilton Honors hotellit kohteessa Bellevue yleensä maksavat?

    Kohteessa Bellevue olevien ketjun Hilton Honors hotellien hinnat ovat tyypillisesti 118 € – 118 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

8,4
Erittäin hyvä
perustuu 3 131 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita ja turisteja. Se sijaitsee erinomaisella keskeisellä paikalla Bellevuessa, josta on helppo kävelymatka kauppoihin, ravintoloihin ja Bellevue Squarelle. Hotellissa on arvostettu kuntosali kuntoilurutiinien ylläpitämiseen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti henkilökuntaa ja palvelua heidän ystävällisyydestään ja ammattitaidostaan, ja hotellin ravintola saa kiitosta illallisvaihtoehdoistaan. Rauhallisempaa kokemusta kaipaavien asiakkaiden kannattaa pyytää huonetta puutarhan puolelta.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Bellevue

Asiakasarvostelut

Loistava54%
Erittäin hyvä17%
Hyvä12%
Kohtalainen6%
Huono11%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Hissi
  2. Kuntosali
  3. Pysäköinti
  4. Terassi

Lapsille

  1. Vauvansänky
  2. Lasten ateriat

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Takka
  2. Silitysvälineet
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

10777 NE 10th St, Bellevue, 98004, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Erinomainen sijainti Bellevue Squaren lähellä
Tutustu kaupungin sydämeen lyhyellä yhdeksän minuutin kävelymatkalla Bellevue Squaren ensiluokkaisiin ostosmahdollisuuksiin ja juhlalliseen Snowflake Lane -paraatiin.

Etäisyys majoituspaikasta Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown

Bellevue Downtown:0.6 km

Bellevue:4.2 km

Husky Stadium:8.6 km

Lumen Field:10.4 km

T-Mobile Park:10.6 km

Pike Place Market:10.9 km

Seattle Great Wheel:11 km

Space Needle:11.4 km

Mopop: Museum Of Pop Culture:11.4 km

Climate Pledge Arena:11.8 km

Boeing Field:12.6 km

Woodland Park Zoo:12.8 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

10777 NE 10th St, Bellevue, 98004, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown

  • Onko majoituspaikassa Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown uima-allas?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown sijaitsee?

    Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown sijaitsee osoitteessa 10777 NE 10th St, 98004, Bellevue, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Bellevue)

  • Residence Inn Seattle Bellevue/Downtown
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • The Westin Bellevue
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • AC Hotel Seattle Bellevue/Downtown
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Bellevue Club Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • W Bellevue
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia Hilton Garden Inn Seattle Bellevue Downtown