Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Grand Black Hotel
Grand Black Hotel
Grand Black Hotel
Grand Black Hotel
Grand Black Hotel

Hyvä tietää

  • Ravintola ja baari paikan päällä

    Hemmottele itseäsi hotellin ravintolan kulinaarisilla herkuilla, jotka tarjoavat valikoiman paikallisia ja kansainvälisiä ruokia, ja rentoudu virkistävän juoman parissa baarissa.

  • Rentoudu ulkoterassilla

    Rentoudu ja nauti raikkaasta ilmasta hotellin kutsuvalla ulkoterassilla, joka tarjoaa miellyttävän paikan rauhoittumiseen.

  • Perheystävällinen majoitus

    Löydä mukavat perhehuoneet, jotka tarjoavat kätevän ja mukavan majoituksen lasten kanssa matkustaville vieraille.

  • Keskeinen sijainti Mersinissä

    Tutustu Mersiniin helposti erinomaiselta paikalta, josta pääset kätevästi Mersinin linja-autoasemalle, Mersinin rautatieasemalle ja Mersinin kongressikeskukseen.

  • Lemmikkiystävällinen käytäntö

    Matkusta rakkaiden kumppaneidesi kanssa, sillä hotelli toivottaa lemmikit, kuten kissat ja koirat, tervetulleiksi veloituksetta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen153 €
    Näytä hinnat 10 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    alkaen43 €
    Näytä hinnat 9 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    alkaen104 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

6,0
perustuu 397 arvioon suosituilla 
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 200+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee turisteja ja budjettimatkailijoita tarjoten käytännöllisen ja edullisen majoituksen. Sen erinomainen sijainti lähellä satamaa takaa hyvän saavutettavuuden lauttamatkustajille ja kätevän Mersinin tutkimisen. Majoituspaikka tarjoaa maksuttoman yksityisen pysäköinnin, mikä on arvokas mukavuus autolla matkustaville vieraille. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti hotellin henkilökuntaa heidän poikkeuksellisesta avuliaisuudestaan ja lämpimästä käytöksestään, mikä luo viihtyisän ilmapiirin. Hiljaisempaa kokemusta kaipaavien kannattaa harkita huonetta, joka on kauempana mahdollisesta kadun melusta.

Asiakasarvosanat tälle majoitukselle

Asiakasarvostelut

Loistava39%
Erittäin hyvä11%
Hyvä7%
Kohtalainen9%
Huono34%

Huippumukavuudet

  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Pysäköinti
  2. Terassi
  3. Lemmikit sallittu
  4. Ympärivuorokautinen vastaanotto
  5. Huonepalvelu
  6. Lentokenttäkuljetus
  7. Siivouspalvelu
  8. Wi-Fi
  9. Käteisettömät maksut

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Ilmastointi
  2. Tallelokero huoneessa
  3. Taulutelevisio
  4. Palosammutin

Sijainti

3 Ocak mh, 5422. Sk. No:9, 33050, Mersin, Turkki

Etäisyys majoituspaikasta Grand Black Hotel

:0.4 km

Mersin Garı:0.8 km

Mersin Kongre ve Sergi Sarayı:1.2 km

Kent Tarihi Müzesi:1.4 km

Atatürk House:1.9 km

Tırmıl Tepe Höyüğü:2.8 km

Mersin Archaeological Museum:4.6 km

Mersin Naval Museum:4.7 km

Yaka Kalesi:10.3 km

Kuzucubelen Castle:18.8 km

Tece Kalesi:19.6 km

Hatay Havaalanı:155.2 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

3 Ocak mh, 5422. Sk. No:9, 33050, Mersin, Turkki

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Grand Black Hotel

  • Onko majoituspaikassa Grand Black Hotel uima-allas?

    Ei, Grand Black Hotel ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Grand Black Hotel?

    Kyllä, Grand Black Hotel noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Grand Black Hotel pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Grand Black Hotel tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Missä Grand Black Hotel sijaitsee?

    Grand Black Hotel sijaitsee osoitteessa 3 Ocak mh, 5422. Sk. No:9, 33050, Mersin, Turkki.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Grand Black Hotel?

    Lähellä majoituspaikkaa Grand Black Hotel sijaitsevat nähtävyydet ovat Mersin Marina, Çukurova International Airport, Forum Mersin Shopping Mall, Cukurova Bolgesel Airport.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Mersin)

  • Metros Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Mtm Plus Konaklama
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Noax Hotel
    alkaen107 €
    Näytä hinnat 7 sivustolta
  • TAN OTEL
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Mersin Vip House Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Grand Mardin Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Kardelen Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Park Dedeman Mersin Marina
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Sultasa Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia Grand Black Hotel