Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 50

Hampton Inn & Suites Plymouth

  • Sisäuima-allas ja poreallas

    Nauti rentouttavasta pulahduksesta hyvin hoidetulla sisäuima-allasalueella, jossa on lämmin poreallas ja pidennetty aukioloaika ilta rentoutumista varten.

  • Kävelyetäisyydellä ostoksia ja ruokailua

    Uppoudu paikalliseen elämään, sillä useat ostoskeskukset, ruokakaupat ja suositut ravintolat ovat vain lyhyen kävelymatkan päässä.

  • Lemmikkiystävällinen majoitus

    Koe viihtyisä loma koko perheen kanssa, mukaan lukien nelijalkaiset ystävät, tässä korkealle arvostetussa lemmikkiystävällisessä majoituspaikassa.

  • Aulan takka ja oleskelutila

    Rentoudu aulan lämpimän takan ääressä, missä voit nauttia kahvia, teetä ja tuoreita keksejä ympäri vuorokauden ystävällisessä, yhteisöllisessä ilmapiirissä.

  • Tunnusomainen lämmin aamiaisbuffet

    Nauti monipuolisesta aamiaistarjonnasta, kuten kuohkeista munakokkeleista, tuoreista vohveleista hauskoilla täytteillä ja kätevistä arkipäivän mukaan otettavista aamiaispusseista.

  • Precor-varusteltu kuntokeskus

    Pidä yllä kuntoasi laadukkailla Precor-kuntolaitteilla, kuten juoksumatoilla ja kuntopyörällä digitaalisella seurannalla.

  • Modernisoidut huoneet ja sviitit

    Rentoudu hiljattain remontoiduissa huoneissa, joissa on mittatilaustyönä valmistetut sängyt, kääntyvät HD-televisiot ja kätevät minikeittiöt mikroaaltouuneineen.

3 tähden Hampton Inn & Suites Plymouth tarjoaa hiljattain remontoituja huoneita ja aulan. Hotelli sijaitsee lähellä historiallisia kohteita, kuten Plymouth Rockia, Mayflower II -alusta ja Plimoth Plantationia. Asiakkaiden käytettävissä on sisäuima-allas, poreallas ja hyvin varusteltu kuntokeskus, ja hotellissa on tarjolla myös lemmikkiystävällisiä huoneita. Hotellin arvosana on 8,5 perustuen yli 3 000 arvosteluun, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti tunnelmaa, sijaintia ja WiFi-yhteyttä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Arvostelut

8,5
Loistava
perustuu 3 255 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 700+ arvostelusta

Kätevä ja hyvin varusteltu tukikohta alueen tutkimiseen.


Tämä majoituspaikka on luotettava valinta perheille ja liikematkailijoille, jotka etsivät toimivaa tukikohtaa. Hotelli sijaitsee aivan Plymouth Rockin ja Mayflower-laivan jäljennöksen vieressä, ja sen uima-allas ja poreallas ovat suosittuja rentoutumispaikkoja. Vieraat kiittävät jatkuvasti henkilökunnan tarjoamaa huomaavaista palvelua, ja lisätilaa kaipaavien kannattaa pyytää huonetta kauempaa ilmastointilaitteista rauhallisempien yöunien varmistamiseksi.


Osa vieraista mainitsi: pakettien käsittelyyn liittyvät ongelmat, yksitoikkoinen aamiainen, huoneiden kunnossapidon epätasaisuus.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Plymouth

Asiakasarvostelut

Loistava52%
Erittäin hyvä20%
Hyvä13%
Kohtalainen6%
Huono9%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Nopea sisään-/uloskirjautuminen

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Televisio
  3. Lämmitys
  4. Ilmastointi

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

10 Plaza Way, Plymouth, 02360, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Kävelyetäisyydellä ostoksia ja ruokailua
Uppoudu paikalliseen elämään, sillä useat ostoskeskukset, ruokakaupat ja suositut ravintolat ovat vain lyhyen kävelymatkan päässä.

Etäisyys majoituspaikasta Hampton Inn & Suites Plymouth

Kingston:3.3 km

Plymouth:3.9 km

Pilgrim Hall Museum:4.2 km

Memorial Hall:4.2 km

Richard Sparrow House:4.3 km

The Plimoth Grist Mill:4.3 km

Plymouth Village Historic District:4.4 km

1749 Courthouse:4.4 km

Jabez Howland House:4.5 km

Mayflower II:4.7 km

Plimoth Plantation:7.5 km

Logan International Airport:52.3 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

10 Plaza Way, Plymouth, 02360, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hampton Inn & Suites Plymouth

  • Onko majoituspaikassa Hampton Inn & Suites Plymouth uima-allas?

    Kyllä, Hampton Inn & Suites Plymouth tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hampton Inn & Suites Plymouth?

    Kyllä, Hampton Inn & Suites Plymouth noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Hampton Inn & Suites Plymouth pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Hampton Inn & Suites Plymouth tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Hampton Inn & Suites Plymouth sijaitsee?

    Hampton Inn & Suites Plymouth sijaitsee osoitteessa 10 Plaza Way, 02360, Plymouth, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Hampton Inn & Suites Plymouth?

    Lähellä majoituspaikkaa Hampton Inn & Suites Plymouth sijaitsevat nähtävyydet ovat Gillette Stadium.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Plymouth)

  • Green Harbor Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • The Drew Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Above The Bay At Thornton Adams
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Rodeway Inn Middleboro-Plymouth
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • King Bed In Lux Boutique Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Inn 38 Oak Bluff Circle
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Auberge Gladstone
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Live In A Dream- Its A Reality
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Bradford Inn & Suites
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Plymouth

Kohteet lähellä hotellia Hampton Inn & Suites Plymouth