Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 68

Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur

  • Sisäuima-allas ja poreallas

    Rentoudu ilmastoidussa sisäuima-altaassa tai lämmitetyssä porealtaassa, ja virkisty kätevällä allasvesipisteellä.

  • Suora yhteys Applebee's-ravintolaan

    Pääset lisäruokailumahdollisuuksiin poistumatta rakennuksesta, sillä hotellista on oma sisäänkäynti viereiseen täyden palvelun ravintolaan.

  • Creve Coeurin lääketieteellisen alueen saavutettavuus

    Pysy vain muutaman minuutin päässä Mercy Hospital St. Louisista ja Missouri Baptist Medical Centeristä, mikä tekee tästä ihanteellisen tukikohdan potilaille ja vieraileville perheille.

  • Perheomisteinen majoituskonsepti

    Koe lämmin, perhevetoinen ilmapiiri, jossa vieraiden viihtyvyys on etusijalla. Tarjolla on ainutlaatuisia etuja, kuten ympäri vuorokauden avoinna oleva popcornia tarjoileva aula ja yhteisöllinen ruokailukulttuuri.

  • Monitasoinen katettu pysäköintihalli

    Nauti kätevästä pysäköintihallista, joka pitää ajoneuvot suojassa auringolta ja sääolosuhteilta.

  • Tilavat yhden makuuhuoneen king-sviitit

    Löydä lisää tilaa sviiteistä, joissa on erilliset oleskelutilat, vuodesohvat ja keittiönurkkaukset mikroaaltouunilla ja jääkaapilla.

  • Modernisoidut suihkukaapit

    Koe hiljattain remontoidut kylpyhuoneet tietyissä huoneissa, joissa on modernit lasiseinäiset suihkukaapit virkistävää aamurutiinia varten.

  • Signature 5:30 Kickback -palvelu

    Nauti vaihtuvasta iltabuffetista, jossa on lämpimiä ruokia, nachobaari ja kolme alkoholijuomaa veloituksetta jokaiselle aikuiselle vieraalle.

3 tähden Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur sijaitsee lähellä Missouri Baptist Hospitalia ja Mercy Hospitalia. Hotellin yhteydessä on Applebee's-ravintola, ja sen remontoiduissa huoneissa on suihkukaapit. Asiakkaiden käytettävissä on sisäuima-allas ja poreallas, ja paikan päällä on katettu pysäköintimahdollisuus. Hotellin arvosana on 9,1 yli 3 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat kehuneet erityisesti ravintolaa, WiFi-yhteyttä ja tunnelmaa.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    alkaen81 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Uima-allas
    • Lemmikit sallittu
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

9,1
Loistava
perustuu 3 540 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 1 000+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti perheille, liikematkailijoille ja turisteille, jotka etsivät mukavuutta ja poikkeuksellista vastinetta rahalle. Sen erinomainen sijainti tarjoaa helpon pääsyn suurille moottoriteille, ja se on erityisen lähellä useita lääketieteellisiä laitoksia. Hotellissa on vaikuttava valikoima ilmaisia ruoka- ja juomavaihtoehtoja, mukaan lukien erittäin kehuttu aamiaisbuffet ja iltaisin tarjolla oleva "kickback"-illallinen lämpimine ruokineen ja ilmaisilla juomineen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja avuliasta henkilökuntaa, joka tekee kaikkensa asiakkaiden eteen. Jos kaipaat rauhallisempaa kokemusta, harkitse puutarhaan päin olevan huoneen pyytämistä.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Creve Coeur

Asiakasarvostelut

Loistava73%
Erittäin hyvä15%
Hyvä5%
Kohtalainen3%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Kahvila
  3. Sisääntuloaula
  4. Nopea sisään-/uloskirjautuminen

Lapsille

  1. Vauvansänky

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Kuulorajoitteiset huomioitu

Hyvinvointi

  1. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Kylpyamme
  2. Suihku
  3. Silitysvälineet
  4. Televisio

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

11980 Olive Blvd, Creve Coeur, 63141, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Creve Coeurin lääketieteellisen alueen saavutettavuus
Pysy vain muutaman minuutin päässä Mercy Hospital St. Louisista ja Missouri Baptist Medical Centeristä, mikä tekee tästä ihanteellisen tukikohdan potilaille ja vieraileville perheille.

Etäisyys majoituspaikasta Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur

Creve Coeur:1.2 km

Clayton:9.7 km

St. Louis Lambert International Airport:10.9 km

Museum of Transportation:11.1 km

St. Louis Walk of Fame:13 km

Saint Louis Art Museum:13.7 km

The Muny:14.9 km

Ulysses S Grant National Historic Site:15.7 km

Saint Louis Science Center:16 km

World Chess Hall of Fame:16.4 km

Missouri Botanical Garden:17.6 km

The Fabulous Fox:19 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

11980 Olive Blvd, Creve Coeur, 63141, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur

  • Onko majoituspaikassa Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur uima-allas?

    Kyllä, Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur?

    Kyllä, Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur sijaitsee?

    Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur sijaitsee osoitteessa 11980 Olive Blvd, 63141, Creve Coeur, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Creve Coeur)

  • Hampton Inn St. Louis/Westport
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Sheraton Westport Chalet Hotel St. Louis
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Best Western Plus St. Louis West-Westport
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Sheraton Westport Plaza Hotel St. Louis
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Drury Plaza Hotel St. Louis Chesterfield
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Drury Plaza Hotel St. Louis Brentwood
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Creve Coeur: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Drury Plaza Hotel St. Louis Creve Coeur